Za listem padá list - Euro.cz

Přihlášení

Za listem padá list

, Karel Greif,
Za listem padá list
Zdroj: Euro.cz

Manager Tour

Podzim se pomalu snáší na naše golfová hřiště a sezona se chýlí ke svému konci. Kluby znají své mistry, a tak všichni golfisté pomalu hledají místečko na zemi, kde by trochu prohřály své golfové hole a míčky by létaly přece jen o trochu dál. Když ještě v září posvítí sluníčko na takové hřiště, jakým jsou Mariánské Lázně, může se povést nádherný golfový turnaj. Takové štěstí měli pořadatelé GTS Cupu, kteří tam pořádali již druhý ročník.
Turnaj je součástí Manager Tour, která se hraje na rány s odečtem handicapu, takže to na fervejích mezi pomalu se zbarvujícími stromy opravdu vřelo. Hráči nechtěli žádnou jamku dát zadarmo, a proto se mnohdy ve skórovacích kartách vyskytla při odečítání opravdu kuriózní čísla. Jinak tomu ale bylo u těch nejlepších, kteří udrželi nervy na uzdě a prošli hřištěm bez ztráty míčku.
Absolutním vítězem se stal Pavel Koťan, který po odečtu dosáhl konečných 64 ran, druhé místo vybojoval Marek Lehečka výkonem 65 ran, na třetí pozici skončil Jan Alexa se 68 ranami. S nejlepším výsledkem se na prvním místě mezi ženami umístila Irena Osterreichrová se 68 ranami a nejlepší mezi zelenými skončil Vladimír Filip.