Libo vyvenčit psa? - Euro.cz

Přihlášení

Libo vyvenčit psa?

, David Kasl,
Libo vyvenčit psa?
Zdroj: Euro.cz

Nejvelkorysejší rezidenční projekt v Česku nabízí nejen bydlení

O Central Parku Praha se začalo hovořit dávno předtím, než developerská společnost CPP na žižkovském vrchu Parukářka vůbec poprvé kopla. A to nejen kvůli investicím, jejichž celková výše dosáhla téměř 4,5 miliardy korun. Odborníci totiž neváhali označit projekt architektonického studia A69 za přelomový a přirovnat jej k Ořechovce či Babě, které byly v době svého vzniku rovněž zcela novým typem zástavby.
Ředitel společnosti CPP Milan Ganik například říká, že nejdůležitějšími prvky bydlení jsou v tomto případě soukromí, bezpečí, zeleň a vybavení. A dodává, že projekty typu Parukářka přitahují určitou komunitu lidí, která chce žít v Praze, ovšem na úrovni světových metropolí. Jinými slovy v centru a zároveň v zeleni, v bytech se službami, které svou úrovní převyšují nabídku luxusních hotelů, to vše při zachování výhod života ve vlastním domě.
Zejména exkluzivní služby, mimo jiné rozvod vysokorychlostního internetu, možnost elektronicky ovládat domácnost z centrálního pultu či zajištění pravidelného úklidu, představují jednu z hlavních předností projektu. I díky nim lze říci, že na Parukářce mohou najít bydlení na míru všechny věkové kategorie zájemců. Od svobodných po rodiny s dětmi, manažery i seniory.
V září se do pražského Central Parku začínají stěhovat rezidenti z první fáze projektu, dle aktuálních informací již našlo majitele zhruba 70 procent z 520 bytů. Zatímco doposud byly nejžádanější takzvané Junior penthousy zabírající polovinu patra a rezidence ve věži, s dokončováním terénních úprav roste poptávka po vila domech zapuštěných v zeleni.

Dva v jednom

(varianta manažerská) Dvoupatrové byty…

Článek je součástí sekce Premium a je dostupný jen pro předplatitele

Už máš předplatné?