Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

V Mánesu se budou dražit díla Kokoschky, Zrzavého a Špillara

Sběratelé českého umění mají další šanci rozšířit své sbírky o jedinečná díla. Galerie…

Jak vybrat správný firemní dluhopis?

Úroky na spořících účtech v dnešní době klesají tak závratnou rychlostí, že každý, kdo si…

Tipface – sociální síť pro sázkaře

Při zahájení MS 2019 v hokeji, které se odehrává na Slovensku, byl spuštěn velmi…

Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.
Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.
Autor:

Česká Miss změnila koncept, podstatnou roli hrají sociální sítě

22. února, 12:50 - Barbora Košňarová, Tereza Tancerová
Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.
Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.
Autor:
22. února, 12:50

S dalším rokem opět přichází také povinnost najít nejkrásnější ženu České republiky. Její cestu k titulu budou diváci moci sledovat již od počátečních castingů a stanou se tak součástí nového konceptu nejprestižnější české soutěže krásy. Na finalistky České Miss 2019, kterou pořádá společnost Miss Events a.s., čeká nejen finanční odměna, ale také spousta zajímavých možností spolupráce. Jak bude letošní ročník probíhat, nám prozradila Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.

Jaký má soutěž Česká Miss v současné době význam? Když se řekne Česká Miss, většina lidí si vybaví hlavně krásné ženy. Naše soutěž má ale daleko hlubší význam. Jedná se o akci s dlouholetou tradicí, která je velmi oblíbená u široké veřejnosti a neustále přitahuje nové účastnice, ale i fanoušky. Soutěž vznikla již roku 2005 a o pět let později se sloučila s druhou soutěží krásy s názvem Miss České republiky. Od té doby prošla několika změnami a momentálně se jedná o významnou značku, která oslavuje ženskou krásu a podporuje mladé ženy v tom, aby dosáhly splnění svých snů.

Jak se soutěž v průběhu let změnila? Řekl bych, že největší změnou prošla v roce 2017, kdy se od základů změnil koncept celé soutěže, kterou jsme nově pojali jako celoroční akci, jež je stoprocentně online a současně více partnerská i charitativní. Na rozdíl od starších ročníků se navíc netočí jen kolem samotného galavečera, ale mapuje celou cestu soutěží, a to včetně toho, co následuje po ní. Už před dvěma lety tak mohli diváci nahlédnout do života finalistek díky seriálu Hledá se Česká Miss, který jsme vysílali na našem webu www.ceskamiss.tv, nebo se díky němu nepřímo účastnit castingů.

Celková realizace takového projektu je určitě náročná. Co všechno obnáší? Jelikož se naše soutěž neustále vyvíjí, každý rok je příprava o něco propracovanější, ale také náročnější. Podílí se na ní mnohočlenný tým organizátorů, kteří se starají o to, aby vše fungovalo tak, jak má. Na jedné straně se jedná o obchodní a technické zabezpečení celé akce, na straně druhé jde o přípravu finalistek a komunikaci s partnery. Kromě toho se soustředíme také na přípravu samotného finále a snažíme se, aby byl závěrečný galavečer dokonalým vyvrcholením celého projektu.

Je tato soutěž opravdu jen o kráse? Krása je do jisté míry opravdu důležitá, rozhodně však není jediným rozhodujícím měřítkem. Finalistka, která získá titul České Miss, by měla být také přirozeně inteligentní a prosazovat zdravý životní styl. Pří jejím výběru musíme myslet na skutečnost, že se stane vzorem pro tisíce dívek, které bude díky sociálním sítím určitým způsobem ovlivňovat. Nemusí se však jednat výhradně o modeling. Spousta soutěžících je úspěšná i mimo přehlídková mola. Mnoho z nich rozšířilo své aktivity například o charitativní a dobročinné projekty.

