Y SOFT

09. listopadu 2015, 00:00 -
09. listopadu 2015, 00:00

Lukáš Maňásek chief sales officer Podnik Y Soft, poskytovatel kancelářských řešení pro firmy, jmenoval Lukáše Maňáska (35) do pozice chief sales officer. Maňásek, který se stal zároveň členem představenstva společnosti, bude řídit globální obchod napříč celým produktovým portfoliem Y Softu.

Lukáš Maňásek dříve působil jako VP of sales pro Y Soft EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).

Ve firmě Y Soft začal pracovat v roce 2008 jako regio nal sales manager. Předtím působil jako analytik Komerční banky a jako systémový administrátor na Masarykově univerzitě v Brně. Vystudoval matematiku a informatiku na téže univerzitě.

Maňásek je ženatý, má jedno malé dítě a s manželkou brzy očekávají nový přírůstek do rodiny.

Ve volném čase se věnuje běhání maratonů po celém světě. 1

EXPOBANK CZ Jiří Schwarz člen dozorčí rady Jan Roztočil člen představenstva Vedení společnosti Expobank se rozrostlo o dva členy. V dozorčí radě bude působit ekonom Jiří Schwarz. Novým členem představenstva se stal Jan Roztočil, který bude zodpovídat za oblast korporátního bankovnictví. Jiří Schwarz (55) byl v minulosti členem Národní ekonomické rady vlády ČR, dále Vědecké rady International Center for Economic Research a prezidentem Liberálního institutu.

V současné době působí ve správních radách dvou zahraničních institucí (v USA a Lucembursku), je nezávislým členem představenstva turecké energetické společnosti a ředitelem Centra ekonomických a tržních analýz. Jiří Schwarz získal vzdělání na VŠE v Praze, kde v letech 2003 až 2010 působil jako děkan Národohospodářské fakulty. Mluví plynně anglicky, německy, rusky a domluví se francouzsky. Je ženatý, má dvě dospělé děti a ve volném čase jezdí na kole, na lyžích a hraje tenis.

Nový člen představenstva Expobank CZ Jan Roztočil (42) v uplynulých letech pracoval pro Komerční banku, Citibank či Volksbank CZ.

Postupně se profiloval zejména v oblasti korporátního bankovnictví. V roce 2011 přešel do LBBW Bank CZ, kterou roku 2014 odkoupila Expobank. Roztočil dosud zastával funkci ředitele pro velké společnosti a strukturované financování v oddělení firemní klientely. Hovoří plynně anglicky, domluví se i rusky či francouzsky.

Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho největší koníčky patří cyklistika.

2

VILÍMKOVÁ DUDÁK & PARTNERS Ivana Folwarczná Martinková vedoucí HR poradenství Novou vedoucí HR poradenství společnosti Vilímková Dudák & Partners se stala Ivana Folwarczná Martinková. Na starost bude mít kompletní zastřešení veškerých HR aktivit a poskytování HR služeb novým i stávajícím klientům společnosti, kterým bude nabízet služby interim HR manažera, trenéra a kouče.

Ivana Folwarczná Martinková má v oblasti HR více než sedmnáctiletou praxi. Dvanáct let působila v PricewaterhouseCoopers (PwC), kde byla pět let HR ředitelkou pro Českou republiku. Zastávala také pozici HR ředitelky v Moravském peněžním ústavu. Od roku 2010 pracuje jako interim HR manažerka, konzultantka a koučka ve firmách z nejrůznějších oblastí podnikání. Výsledky své práce vydala v odborné publikaci Vzdělávání a rozvoj manažerů. Vystudovala VŠE v Praze. Své služby nabízí i v anglickém a německém jazyce.

3

INTERSNACK Alexandra Kafk ová HR ředitelka Společnost Intersnack představila Alexandru Kafkovou jako novou HR ředitelku pro Českou republiku a Slovensko. Kafková by se v novém působišti chtěla mimo jiné soustředit na posílení vzdělávání a koučinku.

Do týmu Intersnack přešla Alexandra Kafková z pozice HR manažerky firmy Mondelez International, v níž byla zodpovědná za vytváření a implementaci HR strategie pro všechny výrobní továrny společnosti v Česku a na Slovensku. Kafková má jako HR manažerka dlouholeté zkušenosti, které získala v různých postech mezinárodních společností z oblasti FMCG, telekomunikací a výroby. Před příchodem do firmy Mondelez International v roce 2004 působila tři roky v podniku Czech Telecom a předtím sedm let ve společnosti Unilever.

4

UPC Branko Gugleta ředitel výstavby a akvizic Jana Harel HR talent & staffing director Marián Holý ředitel pro firemní zákazníky Branko Gugleta se stal členem top managementu UPC, kde bude zastávat pozici ředitele výstavby a akvizic společnosti. Před nástupem do UPC působil Gugleta v roli marketingového ředitele virtuálního operátora Tesco Mobile.

Předtím pracoval několik let v Telefónice O2 ve Velké Británii a v ČR. Před působením v telekomunikační branži se podílel na vstupu českého RWE na trh s prodejem elektrické energie. Gugleta pochází z Ústí nad Labem, vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze. Rád cestuje po světě, fotí a leze po horách. Hovoří česky, anglicky, španělsky a domluví se i německy a srbochorvatsky.

Jana Harel posiluje HR tým UPC. Z pozice HR talent & staffing director zastřeší agendu projektů souvisejících s průzkumy mínění zaměstnanců a hodnocení výkonu, bude dohlížet na tým HR partnerů UPC a mzdovou účtárnu. Jana Harel přichází po osmiletém působení ve společnosti Johnson & Johnson (Medical Devices), kde zastávala pozici HR manager pro Českou republiku a Slovensko. Profesní kariéru začala před 15 lety v Unileveru. Studovala zdravotní péči a navázala studiem ekonomie, jazyků a cestovního ruchu. Ve volném čase se ráda věnuje rodině, přátelům, své labradorce a cestování.

Marián Holý bude mít ze své pozice ředitele UPC pro firemní zákazníky na starost veškeré obchodní kanály B2B včetně SOHO, malých a středních firem a korporací a backofice. Holý přišel do UPC z O2, kde řídil tým B2B segmentového marketingu. V oblasti B2B má zkušenosti také ze společností Slovak Telekom a Orange. Působil rovněž v konzultantské společnosti Capgemini. Vystudoval univerzitu v Žilině, má dvě děti a ve volném čase se věnuje fotbalu. Domluví se česky, slovensky, anglicky a německy.

5

SDRUŽENÍ PRO ZAHRANIČNÍ INVESTICE AFI Eva Bendlová výkonná ředitelka Eva Bendlová byla řídícím výborem Sdružení pro zahraniční investice – AFI jmenována do funkce výkonné ředitelky. Na starost bude mít vedení výkonného týmu asociace, koordinaci klíčových projektů, rozvoj strategických partnerství, rozvoj a podporu marketingových aktivit v ČR i v zahraničí a řešení vybraných legislativních otázek. Bendlová působí v AFI více než čtyři roky. Dříve zde zastávala pozici projektové manažerky a následně team leadera. Předtím pracovala v mezinárodní komunikační agentuře Fleishman­Hillard, kde se věnovala realizaci komunikačních strategií například pro firmy Tesco, EY, M. C. Triton, J&T Banka, AWD ČR a další.

Eva Bendlová vystudovala obory marketingová komunikace PR a mediální komunikace na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Svůj volný čas věnuje nejraději aktivnímu odpočinku. Má ráda přírodu a cestování.

6

BĚLINA & PARTNERS Petr Horá ek koncipient Advokátní kancelář Bělina & Partners rozšířila svůj právní tým o zkušeného právníka Petra Horáčka, který se specializuje především na spornou agendu související s náhradou škody způsobené při výkonu veřejné moci, na spory o vlastnictví či spory o peněžitá plnění. Zastupuje klienty taktéž v trestních řízeních.

Petr Horáček byl od roku 1991 do roku 2006 zaměstnán u Policie České republiky. Od roku 2006 působil na Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, kde několik let vedl odbor právních služeb. V letech 2014 až 2015 působil na ministerstvu financí jako ředitel právní sekce. Absolvoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni, Policejní akademii v Praze a Ekonomicko­správní fakultu Univerzity Pardubice. Hovoří česky a anglicky.

7

VODAFONE Adriana Dergam ředitelka korporátní komunikace a společenské odpovědnosti Novou ředitelkou korporátní komunikace a společenské odpovědnosti Vodafonu se stala Adriana Dergam. Přichází z České televize, kde působila téměř pět let jako redaktorka zahraniční redakce. Její dosavadní profesní kariéra byla velmi různorodá. Pracovala v médiích, neziskovém a veřejném sektoru i v několika firmách. Před nástupem do České televize žila 17 let v zahraničí. Vystudovala psychologii na univerzitě Autónoma de Madrid. Kromě Španělska žila také například v Srbsku, kde pracovala v oddělení komunikace v asociaci Walton International Search Associates.

Hovoří plynně španělsky, anglicky, rusky, srbsky a francouzsky. Ve volném čase se věnuje hlavně své rodině. Ráda také cestuje a navštěvuje kina.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Rozdíly v placení zdravotního a sociálního pojištění pro OSVČ
Měli byste se bát, když nakupujete na českých e-shopech?
Když za škodu může sport...
Auta
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in…
Tajemný prototyp z českých silnic přišel o maskování. Jedná se o nové Lynk&Co 02
Elektrický tahač Tesla Semi má po premiéře. Někteří ho ale za žádný zázrak nepovažují
První upoutávky na Mercedes-Benz CLS ukazují předek a digitální interiér
Nejlepší ojetá auta do 100 000 Kč, která jsou levná na provoz
Technologie
Operátoři slibují „datování bez počítání“. Je to prachsprostá lež [komentář]
Tip: Firefox vám poradí, čím nahradit nefungující doplňky. Jak na to?
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Google Maps budou přehlednější. Navíc se přizpůsobí chodcům i řidičům
Xeony generace Ice Lake mají 38 jader a HBM2. Xeony Phi nahradí 44jádrová verze ISX-H
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít