PODNIKY TENTO TÝDEN - Euro.cz

Přihlášení

PODNIKY TENTO TÝDEN

, (red),
PODNIKY TENTO TÝDEN
Zdroj: Euro.cz

15. srpna – K tomuto datu musejí tři vybraní uchazeči o přidělení frekvencí pro síť FWA v pásmu 26 GHz předložit své závazné nabídky. Řízení bude vyhodnoceno

1. září a 21. září by měl Český telekomunikační úřad vydat rozhodnutí o udělení licencí. Vítězné firmy za licenci zaplatí 150 milionů korun.

  1. První náměstek ministra zemědělství Antonín Kalina má zpracovat a předložit návrh nového dotačního systému do zemědělství, který zemědělcům v budoucnu umožní rozhodnout se, zda budou hospodařit extenzivně s dotacemi, nebo intenzivně bez dotací.
  1. Řádná valná hromada akciové společnosti Kotva je svolána na desátou hodinu do sídla společnosti v Praze.

16. srpna – Společnost Perla pořádá mimořádnou valnou hromadu v sídle společnosti v Ústí nad Orlicí v deset hodin.

17. srpna – Řádná valná hromada Středočeské plynárenské se bude konat v Kongresovém centru v Průhonicích od deseti hodin. Bude se zabývat návrhem na rozdělení zisku včetně stanovení výše dividend a tantiém za rok 1999.

18. srpna – Akcionáři Unipetrolu se sejdou na řádné valné hromadě na pražském Žofíně v deset hodin.

  1. Severomoravská plynárenská zahájí řádnou valnou hromadu v kongresovém sále hotelu Imperial v Ostravě rovněž v deset hodin.

19. srpna – Mimořádná valná hromada Bankovního holdingu, která se bude konat v Praze v Národním domě na Vinohradech od deseti hodin, má na programu řešení ztráty, která přesáhla v roce 2000 polovinu základního jmění společnosti.

Článek je součástí sekce Premium a je dostupný jen pro předplatitele

Už máš předplatné?