Důležité termíny

10. dubna 2006, 00:00 - KAREL JANKŮ
10. dubna 2006, 00:00

PONDĚLÍ 10. DUBNA * Začíná podnikatelská mise do Mongolska a Afghánistánu s ministrem zahraničí Cyrilem Svobodou. Organizaci zajišťuje Hospodářská komora. Kontakt: tycova@komora.cz, tel.: 296 646 254.

PONDĚLÍ 10. DUBNA

* Začíná podnikatelská mise do Mongolska a Afghánistánu s ministrem zahraničí Cyrilem Svobodou. Organizaci zajišťuje Hospodářská komora. Kontakt: tycova@komora.cz, tel.: 296 646 254.

ÚTERÝ 11. DUBNA * Prezentace průmyslu obráběcích a tvářecích strojů z České republiky v Jižní Koreji se uskuteční ve dnech od 11. až 22. dubna. Kontakt: milan.mezl@czechtrade.cz, tel.: 224 907 599 * Jak se dostat k veřejným financím se jmenuje seminář, který v Karlových Varech pořádá Profit ve spolupráci s Českou spořitelnou. Na programu je například: možnosti čerpání peněz z evropských fondů, zpracování projektů a nejčastější chyby či financování investičních projektů. Kontakt: stovickova@profit.cz, tel.: 234 071 436. (Podrobnější informace naleznete v inzerátu na straně 9) STŘEDA 12. DUBNA * Seminář s názvem Intrastat -praktické provádění pořádá v Praze agentura CzechTrade. Akce je určena těm, kteří obchodují s ostatními členskými státy Unie a mají povinnost vykazovat statistické údaje do Intrastatu. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500. ČTVRTEK 13. DUBNA * Podnikání českých firem v zemích Evropské unie bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o jeden z cyklu seminářů, které budou zaměřeny na problematiku Evropské unie a na otázky související s členstvím České republiky v Unii. Kontakt: Eurocentrum. Praha@euroskop.cz, tel.: 800 200 200. ÚTERÝ 18. DUBNA

* Čeští podnikatelé a vnitřní trh služeb EU je název semináře, který v Praze pořádá agentura na podporu exportu CzechTrade. Kontakt: sedlackova. silvie@ vlada.cz.

* Začíná podnikatelská mise českých firem doprovázejících prezidenta Václava Klause do Turecka. Misi, která končí 20. dubna, organizuje Svaz průmyslu a dopravy společně s Hospodářskou komorou. Na programu budou business fóra a dvoustranná jednání v Ankaře a Istanbulu, zasedání Česko-tureckého výboru pro hospodářskou spolupráci či pracovní setkání s prezidentem. Kontakt: pjirankova@spcr.cz.

* Mezinárodní veletrh stavebních materiálů a technologií Interstroyexpo 2006 začíná v v petrohradském veletržním areálu Lenexpo. Akce končí 22. dubna. Kontakt: ludmila. brodova@czechtrade.cz, tel.: 224 907 558.

ÚTERÝ 25. DUBNA * Controlling dceřiných společností a řízení kapitálových účastí bude hlavním tématem semináře, který se uskuteční v Praze. Akci povedou zástupci z firem Škoda Auto, DHL, TRW Lucas Autobrzdy a Zentiva. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445. ČTVRTEK 27. DUBNA * Nové koncepci finančního řízení se bude věnovat dvoudenní seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o úvodní akci Finanční akademie. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445. * Zpřehlednění a usměrnění režijních nákladů bude věnován seminář s názvem Activity Based Costing v praxi. Jeho cílem je správně pochopit procesní kalkulace a umět je prakticky využít na konkrétních příkladech. Kontakt: tritova@point-consulting. cz, tel.: 225 096 445. DAŇOVÉ TERMÍNY

PONDĚLÍ 10. DUBNA * spotřební daň - splatnost daně za únor (kromě spotřební daně z lihu) ÚTERÝ 18. DUBNA * daň silniční - záloha na daň za 1. čtvrtletí PONDĚLÍ 24. DUBNA * spotřební daň - splatnost daně za únor (pouze spotřební daň z lihu) ÚTERÝ 25. DUBNA**

* spotřební daň - daňové přiznání za březen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za březen (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 1. čtvrtletí a za březen - souhrnné hlášení za 1. čtvrtletí

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Koncept Toyota Fine-Comfort Ride je vodíkový soupeř…
Galerie: Šemík, knedlík, mandelinka a další legendární autobusy z ČSSR
Nový Jeep Compass má za sebou testy IIHS. Obstál bez vyznamenání
Na dálnici D1 bylo spuštěno další úsekové měření. Je totiž potřeba vybrat více peněz
Porsche 718 Boxster a Cayman GTS se mohou pochlubit vyšším výkonem
Technologie
S cenami operačních pamětí to prý bude mizérie i příští rok, nedostatek čipů má trvat
Sdílení polohy na mapě láká další aplikace. Kde všude se můžete nechat sledovat?
Google převlékne Kalendář do Material Designu. Takhle bude vypadat
Seznamu se daří. Stejně jako Google žije primárně z reklamy
Tip: Jak získat Windows 10 Fall Creators Update co nejdříve?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít