Založili společnou praxi - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Založili společnou praxi

, Naděžda Kubalíková,
Založili společnou praxi
Zdroj: Euro.cz

Janstová, Smetana & Partneři

Kateřina Janstová a Martin Smetana spolu se svými partnery Tomášem Kaplanem a Lukášem Nohejlem založili společnou advokátní kancelář Janstová, Smetana & Partneři, která sídlí v Římské ulici v Praze 2 na Vinohradech.
Partneři advokátní kanceláře mají dlouholeté zkušenosti s poskytováním právních služeb, zejména v oblasti práva obchodních společností, fúzí a akvizic, právní regulace na kapitálových trzích a právních vztahů k nemovitostem.
Kateřina Janstová působila před započetím výkonu advokátní praxe od roku 1996 jako poradkyně místopředsedy Fondu národního majetku České republiky, dále jako právnička ve společnosti ALL IN a od roku 2000 jako vedoucí právního oddělení společnosti CRF Praha. Od roku 2003 je advokátkou a ve své praxi se zaměřuje zejména na právo obchodní a občanské, směnečné právo, právní pomoc při developerských projektech a zastupování v civilním soudním řízení.
Martin Smetana vykonává právní praxi od roku 1997, advokátem je od roku 2001. V letech 1997 až 1998 působil jako právní expert na Ministerstvu obrany České republiky. V minulosti rovněž úzce spolupracoval s nevládní neziskovou organizací Partners Czech, působící v oblasti vzdělávacích programů. Je spoluautorem učebnice práva pro střední školy. Smetana se ve své advokátní praxi věnuje právu občanskému a obchodnímu se zaměřením na oblast ochrany hospodářské soutěže a veřejných zakázek.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze