Důležité termíny

08. listopadu 2004, 00:00 - admin
08. listopadu 2004, 00:00

PONDĚLÍ 8. LISTOPADU V restauraci sportovní haly v Chomutově proběhne seminář o problematice zaměstnanosti v regionu Chomutov, na kterém se setkají čeští a němečtí zaměstnavatelé v Krušnohoří. Kontakt: ředitelka chomutovské hospodářské komory Ivana Košanová, tel.: 474 628 288, e-mail: urad.

PONDĚLÍ 8. LISTOPADU

V restauraci sportovní haly v Chomutově proběhne seminář o problematice zaměstnanosti v regionu Chomutov, na kterém se setkají čeští a němečtí zaměstnavatelé v Krušnohoří. Kontakt: ředitelka chomutovské hospodářské komory Ivana Košanová, tel.: 474 628 288, e-mail: urad.ohkcv@tpcv.cz.

ÚTERÝ 9.LISTOPADU

V olomouckém klubu Sidia na třídě Kosmonautů začíná veletrh Kůže, boty, textil a oděvy , který potrvá do 12. listopadu.

Zahájení mezinárodní dvoudenní konference s odborným programem z oblasti kvality v rámci Evropského týdne kvality . Místem konání je pražský Národní dům na Vinohradech. Kontakt: Václava Smolíková, tel.: 221 082 261.

V Jindřichově Hradci začíná dvoudenní odborný seminář na téma systém podpory využívání obnovitelných zdrojů energie a zkušenosti s jejich využíváním v Jihočeském kraji a Rakousku. Bližší informace: www.os-agenda.cz.

STŘEDA 10. LISTOPADU

V Plzni se uskuteční konference „Možnosti financování malých a středních podniků a praktické způsoby financování v podmínkách EU “. Pořádá ji týdeník Profit pod

záštitou ministerstva průmyslu a obchodu ve spolupráci se společnostmi CzechTrade, ČSOB a Českou exportní bankou. O den později se akce koná také v Českých Budějovicích. Podrobnosti a přihlášku najdete na straně 31.

Seminář Novela energetického zákona - česká energetika na jednotném vnitřním trhu EU se uskuteční v pražském Valdštejnském paláci. N ovela byla schválena Poslaneckou sněmovnou, seminář předchází schvalování v Senátu. Účast je nutné potvrdit e-mailem: pelcova@ecf.cz nebo na tel.: 222 242 232.

V budově krajského soudu v Hradci Králové se uskuteční schůze konkurzních věřitelů zkrachovalého Zemědělského družstva Hradec nad Svitavou . Kontakt: tel.: 495 065 111

Dvoudenní 10. veletrh průmyslové elektrotechniky Elektrofest Plzeň začíná v tamním Domě kultury Inwest.

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje pořádá seminář o vysílání vlastních zaměstnanců do jiných států EU . Účastníci se seznámí s přechodnými obdobími na dočasné poskytování služeb v Rakousku a N ěmecku nebo uznáváním odborných kvalifikací.

ČTVRTEK 11. LISTOPADU

V kulturním domě Metropol v Českých Budějovicích začíná výstava stavebnictví, bydlení a úspor energie For Arch Jižní Čechy . Potrvá do 13. listopadu.

Konzultační den s ředitelem kanceláře CzechTrade v Lotyšsku se uskuteční v budově Krajské hospodářské komory v P ardubicích. Podnikatelé dostanou informace, jak vstoupit na tamní trh. Kontakt: tel.: 466 612 164

8. ročník mezinárodního gastronomického festivalu Gastro začíná na Výstavišti v Českých Budějovicích. Tato akce potrvá do 13. listopadu.

Kanadská obchodní komora v ČR pořádá snídani v pražském hotelu Marriott. Hostem bude předseda představenstva a generální ředitel České spořitelny Jack Stack. Účast je nutno potvrdit na e-mail: events@gocanada.cz nebo tel. 225 000 345.

Ve výstavním centru Ideon v P ardubicích (Jiráskova 1963) začíná výstava Multimedia Komunikace, kterou pořádá Pardubická výstavní a veletržní společnost. Účastníci představí zajímavosti ze světa počítačů, internetu, počítačových her, mobilních telefonů a fotoaparátů. Výstava potrvá do 13. listopadu.

PÁTEK 12. LISTOPADU

Regionální kancelář agentury CzechInvest pro Pardubický kraj pořádá seminář o Operačním programu Průmysl a podnikání (OPPP) a o podpoře podnikání v ČR . Účast je nutno potvrdit na e-mail: j.koranda@focus-age.cz. Více informací na tel: 227 018 421.

PONDĚLÍ 15. LISTOPADU

V pražském Multiplex Village Cinemas Anděl se uskuteční konference o trendech a vývoji developerského prostředí v České republice. Je určena pro všechny odborníky, kteří se pohybují na trhu nemovitostí. Účast je nutno potvrdit na tel. 724 374 30.

ÚTERÝ 16. LISTOPADU

Hospodářská komora ČR pořádá konferenci “ Změny v poskytování úvěrů malým a středním podnikům“.

Na základě dohody Basel II Accord, jejímž cílem je posílit stabilitu globálního finančního sektoru, budou banky a jiné úvěrové instituce zavádět již v dohledné době nové metody rizikového managementu. V důsledku těchto změn budou malí a střední podnikatelé konfrontováni s novými přístupy bank při posuzování úvěrového rizika. Kontakt: mulac@komora.cz; tel: 296 646 356.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Rozdíly v placení zdravotního a sociálního pojištění pro OSVČ
Měli byste se bát, když nakupujete na českých e-shopech?
Když za škodu může sport...
Auta
Další věc, která zamotá pražským taxikářům hlavu: Uber…
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in hybridů o rok dřív
Tajemný prototyp z českých silnic přišel o maskování. Jedná se o nové Lynk&Co 02
Elektrický tahač Tesla Semi má po premiéře. Někteří ho ale za žádný zázrak nepovažují
První upoutávky na Mercedes-Benz CLS ukazují předek a digitální interiér
Technologie
Operátoři slibují „datování bez počítání“. Je to prachsprostá lež [komentář]
Tip: Firefox vám poradí, čím nahradit nefungující doplňky. Jak na to?
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Google Maps budou přehlednější. Navíc se přizpůsobí chodcům i řidičům
Xeony generace Ice Lake mají 38 jader a HBM2. Xeony Phi nahradí 44jádrová verze ISX-H
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít