BusinessInfo.cz

21. srpna 2006, 00:00 - admin
21. srpna 2006, 00:00

PODPORA ROZVOJE LIDSKÝCH ZDROJŮ Popis: Standard „Investors in People“ je jediným mezinárodně uznávaným standardem v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, který sleduje schopnost podniku efektivně využívat a rozvíjet své zaměstnance.

PODPORA ROZVOJE LIDSKÝCH ZDROJŮ Popis: Standard „Investors in People“ je jediným mezinárodně uznávaným standardem v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, který sleduje schopnost podniku efektivně využívat a rozvíjet své zaměstnance.

Národní projekt „Standard rozvoje lidských zdrojů“, který byl vyhlášen v červnu 2006, je financován z Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů.

Firmy, které mají zájem o zavedení standardu IIP a které splňují podmínky dané projektem, mohou získat podporu, která je poskytována formou dotovaného poradenství v podobě cenově zvýhodněného balíčku služeb, obsahujícího 20 poradenských/auditorských dnů - vstupní analýzu, průběžné poradenství a závěrečný audit. Podpora formou „de minimis“ je poskytována ve výši 16 tisíc korun pro malé a střední podniky a 10 tisíc korun pro ostatní podnikatele na jeden poradenský/auditorský den, malé a střední podniky mohou využít také podporu v režimu blokové výjimky ve výši 8000 korun na jeden poradenský/ auditorský den.

Cíl podpory: Standard „Investors in People“ může získat jakákoli organizace (podnikatelské subjekty, školy, nemocnice, neziskové organizace či veřejné instituce).

Termín pro podávání žádostí: Do vyčerpání finančních prostředků, maximálně však do 31. prosince 2007.

Kontakt: Agentura CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, www.czechinvest. cz. Další informace získáte na e-mailové adrese iip@czechinvest.org nebo na informační telefonní lince 800 800 777.

PODPORA RYBÁŘSTVÍ

Popis: V rámci jedenáctého kola příjmu žádostí o finanční pomoc z Operačního programu Zemědělství (OP RVMZ) lze podávat žádosti o podporu v rámci Opatření 2.3. - Rybářství. V rámci tohoto Opatření jsou podporovány následující aktivity: zpracování ryb a marketing výrobků z ryb (Podopatření 2.3.1), chov vodních živočichů - akvakultura (Podopatření 2.3.2), činnosti prováděné odborníky v rybářství a propagační opatření (Podopatření 2.3.3).

Žadatelé mohou předkládat své žádosti na všech sedmi regionálních odborech Státního zemědělského investičního fondu v Praze, Brně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Olomouci a Opavě.

Pravidla pro žadatele jsou v elektronické podobě k dispozici na internetových stránkách ministerstva zemědělství. Tištěná verze Pravidel pro žadatele je k dispozici jak na regionálních, tak i na centrálním pracovišti Státního zemědělského intervenčního fondu.

Termín pro podávání žádostí: V rámci 11. kola lze žádosti předkládat do 13. září 2006.

Kontakt: Státní zemědělský intervenční fond, Ve Smečkách 33, 110 00 Praha 1, tel.: 222 871 620, fax: 222 871 765, e-mail: info@szif.cz, www.szif.cz.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Auta
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být…
Srážka se zvěří hrozí nejen na podzim. Co v takovém případě dělat?
Automobilce Mini došla trpělivost. Na Dakar pošle auta s pohonem 4×4 i zadokolky
Je pohon na LPG ohrožený druh? Originálních aut na plyn už moc nekoupíte
Škoda představuje model Ke Luoke. Je to prodloužený Karoq pro Čínu
Technologie
Vyšel Vivaldi 1.13. Vylepšuje stahování a práci desítkami listů
Transcend RDC2: multifunkční čtečka karet pro smartphony (vyzkoušeno)
Messenger už nebude tak brutálně masakrovat fotky. Novým limitem je 4k
4K, HDR a 5× větší úhlopříčka, než má vaše televize. Nový projektor od BenQ stojí jen 40 000 Kč
Panelové prostředí pro aplikace ve Windows žije. Možná si ho brzy osaháme
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít