KAY River Lofts tvoří nabídka bytů o velikosti od 53 do 246 metrů čtverečních.
KAY River Lofts tvoří nabídka bytů o velikosti od 53 do 246 metrů čtverečních.
Autor: KAY River Lofts

Bydlení na břehu Vltavy: designový KAY River Lofts

 KAY River Lofts tvoří nabídka bytů o velikosti od 53 do 246 metrů čtverečních.
KAY River Lofts tvoří nabídka bytů o velikosti od 53 do 246 metrů čtverečních.
Autor: KAY River Lofts
Komerční sdělení

Zkušené trio developerů, Karlín Group, Horizon Holding a Ungelt Group, stojí společně u zrodu mimořádného rezidenčního projektu, jemuž charakter a tvář vtiskl oceňovaný český architekt Ivan Kroupa. Výstavba KAY River Lofts probíhá v těsném sousedství Vltavy v pražském Karlíně. Prodej padesáti pěti originálních bytů s nezaměnitelnou atmosférou je od 4.12. zahájen.

Generálním dodavatelem stavby je společnost METROSTAV Divize 3 a celková investice do projektu činí 360 milionů korun. Budoucí rezidenti se budou moci stěhovat v druhé polovině roku 2021.

Od 4.prosince jsou byty nabídnuty do prodeje. ( Autor: KAY River Lofts )

KAY River Lofts tvoří nabídka bytů o velikosti od 53 m2 do 246 m2. Byty jsou ve svých kategoriích nadstandardně velké například 3+kk nabízí prostor 137 m2. Vkusná neokázalost a minimalismus nechávají vyniknout detailům v nejvyšší kvalitě provedení a použitých materiálech. Jednoduchost a elegance se snoubí s nároky současného životní stylu. Kombinace moderních technologií, značkových zařizovací předmětů, velkorysých teras s francouzskými okny, charakterizuje KAY River Lofts jako domov plný inspirace.

„KAY River Lofts je z mnoha pohledů originální: umístěním v bezprostředním sousedství s Vltavou, nezaměnitelným půdorysem domu a jedinečně ztvárněnými dispozicemi bytů s dynamikou světla v obytných prostorách. Bílá fasáda vyzdvihuje charakter a noblesu projektu. Respektuje lomené břehy řeky i rytmus proudu vody, ty se propsaly do tvaru lomených teras a originální struktury fasády domu navrženého uznávaným architektem Ivanem Kroupou,“ popisuje Serge Borenstein, partner Karlín Group.

A dodává: „Naše stavby nejsou jen objekty, v první řadě mají poskytnout lidem dobré a komfortní bydlení. Zároveň si však uvědomujeme, že tvoříme charakter městské části, a proto klademe důraz na originalitu, nadčasovost, citlivý soulad s prostředím daného místa, které nás inspiruje ke kreativnímu architektonickému řešení.“

Serge Borenstein o Karlíně
„Karlín je jednou z nejžádanějších pražských lokalit poslední doby, a to především díky své centrální poloze, kosmopolitní atmosféře, blízkosti řeky, stále pulsujícímu životu a rozmanitému rozvoji. Najdete zde spoustu obchodů a ateliéry mladých umělců i chutě všech světových kuchyní. Po celý rok se zde koná mnoho společenských, kulturních a sportovních akcí. Míst pro setkání s rodinou či přáteli je zde tedy bezpočet, užít si však můžete i procházku náplavkou až do centra Prahy.

Půdorys osmipatrové budovy tvoří velkorysé dispoziční rozvržení 55 bytů s převažující nabídkou 2+kk a 3+kk, které jsou doplněny 5 menšími studii a prostorem kavárny v přízemí. Ve vyšších patrech jsou pak navrženy prostornější byty 4+kk a 5+kk od 150 do 200 m2. Opravdovou lahůdkou KAY River Lofts jsou dva střešní apartmány s rozlohou téměř 250 m2 a terasou 155 m2, které lákají na impozantní výhledy na řeku Vltavu a pražské panorama.

Od 4.prosince jsou byty nabídnuty do prodeje. Jejich představení a individuální přístup při prodeji poskytne exkluzivně prodejní tým Karlín Group. Cena v KAY River Lofts se pohybuje od 130 000 Kč/ m2 bez DPH. V projektu je k dispozici ve třech podzemních patrech 98 parkovacích míst.

„Jsme rádi, že můžeme navázat na tradiční spojení s partnery z Karlín Group, které je vždy inspirující a tvůrčí činností. Společně do Karlína přinášíme opravdový klenot mezi rezidenčními projekty. KAY River Lofts je nezaměnitelné designové bydlení a nás těší, že stojíme u jeho zrodu a stane se součástí našeho portfolia,“ konstatuje Yishay Furman, generální ředitel skupiny Horizon Holding.

Karlín Group a jeho partneři Horizon Holding a Ungelt Partners se zapsali do historie Karlína od roku 2002 již mnohokrát. Za realizacemi jejich projektů stojí vždy renomovaní zahraniční i čeští architekti, jejichž rukopisy mají nezaměnitelný charakter a rozvíjí pestrost a živý charakter Karlína.

