Diety nefungují, Pestrý jídelníček ano...a dlouhodobě - Euro.cz

Přihlášení

Diety nefungují, Pestrý jídelníček ano…a dlouhodobě

, Jana Pohunková,
Diety nefungují, Pestrý jídelníček ano…a dlouhodobě
Zdroj: Tipli
Komerční sdělení

Vyzkoušeli jste už spoustu diet, ale žádná nefungovala podle vašich představ? Shodili jste dost kil, ale při návratu k původnímu stravování jste je opět nabrali zpátky? Dieta je pouze dočasné řešení, které nepřináší dlouhodobé výsledky. Přestaňte se trápit drastickými dietami, které nikam nevedou. Poradíme pár tipů, jak opět nastartovat hubnutí, a to bez stresu a omezování!

Většina diet je založena na přísném režimu a omezování jídla. Jenže co se stane, když takové drastické stravování držíte dlouhodobě? Zhubnete, budete se cítit skvěle a změníte šatník. Konečně si můžete dopřát sladké a všechny potraviny, které jste měli v dietě zakázané. A tady nastává problém. Přestanete se hlídat v jídle a všechna shozená kila jsou rázem zpět! Říkáte si, kde se stala chyba? Jste nešťastní, protože veškerá snaha byla k ničemu?

Jste demotivovaní a máte chuť všechno vzdát? Vydržte! Začněte jíst s rozumem a zapomeňte na přísné diety nebo “zakázané” potraviny. Slyšeli jste o Paretovu pravidle? Je to skvělá pomůcka, díky které nemáte výčitky svědomí, když jednou za čas zbaštíte čokoládu nebo jinou nezdravou sladkost. Jak to funguje? Jednoduše se z 80 % stravujete zdravě a 20 % je určeno na občasné hříchy. Slaví kolegyně z práce narozeniny? Dopřejte si s čistým svědomím kousek dortu! Večer si dejte zdravou večeři.

TIP: Pokud jste si dali sladké přes den, večer omezte sacharidy a nahraďte je zdravými tuky.

Stále tápete a nevíte, jak začít se zdravou stravou? Trvalé řešení pro vysněnou váhu a zdravé stravování nabízí PestryJidelnicek.cz. Nezáleží na tom, zda chcete zhubnout, udržet si váhu nebo budovat svalovou hmotu. Pestrý jídelníček pomůže překonat krušné začátky a stane se společníkem na cestě k ideální postavě. Základem je nastavit si správné makroživiny. S tím vám pomůže chytrá BMI kalkulačka.

 Recept Losos s bylinkovým máslem

Zajímá vás, jak získat zdarma jídelníček na míru? Stačí zapsat údaje do BMI kalkulačky, vyplnit zaměstnání, množství pohybu a plán na míru máte do 2 minut na e-mailu! Chcete vařit zdravě a neutratit za potraviny moc peněz? Zdravé stravování nemusí být drahé, když víte, co vařit. Vyzkoušejte oblíbené zdravé recepty, které jsou chutné a zamiluje si je celá rodina.

Stáhněte si mobilní aplikaci Pestrého jídelníčku a kontrolujte si plnění plánu každý den. K dispozici máte i deníček, kam si můžete zapisovat pokroky v hubnutí. S kapesním online jídelníčkem získáte nejen přehled o potravinách, ale pomůže i s nákupy! Díky nákupnímu seznamu budete mít vždy po ruce seznam potravin, který ušetří spoustu času při nakupování.

Říkáte si, jestli stojí Pestryjidelnicek.cz za vyzkoušení? Jídelníček na míru je zdarma a sestavený přímo od nutriční poradkyně. Obsahuje spoustu zdravých potravin a receptů, které vás jen tak neomrzí!
Chcete získat ještě více výhod? Vyzkoušejte zdarma PestryJidelnicek.cz a zhubněte do oblíbených džínů!