Czech Trade

13. března 2006, 00:00 - admin
13. března 2006, 00:00

BEZPEČNOSTNÍ TABULKY S POTISKEM DLE ZADÁNÍ Švédská firma hledá výrobce bezpečnostních tabulek s potiskem dle zadání. Jedná se o tabulky z plastu a kovu (hliníku) a o nálepky. Všechny mají mít stejný potisk - nápisy/obrázky. Firma má ve svém sortimentu celkem cca 1000 různých druhů tabulek a štítků z oblasti protipožární ochrany, ochrany životního prostředí a podobně.

BEZPEČNOSTNÍ TABULKY S POTISKEM DLE ZADÁNÍ

Švédská firma hledá výrobce bezpečnostních tabulek s potiskem dle zadání. Jedná se o tabulky z plastu a kovu (hliníku) a o nálepky. Všechny mají mít stejný potisk - nápisy/obrázky. Firma má ve svém sortimentu celkem cca 1000 různých druhů tabulek a štítků z oblasti protipožární ochrany, ochrany životního prostředí a podobně. V případě menších sérií používá firma na tabulkách digitální tisk a v případě větších sérií používá sítotisk.

Firma zmínila, že klade důraz na krátké dodací lhůty a jejich dodržování.

Kontaktní osoba: Ivana Kunteová

E-mail: ivana.kunteová@czechtrade. cz

PELETKY Firma poptává peletky - lisovaný dřevěný odpad pro specializované kotle. Název společnosti: ESERV Adresa: Aartrijkestraat 148, Eernegem 8480, Belgie Kontaktní osoba: Eric Casteleyn Fax: 003259298175 Telefon: 003259299434 E-mail: eserv@eserv.nu STROJNÍ SOUČÁSTI Britská firma, která vyrábí tiskařské stroje, hledá spolupracující firmy pro výrobu * obráběných menších dílů (soustružení, frézování, vrtání) * dílů z plechů do tří milimetrů, ohýbané, bodově svařované * dílů z třicetimilimetrových plechů, konstrukce z úhelníků a U-profilů. Kontaktní osoba: Bohumil Ševčík, bohumil.sevcik@czechtrade.cz PALIVOVÉ DŘEVO Rakouská firma poptává suché palivové dříví v jakékoliv formě. Název společnosti: Schillinger Adresa: Göttelsberg 292, Weiz 8160, Rakousko Kontaktní osoba: Christian Schillinger Telefon: 00436763248632 E-mail: weiztrade@gmx.at SUŠENÉ MLÉKO A SYROVÁTKA Kanadská firma poptává sušené mléko a syrovátku. Název společnosti: Julnar International Marketing , Inc. Adresa: Embelton 113, Pointe-Claire, Kanada Kontaktní osoba: Kamal Canbarieh Telefon: 15146946154 Fax: 15146976633 E-mail: julnar@videotron.ca KOVOVÉ KONSTRUKCE Řezání, svařování, lakování a dílčí montáže zařízení pro betonárny. Jedná se o kusovou výrobu podle kompletní technické dokumentace včetně materiálu a dodání k finální montáži v Belgii. Podrobnosti sdělí přímo poptávající na základě zaslání profilu české firmy. Kontaktní osoba: Miroslav Obruča, miroslav.obruca@czechtrade.cz POLYMEROVÉ FOLIE

Francouzská firma, vyvíjející lepidla a polymery pro automobilový, lékařský, elektrický, elektronický, potravinářský a stavební průmysl, poptává polymerové fólie a další výrobky z plastů. Zájemce prosí o zaslání katalogu výrobního sortimentu.

Název společnosti: Plasto, SAS

Adresa: rue de Longvic 44, Chenôve 21304, Francie

Kontaktní osoba: Gueorguieva Iliana

Telefon: 0033380547000

E-mail: i.gueorguieva@plasto.fr

STÉLKOVÁ LEPENKA

Polská firma poptává stélkovou lepenku pro výrobu obuvi s tloušťkou 0,8 - 0,9 - 2,0 - 2,2 a 2,5 milimetru. Barva šedá a červená, měrná hmotnost 1,05 až 1,17; objem 8 až 10 tun za dva měsíce.

Kontaktní osoba: Ivana Kunteová

E-mail: ivana.kunteova@czechtrade.cz

HYDRAULICKÉ VÝTAHY

Významná rakouská dopravní společnost hledá nového dodavatele pro dodávku hydraulických výtahů ve skleněném provedení pro dopravní stanice (nádraží). Výška pohybu pět metrů, nosnost 1600 kilogramů, dvě stanice (zahrnuje dodání, montáž a uvedení do provozu).

Kontaktní osoba: Miroslav Obruča E-mail: miroslav.obruca@czechtrade. cz

PELETKY

Italská firma z Trevisa hledá dodavatele dřevěných peletek o průměru šest milimetrů pro pravidelné dodávky během celého roku.

Název společnosti: La Tiesse, Srl Adresa: Via Garibakdi 53, Cimadolmo (TV) 31010, Itálie

Kontaktní osoba: Franco Zanardo Fax: 0039 - 0422 - 743903

Telefon: 0039 - 0422 - 803030

E-mail: latiesse@latiesse.it

ŠTĚRK NA KOLEJIŠTĚ Významná rakouská dopravní společnost hledá nového dodavatele pro dodávku štěrku na kolejiště s následující specifikací: * tvrdé kamenivo s velikostí zrna 31,5 až 63 milimetrů. Technické podmínky dodání pro kolejový štěrk: SCHOHG I a BH 700. Roční potřeba od dodavatele 60 tisíc až 70 tisíc tun. * tvrdé kamenivo s velikostí zrna 16 až 31,5 milimetru. Technické podmínky dodání pro kolejový štěrk: SCHO-HG II a BH 700. Roční potřeba od dodavatele přibližně 8000 tun. Kontaktní osoba:** Miroslav Obruča, miroslav.obruca@czechtrade.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Auta
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké…
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Technologie
Tip: Lidl prodává nejlevnější kabel Lightning MFI pro iPhone a iPad
VR brýle Windows Mixed Reality dostaly podporu SteamVR. Získají katalog až 2000 her
Hodinky Misfit Command jsou trochu chytré a vydrží nabité celý rok
Vypnete lokalizační služby a vyjmete SIM. Android vás může sledovat i tak
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít