Akce pro podnikatele

09. října 2006, 00:00 - Karel Janků
09. října 2006, 00:00

ÚTERÝ 10. ŘÍJNAZačínají Invex a Digitex -mezinárodní veletrh informačních a komunikačních technologií a mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy. Na brněnském výstavišti potrvají do 13. října. Kontakt: tel. 541 152 849, www.invex.cz.Začíná dvoudenní konference Evropské franchisové dny.

ÚTERÝ 10. ŘÍJNA

* Začínají Invex a Digitex -mezinárodní veletrh informačních a komunikačních technologií a mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy. Na brněnském výstavišti potrvají do 13. října. Kontakt: tel. 541 152 849, www.invex.cz.

* Začíná dvoudenní konference Evropské franchisové dny. Na akci, která se uskuteční v Kongresovém centru brněnského výstaviště, se setkají odborníci z oblasti franchisového podnikání a zástupci nejvýznamnějších franchisových svazů s českými podnikateli. Kontakt: jhirlikova@bvv.cz, tel.: 541 152 775.

* Seminář s názvem Jak vybrat informační systém pořádá v Brně Obchodní a hospodářská komora Brno. Kontakt: seminare@ohkbrno.cz, tel.: 541 153 055.

STŘEDA 11. ŘÍJNA

* Úloze státu při podpoře podnikání a využití strukturálních fondů bude věnováno pracovní setkání, které pořádá Hospodářská komora Zlínského kraje. Akce se uskuteční ve Zlíně. Kontakt: viktor.simecek@czechtrade. cz, tel.: 576 011 505.

* Problematice zásilkového obchodu bude věnována konference, která se uskuteční v Praze. Kontakt: info@admaz. cz, tel.: 222 241 386.

* Získávání veřejných zakázek bude věnován seminář, který pořádá Obchodní a hospodářská komora Brno. Kontakt: tel.: 532 194 918.

ČTVRTEK 12. ŘÍJNA

* Podnikatelské setkání v Královéhradeckém kraji pořádá týdeník Profit. Podrobnosti najdete na straně 35 tohoto vydání.

ÚTERÝ 17. ŘÍJNA

* „Jak úspěšně exportovat do rozvojových teritorií Čína, Indie a Rusko“ je názvem semináře, který v Praze pořádá Komerční banka a Exportní klub CzechTrade. O své zkušenosti se s hosty podělí exportéři, kterým se podařilo na trhy úspěšně proniknout. Kontakt: marketakryslova@kb.cz, tel.: 222 441 553.

* Podnikání a výzkumu v biotechnologiích bude věnován seminář, který se uskuteční v Praze. Cílem akce je navázání kontaktů a prohloubení vzájemné spolupráce mezi podnikatelskou sférou, zejména představiteli malých a středních biotechnologických podniků, a vědeckou obcí. Kontakt: daniela.vojtova@inovapro. cz, tel.: 257 218 399.

* Exkurzi do kosmetické firmy Ryor Unhošť pořádá Oblastní hospodářská komora v Českém Krumlově. Kontakt: tel: 380 711 340.

STŘEDA 18. ŘÍJNA * Seminář s názvem „Odpadové hospodářství pro malé a střední podniky - část III“ pořádá v Pardubicích Euro Info Centrum východní Čechy. Kontakt: eic.pardubice@rrapk.cz, tel.: 466 053 917/921.

* Novému zákonu o zadávání veřejných zakázek bude věnován workshop, který pořádá Okresní hospodářská komora v Prostějově a Centrum pro evropskou integraci Hospodářské komory ČR. Kontakt: ohkpv@ohkpv.cz, tel.: 582 332 489.

ČTVRTEK 19. ŘÍJNA * Druhý ročník Kooperačního fóra pořádá ve dnech 19. až 20. října Hospodářská komora Plzeň spolu s IHK Regensburg. Letošní ročník bude věnován strojírenství, kovoobrábění a kovozpracování, elektrotechnice a elektronice. Kontakt: tel.: 378 226 955.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Rozdíly v placení zdravotního a sociálního pojištění pro OSVČ
Měli byste se bát, když nakupujete na českých e-shopech?
Když za škodu může sport...
Auta
Další věc, která zamotá pražským taxikářům hlavu: Uber…
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in hybridů o rok dřív
Tajemný prototyp z českých silnic přišel o maskování. Jedná se o nové Lynk&Co 02
Elektrický tahač Tesla Semi má po premiéře. Někteří ho ale za žádný zázrak nepovažují
První upoutávky na Mercedes-Benz CLS ukazují předek a digitální interiér
Technologie
Dostupnost šestijader Coffee Lake se asi zlepší v půli prosince, Intel spustí další linku
Operátoři slibují „datování bez počítání“. Je to prachsprostá lež [komentář]
Tip: Firefox vám poradí, čím nahradit nefungující doplňky. Jak na to?
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Google Maps budou přehlednější. Navíc se přizpůsobí chodcům i řidičům
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít