Nepřehlédněte

ilustrační foto

Jak ukrást firmu?

Ilustrační foto

Příliš vysoká laťka. Čistý zisk bank klesl letos o 400 milionů

 Německá kancléřka Angela Merkelová

Merkelová: Dohoda zemí EU na migraci bude složitá

Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Právo obchodních společností Korporátním právem se zabývá asi každá kancelář – o to více nás těší, že jsme uspěli právě na tomto hojně obsazeném poli. Naši klienti jsou nápadití a tvořiví, takže jsme asistovali u řady přeshraničních fúzí zahrnujících vícero zemí, fúzovali jsme třeba i několik družstev dohromady, odštěpovali, slučovali, emitovali... zkrátka „vymetali“ veškerá představitelná zákoutí korporátních předpisů. Velmi si tohoto ocenění vážíme

Advokátní kancelář Weinhold Legal byla založena v roce 1996 a v současné době má tým čítající více než 40 českých, slovenských a zahraničních právníků, což umožňuje úspěšně kombinovat mezinárodní know-how s detailní znalostí domácího prostředí. Weinhold Legal má kanceláře v Praze a v Brně a je součástí sítě právnických kanceláří globální organizace EY, která je zastoupena ve více než 150 jurisdikcích. Weinhold Legal se řadí k největším právnickým kancelářím působícím na českém území.

Významnou předností advokátní kanceláře Weinhold Legal je úzká spolupráce se specialisty, kteří působí v oblasti daňového a účetního poradenství, v oblasti transakčního poradenství a oceňování. Díky tomu jsme schopni řešit složité otázky a podílet se na transakcích, které vyžadují nejen komplexní právní, daňové, účetní či finanční poradenství, ale jsou náročné i z hlediska řízení projektů. Weinhold Legal prostřednictvím svého řídícího partnera disponuje oprávněním seznamovat se s utajovanými skutečnostmi na základě bezpečnostní prověrky NBÚ.

V mezinárodním žebříčku The Legal 500 je Weinhold Legal hodnocena jako jedna z předních advokátních kanceláří v následujících oblastech: bankovní a finanční právo a právo kapitálových trhů, korporátní právo a fúze a akvizice, řešení sporů, právo nemovitostí, daňové právo a technologie, média a komunikace.

Vítěz kategorie ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? A mbruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? Rödl & Partner, advokáti, v.o.s. ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o.

Právo obchodních společností je oblastí práva, která se zaměřuje zejména na obchodní korporace, jako je akciová společnost nebo společnost s ručením omezeným. Advokátní kanceláře zajišťují komplexní korporátní agendu jako vznik, správu či významné změny v rámci obchodních společností i jejich aktivity, například převody podílů, změny stanov či sjednávání smluv.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zdražil vám dodavatel elektřinu? Máte právo bezplatně odejít
Na co si dát pozor při pojištění auta před cestou do zahraničí
Co obnáší práce finančního poradce? Doba prodejová skončila
Konstantní symboly: co který znamená a proč je už nepotřebujeme?
V práci se řeší problémy v kuchyňce. Začátek konce
Auta
Retro: Mazda RX-7 je mezi sportovními auty unikát už 40 let
Dacia jako ojetina: Kterou chtít, kterou nebrat a jak nakupovat?
Abt přidal pětiválci v Audi RS3 dalších 100 koní. Teď už jich má 500
Sedm slepých uliček automobilového vývoje: Tudy ne, přátelé
Ford Focus bude „číst“ silnici a vyhlazovat díry pomocí adaptivních tlumičů
Technologie
Nvidia používá umělou inteligenci pro zvýšení snímkové frekvence videa
Český fotbal uvidíte už jen za peníze. O2 TV získala práva na kompletní českou fotbalovou ligu
Třetí multiplex DVB-T2 pokrývá již 85 % populace
Alza otevírá druhou prodejnu bez prodavačů. Chystá už i třetí
Co je uvnitř 144Hz 4K monitorů s G-Sync HDR? Aktivní chlazení, FPGA, 4:2:2 barvy
Hry pro příležitostné hráče