Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Jaké jsou výhody online půjčky?

Potřebujete doplnit svůj finanční rozpočet, ale do výplaty je daleko? Nebo se objevily…

Objevte e-shop specializovaný na obalové materiály

Dnes už není nic výjimečného vlastnit e-shop či jinak prodávat věci přes internet. Má to…

Let It Roll Open Air 2019 – Rozhovor Zdeněk Souček

Suki, vlastním jménem Zdeněk Souček, je jednou z nejdůležitějších postav české drum…

Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.
Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.
Autor:

Česká Miss změnila koncept, podstatnou roli hrají sociální sítě

22. února, 12:50 - Barbora Košňarová, Tereza Tancerová
Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.
Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.
22. února, 12:50

S dalším rokem opět přichází také povinnost najít nejkrásnější ženu České republiky. Její cestu k titulu budou diváci moci sledovat již od počátečních castingů a stanou se tak součástí nového konceptu nejprestižnější české soutěže krásy. Na finalistky České Miss 2019, kterou pořádá společnost Miss Events a.s., čeká nejen finanční odměna, ale také spousta zajímavých možností spolupráce. Jak bude letošní ročník probíhat, nám prozradila Veronika Slabá, členka představenstva Miss Events a.s.

Jaký má soutěž Česká Miss v současné době význam? Když se řekne Česká Miss, většina lidí si vybaví hlavně krásné ženy. Naše soutěž má ale daleko hlubší význam. Jedná se o akci s dlouholetou tradicí, která je velmi oblíbená u široké veřejnosti a neustále přitahuje nové účastnice, ale i fanoušky. Soutěž vznikla již roku 2005 a o pět let později se sloučila s druhou soutěží krásy s názvem Miss České republiky. Od té doby prošla několika změnami a momentálně se jedná o významnou značku, která oslavuje ženskou krásu a podporuje mladé ženy v tom, aby dosáhly splnění svých snů.

Jak se soutěž v průběhu let změnila? Řekl bych, že největší změnou prošla v roce 2017, kdy se od základů změnil koncept celé soutěže, kterou jsme nově pojali jako celoroční akci, jež je stoprocentně online a současně více partnerská i charitativní. Na rozdíl od starších ročníků se navíc netočí jen kolem samotného galavečera, ale mapuje celou cestu soutěží, a to včetně toho, co následuje po ní. Už před dvěma lety tak mohli diváci nahlédnout do života finalistek díky seriálu Hledá se Česká Miss, který jsme vysílali na našem webu www.ceskamiss.tv, nebo se díky němu nepřímo účastnit castingů.

Celková realizace takového projektu je určitě náročná. Co všechno obnáší? Jelikož se naše soutěž neustále vyvíjí, každý rok je příprava o něco propracovanější, ale také náročnější. Podílí se na ní mnohočlenný tým organizátorů, kteří se starají o to, aby vše fungovalo tak, jak má. Na jedné straně se jedná o obchodní a technické zabezpečení celé akce, na straně druhé jde o přípravu finalistek a komunikaci s partnery. Kromě toho se soustředíme také na přípravu samotného finále a snažíme se, aby byl závěrečný galavečer dokonalým vyvrcholením celého projektu.

Je tato soutěž opravdu jen o kráse? Krása je do jisté míry opravdu důležitá, rozhodně však není jediným rozhodujícím měřítkem. Finalistka, která získá titul České Miss, by měla být také přirozeně inteligentní a prosazovat zdravý životní styl. Pří jejím výběru musíme myslet na skutečnost, že se stane vzorem pro tisíce dívek, které bude díky sociálním sítím určitým způsobem ovlivňovat. Nemusí se však jednat výhradně o modeling. Spousta soutěžících je úspěšná i mimo přehlídková mola. Mnoho z nich rozšířilo své aktivity například o charitativní a dobročinné projekty.

