Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Právo obchodních společností Korporátním právem se zabývá asi každá kancelář – o to více nás těší, že jsme uspěli právě na tomto hojně obsazeném poli. Naši klienti jsou nápadití a tvořiví, takže jsme asistovali u řady přeshraničních fúzí zahrnujících vícero zemí, fúzovali jsme třeba i několik družstev dohromady, odštěpovali, slučovali, emitovali... zkrátka „vymetali“ veškerá představitelná zákoutí korporátních předpisů. Velmi si tohoto ocenění vážíme

Advokátní kancelář Weinhold Legal byla založena v roce 1996 a v současné době má tým čítající více než 40 českých, slovenských a zahraničních právníků, což umožňuje úspěšně kombinovat mezinárodní know-how s detailní znalostí domácího prostředí. Weinhold Legal má kanceláře v Praze a v Brně a je součástí sítě právnických kanceláří globální organizace EY, která je zastoupena ve více než 150 jurisdikcích. Weinhold Legal se řadí k největším právnickým kancelářím působícím na českém území.

Významnou předností advokátní kanceláře Weinhold Legal je úzká spolupráce se specialisty, kteří působí v oblasti daňového a účetního poradenství, v oblasti transakčního poradenství a oceňování. Díky tomu jsme schopni řešit složité otázky a podílet se na transakcích, které vyžadují nejen komplexní právní, daňové, účetní či finanční poradenství, ale jsou náročné i z hlediska řízení projektů. Weinhold Legal prostřednictvím svého řídícího partnera disponuje oprávněním seznamovat se s utajovanými skutečnostmi na základě bezpečnostní prověrky NBÚ.

V mezinárodním žebříčku The Legal 500 je Weinhold Legal hodnocena jako jedna z předních advokátních kanceláří v následujících oblastech: bankovní a finanční právo a právo kapitálových trhů, korporátní právo a fúze a akvizice, řešení sporů, právo nemovitostí, daňové právo a technologie, média a komunikace.

Vítěz kategorie ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? A mbruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? Rödl & Partner, advokáti, v.o.s. ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o.

Právo obchodních společností je oblastí práva, která se zaměřuje zejména na obchodní korporace, jako je akciová společnost nebo společnost s ručením omezeným. Advokátní kanceláře zajišťují komplexní korporátní agendu jako vznik, správu či významné změny v rámci obchodních společností i jejich aktivity, například převody podílů, změny stanov či sjednávání smluv.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Prezidentské volby 2018: vše, co potřebujete vědět o druhém kole
7 důvodu, proč nevolit Miloše Zemana
Na co si dát pozor při vyplňování přehledu pro zdravotní pojišťovnu?
Kolik si odkládat na penzi?
7 důvodu, proč nevolit Jiřího Drahoše
Auta
Audi RS 3 je lidový supersport. Podívejte se, jak při…
Wankel od Mazdy míří jako generátor do autonomních elektromobilů Toyota
Nissan Design Europe slaví 15 let. Toto je 15 nejlepších aut, která zde vznikla
Mercedes končí s vidlicovými šestiválci. Přejde jen na ty řadové
Kvíz: Poznáte model auta jen podle fotky interiéru?
Technologie
Pohodlí je důležitější než bezpečnost. Dvoufázové ověření účtů používá jen 10 % uživatelů Googlu
GDDR6 bude rychlejší, než jsme čekali. Samsung uvádí čipy běžící na taktu 18,0 GHz
První Age of Empires se vrací po 20 letech. 4K remaster vyjde za měsíc a bude levný
Takhle budou za pár let vypadat hry. Unity je v nejlepší formě
Intel chystá samostatná GPU odvozená z čipů Tiger Lake a Alder Lake. První za dva roky?
Hry pro příležitostné hráče