Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Apartmán v Krkonoších: chalupa 21. století bez starostí a s výnosem

Pokud si pořídíte vlastní horský apartmán, můžete trávit zimní a letní dovolenou…

Zajímavosti o golfu, které jste nevěděli

Golf je vyhledávaným sportem, který se těší čím dál větší oblibě. Má dlouholetou tradici…

AAA Auto: Zdaleka nejen obchodník s ojetými vozy

Síť autocenter AAA Auto působí v České republice už bezmála třicet let. Aktivity firmy…

 Windpark Alpiq
Windpark Alpiq
Autor: Alpiq

Alpiq – budoucnost energetiky

03. prosince, 10:55 - redakce
 Windpark Alpiq
Windpark Alpiq
Autor: Alpiq
03. prosince, 10:55

Jakým směrem se bude vyvíjet energetika? Jak bude vypadat vztah dodavatele energií s odběrateli? Dodavatel, který bude chtít zůstat konkurenceschopný, bude muset zajistit svým zákazníkům maximální komfort a nabídnout spolehlivost a pružnost svých služeb. Společnost Alpiq je na takovou budoucnost připravena.

Jak bude budoucnost vypadat z pohledu dodavatele? Jeden z nich nabízí řešení budoucnosti už teď – Alpiq. Švýcarská společnost se stoletou zkušeností působení na energetickém trhu přispívá k udržitelnosti nejen tím, že získává energii z bezemisních zdrojů, ale také svou nabídkou energetických služeb zákazníkům. Díky vlastnímu unikátnímu on-line řešení přiblíží problematiku dodávky energie na úroveň služeb, které svým klientům poskytují moderní banky.

Co skutečně znamená „on-line“?

Na český trh přináší 100 % online řešení energetických dodávek. Toto řešení nabízí při podpisu smlouvy, kdy si budoucí zákazník vybere nejvhodnější produkt buď na základě rady webového průvodce, nebo na základě přímého zadání svých parametrů spotřeby.

Tisknutí, papírování a zasílání podepsaných smluv tam a zpět, to je energetika minulosti. U Alpiqu po výběru produktu stačí nahrát poslední fakturu od svého současného dodavatele. Po jejím nahrání se předvyplní veškeré důležité smluvní údaje, které jsou potřebné pro podpis smlouvy. Zákazník pak pouze zadá způsoby placení a vše potvrdí. Poté mu přijde e-mail, ve kterém jsou veškeré další instrukce a dokumenty, které stačí podepsat buď myší, nebo na dotykové obrazovce počítače či mobilu.

Celý proces nezabere více než 3 minuty času. Jak je to celé jednoduché, se podívejte na www.alpiq-energy.cz.

Alpiq chce v České republice nabídnout elektřinu a plyn domácnostem, podnikatelům a podnikům za férovou cenu. Nabídka obsahuje jak standardní elektřinu a plyn, tak