Co vítězka soutěže Česká Miss získá? Vítězství v dnešní době není pouze o hmotných cenách. Účastnice se naopak snažíme podporovat, aby šly za svými sny bez ohledu na to, zda v soutěži uspějí. Pokud se ovšem probojují do finálové desítky, mají šanci získat velice zajímavé kontrakty. Nová Česká Miss navíc odjede svým vlastním vozem a na všechny vítězky čekají dárky v hodnotě až 2 milióny.

Účast v nejprestižnější české soutěži je ale spojena i s dalšími povinnostmi… Ano, to určitě je. Finalistky České Miss budou v hledáčku českých i zahraničních médií a některé z nich budou také reprezentovat naši zemi na předních světových soutěžích, jako je Miss Universe, Miss Earth a Miss Supranational. Zároveň se stanou významnými influencerkami na sociálních sítích, budou mít možnost začít budovat své kariéry, získat nové zkušenosti a navázat dlouhodobou spolupráci nejen s partnery soutěže.

Jak proběhne finálový galavečer? V současné době o vysílání galavečera České Miss 2019 stále jednáme s celostátní televizí. Nemohu vám tedy prozradit žádné bližší informace. Jisté je zatím jen to, že se nový ročník bude vysílat koncem letošního srpna. Datum bude upřesněno v rámci propagace a reklamní kampaně.

V čem je ročník 2019 jedinečný? Nový ročník se liší především tím, že jsme navázali úzkou spolupráci se Slovenskou Miss Universe a její majitelkou paní Silvií Lakatošovou. Ročník 2019 je tedy po dlouhé době prvním, který se vrací ke kořenům Československého konceptu. České a Slovenské krásky tak mají možnost prosadit se i u našich sousedů.


Čtěte také

 Huawei, ilustrační foto

Huawei se musí spolehnout sám na sebe. Vyvine vlastní operační systém

Huawei bude mít na podzim v Číně k dispozici vlastní operační systém pro chytré telefony…

před 1 hodinou

 Nové přilby pro vojáky nevydrží zásah z ruční zbraně - ilustrační foto

Problém nových přileb pro vojáky? Nevydrží zásah z ruční zbraně

Generální štáb rozhodl, že dá helmám za 103 milionů čtvrtou šanci a znovu prodlouží…

před 2 hodinami

 Nejdražší obrazy světa

10 nejdražších obrazů světa

Většina nejcennějších světoznámých obrazů se v současné době nachází v muzeích či…

před 2 hodinami

 Home Credit

Home Credit chystá vstup na hongkongskou burzu. Z IPO chce získat alespoň 23 miliard korun

Skupina Home Credit chystá vstup na akciovou burzu v Hongkongu. S odkazem na své zdroje…

před 3 hodinami

 Logo skupiny PPF

PPF roste. Kellnerově skupině loni stoupl zisk o čtvrtinu na 22,2 miliardy korun

Skupině PPF, kterou ovládá nejbohatší Čech Petr Kellner, stoupl v roce 2018 čistý zisk o …

před 3 hodinami

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Počet hodnocení: 1 | Průměrné hodnocení: 5.00

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Finance
Mobilní platby jsou nedílnou součásti fenoménu digitálního parkování. Jejich využití roste
Volby do Evropského parlamentu: kdy budou výsledky
K čemu je dobré vědět devizový kurz ČNB?
Co je dobré vědět o odpočtu DPH?
Volby do Evropského parlamentu 2019: kde a kdy volit
Auta
H-D Sportster Custom vs. Moto Guzzi V9 vs. Triumph…
Videodojmy: Volkswagen Amarok DoubleCab Dark Label 3.0 TDI 4Motion
Geis otevřel balíkové depo v Praze – Štěrboholech
Galerie fotek, které se do AMS nevešly: BMW 850i, Mazda3, Škoda Scala a další
Land Rover představil novou Discovery Sport. K dispozici budou mild-hybridní diesely i tříválcový plug-in hybrid
Hry pro příležitostné hráče