Business Info

14. února 2005, 00:00 - admin
14. února 2005, 00:00

REGENERACE A ROZVOJ PRŮMYSLOVÝCH ZÓN Popis: Cílem podpory je přispět k restrukturalizaci průmyslu v České republice nahrazením starých výrobních provozů moderními typy výroby s nízkou surovinovou a energetickou závislostí, vysokou přidanou hodnotou a velkým exportním potenciálem.

REGENERACE A ROZVOJ PRŮMYSLOVÝCH ZÓN Popis: Cílem podpory je přispět k restrukturalizaci průmyslu v České republice nahrazením starých výrobních provozů moderními typy výroby s nízkou surovinovou a energetickou závislostí, vysokou přidanou hodnotou a velkým exportním potenciálem. Smyslem je také podpora rekultivace životního prostředí a vytvoření předpokladů pro vznik nových pracovních příležitostí. Předmětem podpory je také revitalizace území postižených rušením vojenských posádek. Předmět podpory: Příprava projektu, jímž je: * průmyslová zóna v rámci zastavěného, ale nevyužívaného území, * strategická průmyslová zóna o výměře nejméně 100 hektarů, * průmyslová zóna připravovaná pro strategického investora. Uzávěrka přijímání žádostí: konec roku 2006. Kontakt: CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, telefon: 296 342 579, regiony@czechinvest.org. PODPORA MARKETINGU NA ZAHRANIČNÍCH TRZÍCH

Operační program průmysl a podnikání 2004-2006, Priorita 2. Rozvoj konkurenceschopnosti podniků, Opatření č. 2.1. Zakládání a rozvoj malých a středních podniků.

Popis: Cílem programu Marketing je podpora zvyšování konkurenceschopnosti českých firem na zahraničních trzích. Podporu lze získat na získávání marketingových informací, tvorbu propagačních materiálů, účasti na zahraniční výstavě nebo veletrhu a podobně.

Kontakt: CzechTrade, tel.: 224 907 579, 224 907 575, info@czechtrade.cz.

PODPORA AKTIVNÍ POLITIKY ZAMĚSTNANOSTI

Grantové schéma v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů -Opatření 1.1 - Posílení aktivní politiky zaměstnanosti při zaměstnávání uchazečů a zájemců o zaměstnání.

Popis: Záměrem je především posílení aktivní politiky zaměstnanosti při zaměstnávání uchazečů a zájemců o práci. Smyslem je také prevence dlouhodobé nezaměstnanosti s důrazem na aktivity vedoucí k přímému pracovnímu uplatnění účastníků nebo k jejich zaškolení či praxi. Rovněž se podporují aktivity vedoucí ke vzniku nových pracovních míst, včetně sebezaměstnání pro osoby z cílových skupin grantového schématu. Předkládané projekty musí mít dopad na tři a více regionů v rámci Cíle 1, takže mohou být i celorepublikové, ale bez hlavního města Prahy. Předkládat návrhy projektů mohou fyzické i právnické osoby, zejména zaměstnavatelé, vzdělávací instituce, nestátní neziskové organizace, zaměstnavatelské agentury a organizace sociálních partnerů splňující podmínky programu.

Uzávěrka přijímání žádostí: 25. 3. 2005.

Kontakt: telefon: 221 923 245, e-mail: anna.makalousova@mpsv.cz.

Tuto část připravuje internetový server www.businessinfo.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít