Proti gustu... - Euro.cz

Přihlášení

Proti gustu…

, Martin Mašek,
Proti gustu…
Zdroj: Euro.cz

Krátké zprávy

Gastronomie
Proti gustu… Ojedinělé zaměření má specializovaná restaurace v Pekingu. Zákazníkům předkládá jídla, jejichž základem jsou výhradně zvířecí penisy. Zpracovává pohlavní údy více než třiceti druhů zvířat, například oslů, býků, psů, tuleňů, beranů… O služby Guolizhuang penis restaurantu je takový zájem, že majitel již buduje řetězec těchto restaurací. Další čtyři otevřel v Pekingu, a jednu dokonce ve Spojených státech. Radují se z ní obyvatelé čínské čtvrti v Atlantě. Konzumaci zvířecích penisů totiž Číňané pokládají za lék pro muže na zlepšení sexuální výkonnosti, ženám prý zlepšuje pleť. Nejnižší ceny v Guolizhuang penis restaurantu se v přepočtu pohybují kolem 750 korun za porci, ovšem kotlík s deseti druhy zvířecích penisů přijde na 2600 korun. Nejdražší specialitou je jídlo z penisu kanadského tuleně, které stojí v přepočtu přibližně 6500 korun.
Restaurace nabízí i neobvyklé nápoje, například víno s extraktem ze srnčího srdce, penisu a krve. V konzumentovi prý probudí neobyčejnou sexuální energii za pouhou půlhodinu.

Popisek: Takto Guolizhuang penis restaurant servíruje hovězí a psí pohlavní úd
Martin Mašek

S hotelem na kapotě
Sponzorem automobilového Bohemia Racing Teamu se stal hotel Omnia v Janských Lázních. Čtyřhvězdičkový hotel s kapacitou 110 lůžek se na kapotách vozů Bohemia Racing Teamu chce zviditelnit při Mezinárodním mistrovství ČR v závodech automobilů na okruzích.
„Hledali jsme partnera, se kterým bychom mohli spojit jméno hotelu, a když přišla nabídka od jezdce Milana Maděryče z Bohemia Racing Teamu, neváhali jsme dlouho. Závody Mezinárodního mistrovství ČR na okruzích jsou díky účasti zajímavých jmen a souboji mezi vozy…

Článek je součástí sekce Premium a je dostupný jen pro předplatitele

Už máš předplatné?