Co vítězka soutěže Česká Miss získá? Vítězství v dnešní době není pouze o hmotných cenách. Účastnice se naopak snažíme podporovat, aby šly za svými sny bez ohledu na to, zda v soutěži uspějí. Pokud se ovšem probojují do finálové desítky, mají šanci získat velice zajímavé kontrakty. Nová Česká Miss navíc odjede svým vlastním vozem a na všechny vítězky čekají dárky v hodnotě až 2 milióny.

Účast v nejprestižnější české soutěži je ale spojena i s dalšími povinnostmi… Ano, to určitě je. Finalistky České Miss budou v hledáčku českých i zahraničních médií a některé z nich budou také reprezentovat naši zemi na předních světových soutěžích, jako je Miss Universe, Miss Earth a Miss Supranational. Zároveň se stanou významnými influencerkami na sociálních sítích, budou mít možnost začít budovat své kariéry, získat nové zkušenosti a navázat dlouhodobou spolupráci nejen s partnery soutěže.

Jak proběhne finálový galavečer? V současné době o vysílání galavečera České Miss 2019 stále jednáme s celostátní televizí. Nemohu vám tedy prozradit žádné bližší informace. Jisté je zatím jen to, že se nový ročník bude vysílat koncem letošního srpna. Datum bude upřesněno v rámci propagace a reklamní kampaně.

V čem je ročník 2019 jedinečný? Nový ročník se liší především tím, že jsme navázali úzkou spolupráci se Slovenskou Miss Universe a její majitelkou paní Silvií Lakatošovou. Ročník 2019 je tedy po dlouhé době prvním, který se vrací ke kořenům Československého konceptu. České a Slovenské krásky tak mají možnost prosadit se i u našich sousedů.


Čtěte také

Události  Čínský navigační systém BeiDou

Čínský navigační systém BeiDou je nejrozsáhlejší na světě. Na orbitě má 35 satelitů

Asijský list Nikkei upozornil na fakt, že čínský navigační systém BeiDou již má na orbitě…

24. srpna 2019

 Americký prezident Donald Trump

Trump znovu zatlačil na Čínu. Oznámil nové navýšení cel

Americký prezident Donald Trump v pátek v reakci na poslední kroky čínské vlády oznámil…

24. srpna 2019

 Český premiér Andrej Babiš během návštěvy USA

Svěřenská opona: Babiš má stále plnou kontrolu nad majetkem Agrofertu

Nejen právníci Evropské komise, ale i například černošický městský úřad či Krajský úřad…

24. srpna 2019

 Americký prezident Donald Trump

Trump pohrozil odvetou za francouzskou digitální daň. USA by mohly zavést clo na víno

Před odletem do Francie na summit skupiny ekonomicky vyspělých zemí G7 dnes americký…

24. srpna 2019

Události  Demonstrace v Hongkongu - ilustrační foto

Protesty v Hongkongu pokračují. Demonstranti se střetli s policií

Tisíce demonstrantů dnes během další vlny prodemokratických protestů vyšly do ulic…

24. srpna 2019

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Hodnocení

Zaujal Vás tento článek?
Ohodnoťte ho

Počet hodnocení: 1 | Průměrné hodnocení: 5.00

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Finance
Sami jsme šťastní, ale ostatní nemusíme
E-mail – dobrý sluha, nebo zlý pán?
Jak může evidence na úřadu práce zvýšit důchod?
V práci se vám nelíbí? Tak ji změňte
Je Česko kryptoměnovou těžební velmocí? Jak začít těžit?
Auta
Lynk & Co 03 Cyan je čtyřválcová předokolka, která na Ringu…
Porsche Taycan ukázalo své v podstatě poslední tajemství. Podívejte se, jak vypadá uvnitř
Kvíz: Uhodnete model auta na fotce?
Auto jako kafe: V Británii testují možnost koupit nový automobil na ulici v automatu
Videodojmy: Yamaha Niken
Hry pro příležitostné hráče