Business Info.cz

22. srpna 2005, 00:00 - admin
22. srpna 2005, 00:00

PROGRAM PANEL - DOTACE NA ÚROKY Popis: Cílem programu je usnadnit financování komplexních oprav bytových domů postavených panelovou technologií zahrnující též zlepšení jejich tepelně technických vlastností. Program PANEL obsahuje tři základní nástroje podpory:

PROGRAM PANEL - DOTACE NA ÚROKY Popis: Cílem programu je usnadnit financování komplexních oprav bytových domů postavených panelovou technologií zahrnující též zlepšení jejich tepelně technických vlastností. Program PANEL obsahuje tři základní nástroje podpory: 1. státní úroková dotace, 2. bankovní záruka za úvěr, 3. odborně technická pomoc. Příjemcem podpory může být fyzická nebo právnická osoba, která je vlastníkem nebo spoluvlastníkem panelového domu a má trvalý pobyt na území ČR. Dotace umožňuje snížit úrokové zatížení z úvěru na financování oprav panelového domu. Poskytována je ve výši 4 % p. a. a vyplácí se postupně v pololetních splátkách po celou dobu splácení úvěru, nejvýše však po dobu 15 let od data uzavření smlouvy o poskytnutí podpory. Kontakt: Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s., Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, tel.: 255 721 111, e-mail: info@cmzrb.cz. PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU Podprogram číslo 3 Státního programu podpory cestovního ruchu 2005 Přehled podporovaných aktivit:

1) Propagace ČR jako celku, tedy: * propagační aktivity, které překračují hranice jednotlivých regionů a krajů, * celostátní propagace jednotlivých tematických oblastí cestovního ruchu (propagační materiály, propagační kampaně, vystavování na rozhodujících evropských a světových veletrzích cestovního ruchu, reklamy v médiích a podobně). 2) Marketingové aktivity nadregionálního charakteru se zaměřením na Česko jako součást evropské destinace (marketingové výzkumy návštěvností, trendů a podobně). 3) Zpracování projektu značení významných turistických a kulturních cílů včetně výtvarného návrhu řešení, výroby a instalace značek. 4) Propagace domácího cest. ruchu. 5) Rozvoj kongresové turistiky. 6) Aktivity destinačního managementu. Kontakt: Ministerstvo pro místní rozvoj, oddělení státní podpory v cestovním ruchu, Staroměstské náměstí 6, 110 15 Praha 1. Tel.: 224 861 492, e-mail: steren@mmr.cz PODPORA MALÉHO A STŘEDNÍHO PODNIKÁNÍ Popis: Cílem programu Záruka je usnadňovat realizaci podnikatelských projektů malých a středních podnikatelů zaměřených na investice a zvyšovat konkurenceschopnost těchto podnikatelů. Děje se tak pomocí: * zvýhodněných bankovních záruk k bankovnímu úvěru, leasingu, rizikovému a rozvojovému kapitálu, * záruk za návrhy do obchodních veřejných soutěží, * záruk za provozní úvěry. Příjemcem podpory může být malý a střední podnikatel. Uzávěrka přijímání žádostí: Program je vyhlášen od 1. ledna 2005 do 31. prosince 2006. Kontakt:** Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s., Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, tel.: 255 721 111, e-mail: info@cmzrb.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Nvidia má nové GeForce pro notebooky, MX110 a MX130. Používají ale staré 28nm čipy
Psaní na displeji tažením a nová gesta při psaní rukou [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít