White & Case (Europe) LLP, organizační složka

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Ocenění našeho týmu v oblasti kapitálových trhů si velice vážíme, protože je to pro nás jedna z klíčových praxí. V minulém roce jsme pomáhali klientům prostřednictvím kapitálových trhů financovat jejich expanzi prostřednictvím emisí dluhopisů a prostřednictvím primárních emisí akcií (tzv. IPO) zhodnocovat investice do kapitálu společností

White & Case poskytuje v České republice komplexní právní a daňové poradenství již přes 25 let.

S více než 50 právníky a daňovými poradci patří mezi největší globální advokátní kanceláře působící na českém trhu.

Pražská kancelář White & Case poskytuje právní a daňové poradenství řadě významných domácích a mezinárodních korporací se zájmy v Česku. Našim klientům nabízíme plnou podporu při řešení všech otázek spojených s jejich podnikáním či investováním jak v Česku, tak v zahraničí. Specializujeme se na korporátní a obchodní právo, fúze a akvizice, private equity, komplexní bankovní a finanční transakce včetně restrukturalizací a insolvencí.

Dále na dluhové a majetkové cenné papíry, nemovitosti, soudní spory, arbitráže, hospodářskou soutěž, ochranu duševního vlastnictví, oblast informačních technologií a na daňové a trestní právo.

Pražská kancelář White & Case je uznávána napříč všemi prestižními profesními publikacemi, včetně Chambers and Partners, The Legal 500 a IFLR 1000, a drží se na nejvyšších příčkách hodnocení ve všech významných oblastech práva.

White & Case je jediná právní firma v České republice, kterou publikace IFLR 1000 v letošním roce (2017) ocenila hodnocením Nejvyšší kategorie ve všech oblastech práva.

Právo kapitálových trhů je obor běžně právní praxí užívaný zejména ve spojitosti s úpravou podnikání na kapitálovém trhu a dozorem nad kapitálovým trhem. Velmi zjednodušeně lze kapitálový trh definovat jako součást finančního trhu, kde dochází k pohybu kapitálu prostřednictvím různých forem cenných papírů mezi účastníky kapitálového trhu.

Vítěz kategorie ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Velmi doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie s.r.o., advokátní kancelář ? DBK PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Jak, kdy a kam zaplatit daň z příjmu
Půjčka na Bitcoin? Šílenství
Byty se v průměru nabízejí za 2,78 mil. Kč. Loni to bylo o 400 000 korun méně
Dejte si pozor na 8 špatných důchodových rozhodnutí
Auta
Land Rover Defender Works V8 je zážitek, na který se…
Pohnuté osudy automobilek východního bloku: Přežilo jich jen pár
Také Audi bude mít svou „X6“. Q8 se představí v červnu a dočká se verze RS
Test pneumatik 225/45 R17: Jak si vedou celoroční? Vyloženě špatně ne
Lamborghini Urus je nejrychlejší SUV na českém trhu. A jedno z nejdražších
Technologie
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Windows 10 Insider Preview build 17123: Fotky si tykají s HEIFem
144Hz herní LCD s rozlišením 4K vyjdou až v Q3 2018, 200Hz modely jsou též zpožděné
Cnews FM: Nutí nás násilí ve hrách vraždit v realitě? [podcast]
Ryzeny 2000 se objevují v obchodech, uniklé parametry potvrzeny. Už víme i den vydání
Hry pro příležitostné hráče