Důležité termíny

18. dubna 2005, 00:00 - admin
18. dubna 2005, 00:00

PONDĚLÍ 18. DUBNA * Cestovní ruch na prahu 3. tisíciletí - to je název konference, která se uskuteční v pražském hotelu Olšanka. Tradiční součástí bude samostatná sekce, která se zabývá informačními technologiemi a systémy. Kontakt: Mag Consulting, tel.

PONDĚLÍ 18. DUBNA

* Cestovní ruch na prahu 3. tisíciletí - to je název konference, která se uskuteční v pražském hotelu Olšanka. Tradiční součástí bude samostatná sekce, která se zabývá informačními technologiemi a systémy. Kontakt: Mag Consulting, tel.: 267 092 284, e-mail: magcon@magconsulting.cz * Veřejný seminář k dopravní politice do roku 2013 se uskuteční v Praze. Pořádá ho Centrum pro komunitní práci střední Čechy a ministerstvo dopravy. Kontakt: tel. 777 793 731, e-mail: jana.svobodova@cpkp.cz nebo tel.: 251 560 776, e-mail: jiri.pavlat@cpkp.cz.

ÚTERÝ 19. DUBNA

* Mezinárodní stavební veletrhy začínají v Brně. Součástí jsou veletrh osvětlovací techniky, elektroinstalací a systémové integrace budov Elektro, stavební veletrh IBF, veletrh technických zařízení budov SHK Brno a fórum investičních příležitostí, technologie a zařízení pro města a obce Urbis. Akce potrvají do 23. dubna.

* Školení k čerpání podpor z Evropské unie pořádá Potravinářská komora České republiky. Akce se zaměří na mlynářskou, pekařskou, cukrářskou a lahůdkářskou výrobu. Zúčastní se také rakouští experti. Kontakt: tel.: 296 411 189, e-mail: svabova@foodnet.cz. * Dvoudenní kurz nazvaný Efektivní mistr začíná v Praze. Zaměří se na roli mistra, jeho základní manažerské dovednosti, motivaci lidí na pracovištích, na péči o zákazníka nebo komunikaci. Kurz pořádá Institut svazu průmyslu ČR. Kontakt: tel.: 224 934 512, e-mail: infoisp@institut-sp.cz.

STŘEDA 20. DUBNA

* Podnikatelské setkání v Karlovarském kraji pořádají týdeník Profit a Regionální hospodářská komora Poohří. Podrobnosti na straně 35. Kontakt: tel.: 234 071 436, e-mail: stovickova@profit.cz.

* Rolníci se mohou od tohoto data ucházet v zemědělských agenturách o přímé dotace z Evropské unie a o jejich národní dorovnání.

* Financování malých a středních podniků se bude věnovat seminář Finanční fórum ve Zlíně. Akci pořádá Agentura na podporu podnikání CzechInvest. Kontakt: tel.: 296 342 500, e-mail: agentura@czechinvest.org.

* Setkání k podnikání v mobilní zábavě v České republice a sousedních zemích se uskuteční v Praze. Hovořit se bude o rozvoji hráčských portálů, vývoji poptávky zákazníků i reálných výsledcích trhu v loňském roce a v letošním prvním čtvrtletí. Na akci vystoupí mimo jiné šéfové největších evropských m-gamingových firem. Kontakt: tel.: 296 202 211, e-mail: hubacova@tuesday.cz.

* Pozemky zkrachovalé společnosti Koželužna Krucemburk na Havlíčkobrodsku draží společnost Česká aukční a dražební. Nalézají se v areálu staré chemické čistírny odpadních vod v Krucemburku. Vyvolávací cena činí 50 tisíc korun.

* Konference Cestovní ruch a regionální rozvoj se uskuteční na Výstavišti v Českých Budějovicích. Tématy jsou destinace a organizace cestovního ruchu v Dolním Bavorsku a Horním Rakousku. Kontakt: Jihočeská centrála cestovního ruchu, tel./fax: 386 358 728, e-mail: stumpf@jccr.cz. * Dům v Novém Městě nad Metují lze koupit v dražbě, která proběhne v Hradci Králové. Prodej majetku zkrachovalé textilní společnosti Tosca Fashion z Náchoda organizuje společnost Česká aukční a dražební. Vyvolávací cena je 1,2 milionu korun. Tel.: 495 518 832.