Originální bydlení na břehu Vltavy naleznete v Karlíně a detailně na www.kay-riverlofts.cz.

O DEVELOPERECH:

Karlín Group
Společnost Karlín Group vznikla v roce 1997. V současné době je stěžejním akcionářem skupiny její spoluzakladatatel Serge Borenstein,který letos v listopadu získal za svůj dlouhodobý přínos českému stavitelství a developmentu významné ocenění a stal se vůbec první osobností, která vstoupila do Síně slávy prestižní tuzemské souteže Best of Realty. Serge Borenstein a Karlín Group je s Karlínem propojena od roku 2002, kdy po povodních začala své aktivity soustředit v této oblasti a stála u zrodu urbanistického plánu této městské části. Karlín Group si zakládá na nejvyšší architektonické úrovni všech realizovaných i plánovaných projektů. To dokazují mnohá prestižní oceněních „Best of Realty“ a „Stavba roku“ za realizaci projektů Palác Karlín, Corso Karlín a Kotelna a také na nominacích projektu Kollárova 14, River Diamond, Corso IIA a Cornlofts Šaldova. Všechny realizované projekty z portfolia skupiny jsou vysoce ceněny jako investiční příležitosti. Developerské aktivity Karlín Groupu směřují i za hranice Karlína, především do Modřan, Holešovic či Smíchova. Mezi současnými úspěšně realizovanými projekty jmenujme probíhající výstavbu největších studentských kolejí v Holešovicích a residenční projekt Zahálka v Modřanech, kde se dokončuje hrubá stavba.
Horizon Holding
Horizon Holding působí na českém trhu od roku 2001, od té doby úspěšně realizoval bydlení pro téměř 700 rodin. Z minulých projektů lze namátkou jmenovat projekty Modřanka, Velká Brána či Rezidence Vltava. Horizon má apetit se dál rozvíjet, v roce 2020 bude mít ve výstavbě přes tisícovku bytů a další investiční příležitosti hledá. Díky týmu zkušených profesionálů doručuje skupina svým klientům kvalitní a promyšlené bydlení. Horizon je exklusivním členem České rady pro šetrné budovy a součástí Asociace developerů. Více informací naleznete na www.horizonholding.cz.
Ungelt Partners
Ungelt Partners reprezentuje tým zkušených profesionálů z realit, kteří působí v Praze již více než 25 let. Mezi jejich nejvýznamnější projekty patří revitalizace dvora Ungelt a Obecního dvora na Praze 1. Společně s kolegy z Karlín Group se spolupodíleli na realizaci rezidenčního domu River Diamond a dalších realitních projektů v Praze a v regionech.

Čtěte také

 Raketa Falcon 9 společnosti SpaceX

SpaceX vyzkouší únikový systém kosmické lodi. Cíleně zničí nosnou raketu

Soukromá americká vesmírná společnost SpaceX dnes chystá ostrou zkoušku nouzového…

před 2 hodinami

 Ilustrace k eseji Proč je i dnes dobré umět se bránit

Esej: Proč je i dnes dobré umět se bránit

Také v aktuálně desáté nejbezpečnější zemi na světě, kterou Česko je, se šikanuje, mlátí,…

před 2 hodinami

Praha  Nemocnice Na Bulovce, ilustrační foto

Praha chce se státem směnit majetek za miliardy. Jde například o budovy nemocnice Na Bulovce

Hlavní město má nemovitosti za několik miliard korun, který by chtělo směnit za pozemky a…

před 2 hodinami

 Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček

Revoluce ve volebním systému? Hamáček navrhuje jeden obvod místo čtrnácti

Ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček by chtěl změnit systém voleb do Poslanecké…

před 2 hodinami

 Zásobník plynu MND

Komentář: Šmejdi křičí, chyťte šmejda

Na ten telefonát lze jen těžko zapomenout. Podle hlasu volal mladý muž, místy se zajíkal…

před 2 hodinami

 Letiště Karlovy Vary

Přecpaná Ruzyně? Ztrátová regionální letiště cítí jednu z posledních šancí

Těch třiatřicet sytě červených zetorů na promrzlé a opuštěné ploše nejde přehlédnout.…

před 2 hodinami

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Finance
Vrácení daní 2020 - kdy dostanete daňový přeplatek?
Kdy budou pololetní prázdniny v roce 2020?
Zdravotní pojištění u zaměstnance, OSVČ a při práci na dohodu v roce 2020
Fintech a proměna bankovního světa
Nemusíte si náhodou tento rok vyměnit řidičák?
Auta
Němci vyrábí nejméně aut za čtvrt století. Vláda už plánuje…
Škoda už prodává Octavii liftback. Jak si stojí proti konkurenci i Golfu?
Ministr dopravy si maloval dálnice. Hezký obrázek, Vladimíre, ale teď zpátky k domácím úkolům
Hennessey potvrdil 1200 koní pro Corvette C8. Největším oříškem prý bude převodovka a ECU
BMW 320d bude standardně mild-hybrid. Stejný pohon dostanou i modely X3 a X4
Hry pro příležitostné hráče