AAA AUTO prodává vozy on-line a také firmám a podnikatelům - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

AAA AUTO prodává vozy on-line a také firmám a podnikatelům

AAA Auto,
AAA AUTO prodává vozy on-line a také firmám a podnikatelům

Síť AAA AUTO převedla kvůli uzavření poboček z nařízení ministerstva zdravotnictví veškeré kapacity na zajištění prodeje vozů on-line a přes call centrum. Prodeje aut on-line oproti minulému období lámou rekordy. Opatřeními vlády také nebyl zakázán obchod mezi firmami a podnikateli. Síť AAA AUTO již dříve zavedla pravidelnou desinfekci vozů i poboček a kontroluje zdravotní stav svých zaměstnanců.

„Jsme v období, kdy za běžných okolností probíhá hlavní prodejní sezóna ojetin. Lidé potřebují po zimě začít řešit svou mobilitu. Rovněž potřebují v době epidemie bezpečný způsob dopravy k lékaři, na nákup základních potravin nebo do zaměstnání, nechtějí riskovat cestování veřejnou dopravou. Zájem o ojeté vozy je obrovský, na webu (https://www.aaaauto.cz/ojete-vozy/) vidíme nárůst hledání, a to zejména u levnějších vozů. Možnost prodávat soukromníkům pouze mimo prodejny je ovšem hodně omezující, i když vidíme, že lidé se rychle učí kupovat on-line s dovozem domů i ojeté vozy. Je také důležité říci, že vláda nezakázala prodej podnikatelům a firmám, kde pokračujeme v běžném režimu prodeje v kancelářích, aby mohli nadále zajistit mobilitu pro své podnikání. Poskytované slevy, zatím nejvyšší v naší historii, cílené na radikální snížení zásob našich vozů v rámci krizového plánu managementu, se samozřejmě vztahují na všechny,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO.

Call centrum, které vyřizuje poptávky po vozech, jež si lidé vyhledají na internetu, má momentálně posílenou kapacitu, která je přes 200 operátorů umístěných v samostatných kancelářích po deseti lidech. „Na zajištění doručování vozů jsme přesunuli veškeré kapacity prodejců, kteří jsou k dispozici. Jsme připraveni dostát veškerým závazkům vůči našim zákazníkům. Dbáme na na bezpečnost prodeje https://www.aaaauto.cz/cz/opatreni-pro-bezpecny-nakup-vozu/text.html?id=1632 ,“ uvedla dále Karolína Topolová.

Lidé si mohou vozy, o které mají zájem, vybrat na internetových stránkách www.aaaauto.cz (https://www.aaaauto.cz/ojete-vozy/) a on-line si je zarezervovat. Na Call centru se na zelené lince 800 110 800 následně domluví na místě a čase předání automobilu, doma nebo tam, kde se jim to nejvíce hodí. Vydesinfikovaný vůz na místo přistaví prodejce. Stejně tak bude možné uzavřít na místě na nákup vozu na splátky úvěr, poskytovaný renomovanými partnery.

„Pokud se lidé ke koupi vozu teprve rozhodují, chtěla bych připomenout, že individuální cestování vlastním vozem namísto veřejné dopravy je v době různých epidemií jedním z nejúčinnějších opatření, která pomáhají se nákaze vyhnout,“ poznamenala Topolová.

Skupina AURES Holdings působí na trhu již 28 let. Provozuje síť 57 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně na 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – Fortuna ligy. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings Karolína Topolová se letos umístila v anketě Top Ženy Česka na prvním místě v kategorii manažerek.

AAA AUTO prodává vozy on-line a také firmám a podnikatelům
4.3 (85%) 12 hlasování
Diskuze