* Konference Print & Packaging 2005 se uskuteční v Praze. Zaměří se na marketingové aspekty vývoje obalů a tisku. Kontakt: tel.: 251 117 521, e-mail: konference@incoma.cz. * Schůze věřitelů zkrachovalého Zemědělského družstva Sedmihorky z Karlovic u Turnova se uskuteční v budově Krajského soudu v Hradci Králové. Kontakt: tel.: 495 065 111. * Konferenci o obchodování s emisemi skleníkových plynů pořádá v Praze společnost B.I.D. services. Druhý den na konferenci navazuje workshop. Kontakt: tel.: 222 781 017, 222 782 065, e-mail: emission@bids.cz.

* Patnáctý liberecký Autosalon -Jaro 2005 začíná v tamním Domě kultury na Soukenném náměstí. Potrvá do do 23. dubna.

ČTVRTEK 21. DUBNA

* Živnostenský zákon po euronovele představí seminář v Liberci. Zaměří se také na novinky v občanském a obchodním zákoníku. Přednášet bude ředitel Živnostenského úřadu v Liberci. Akci pořádá tamní Regioinfo - Regionální poradenské a informační centrum pro podnikatele. Kontakt: tel.: 482 710 626, e-mail: regio@mbox.vol.cz.

* Výstavy moderního designu nábytku, interiérového vybavení, bytových doplňků a osvětlení Art & Interior začínají v pražském Veletržním paláci. Končí 24. dubna.

* Konferenci o cestovním ruchu pořádá v Praze francouzské velvyslanectví v České republice ve spolupráci se Středočeským krajem, ministerstvem pro místní rozvoj a s francouzským ministerstvem pro otázky cestovního ruchu. Dvoudenní akce se hodlá zaměřit na nové výzvy v oboru. Kontakt: tel.: 221 401 062, e-mail: marika.pechackova@ifp.cz.

* Mezinárodní veletrh letectví Aero začíná v německém Friedrichshafenu. Potrvá do 24. dubna. Kontakt: tel.: ++49-7541-708-0, e-mail: aero@messe-fn.de. Realizátor české účasti: tel.: 222 511 758.

* O střetu zájmů a přímé volbě starostů budou jednat účastníci Kongresu starostů a primátorů České republiky. Sejdou se 21. dubna v Brně. Kontakt: tel.: 603 805 985.

* Všeobecná výstava Auto Praha začíná v Pražském veletržním areálu Letňany. Končí 24. dubna.

PÁTEK 22. DUBNA

* Mezinárodní setkání podnikatelů v Žitavě pořádají Obchodní a průmyslová komora v Drážďanech a Marketingová společnost Horní Lužice. Zaměří se zejména na strojírenství a opracování kovů, plasty, textilní a potravinářský průmysl, průmysl spotřebního zboží, energetiku a životní prostředí, ale i informační a komunikační technologie. Vedle firem z Česka a Německa jsou pozvány také firmy ze Slovenska a Maďarska. Kontakt: tel.: +49 3583 5022-31, e-mail: tamme.thomas@dresden.ihk.de.

* Dlouhodobý majetek z pohledu účetnictví a daní - to je název semináře, který v Kroměříži pořádá tamní Obchodní a hospodářská komora. Přednášet bude vedoucí daně z příjmů právnických osob finančního ředitelství v Praze. Kontakt: tel: 573 331 650, 724 613 012, e-mail: ohkkm@ohkkm.cz.

PONDĚLÍ 25. DUBNA

* Věřitelé Union pojišťovny mají možnost v rámci konkurzu na majetek společnosti přihlásit do tohoto data své pohledávky.

* Mezinárodní veletrh odpadového hospodářství IFAT začíná v německém Mnichově. Potrvá do 29. dubna. Kontakt: tel.: ++49-89-949-20260, e-mail: moller@messe-muenchen.de.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Co je dobré vědět o otcovské dovolené po porodu v roce 2018?
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Auta
Další věc, která zamotá pražským taxikářům hlavu: Uber…
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in hybridů o rok dřív
Tajemný prototyp z českých silnic přišel o maskování. Jedná se o nové Lynk&Co 02
Elektrický tahač Tesla Semi má po premiéře. Někteří ho ale za žádný zázrak nepovažují
První upoutávky na Mercedes-Benz CLS ukazují předek a digitální interiér
Technologie
6 tipů na profesionální programy. Fotoeditory, e-maily či myšlenkové mapy [Vánoce 2017]
Google vytvoří lepší Street View. Budovy už nebudou roztrhané
Dostupnost šestijader Coffee Lake se asi zlepší v půli prosince, Intel spustí další linku
Operátoři slibují „datování bez počítání“. Je to prachsprostá lež [komentář]
Tip: Firefox vám poradí, čím nahradit nefungující doplňky. Jak na to?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít