Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Nezaměstnanost je nízká, poptávka po personalistech vysoká

Nezaměstnanost v ČR se už spoustu měsíců drží na minimu. Od roku 2014 s občasnými výkyvy…

Oslavy výročí vzniku ČSR potrvají celý měsíc od 28. září

Národní oslavy 100 let Československa začnou 28. září znovuspuštěním staroměstského…

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu…

Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Právo obchodních společností Korporátním právem se zabývá asi každá kancelář – o to více nás těší, že jsme uspěli právě na tomto hojně obsazeném poli. Naši klienti jsou nápadití a tvořiví, takže jsme asistovali u řady přeshraničních fúzí zahrnujících vícero zemí, fúzovali jsme třeba i několik družstev dohromady, odštěpovali, slučovali, emitovali... zkrátka „vymetali“ veškerá představitelná zákoutí korporátních předpisů. Velmi si tohoto ocenění vážíme

Advokátní kancelář Weinhold Legal byla založena v roce 1996 a v současné době má tým čítající více než 40 českých, slovenských a zahraničních právníků, což umožňuje úspěšně kombinovat mezinárodní know-how s detailní znalostí domácího prostředí. Weinhold Legal má kanceláře v Praze a v Brně a je součástí sítě právnických kanceláří globální organizace EY, která je zastoupena ve více než 150 jurisdikcích. Weinhold Legal se řadí k největším právnickým kancelářím působícím na českém území.

Významnou předností advokátní kanceláře Weinhold Legal je úzká spolupráce se specialisty, kteří působí v oblasti daňového a účetního poradenství, v oblasti transakčního poradenství a oceňování. Díky tomu jsme schopni řešit složité otázky a podílet se na transakcích, které vyžadují nejen komplexní právní, daňové, účetní či finanční poradenství, ale jsou náročné i z hlediska řízení projektů. Weinhold Legal prostřednictvím svého řídícího partnera disponuje oprávněním seznamovat se s utajovanými skutečnostmi na základě bezpečnostní prověrky NBÚ.

V mezinárodním žebříčku The Legal 500 je Weinhold Legal hodnocena jako jedna z předních advokátních kanceláří v následujících oblastech: bankovní a finanční právo a právo kapitálových trhů, korporátní právo a fúze a akvizice, řešení sporů, právo nemovitostí, daňové právo a technologie, média a komunikace.

Vítěz kategorie ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? A mbruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? Rödl & Partner, advokáti, v.o.s. ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o.

Právo obchodních společností je oblastí práva, která se zaměřuje zejména na obchodní korporace, jako je akciová společnost nebo společnost s ručením omezeným. Advokátní kanceláře zajišťují komplexní korporátní agendu jako vznik, správu či významné změny v rámci obchodních společností i jejich aktivity, například převody podílů, změny stanov či sjednávání smluv.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Taky už vám přišel spam, že si vás někdo natočil?
Trumpovy obchodní války a proměna čínské ekonomiky
S novým školním rokem se shánějí pronájmy. Na co si dát pozor?
Od 1. října se zpřísňují podmínky k získání hypotéky!
S čím při změně zdravotní pojišťovny nepočítejte?
Auta
Políčeno na filtry pevných částic: měření emisí v Česku…
Fotogalerie: V Hannoveru se ukázala také historie nákladních aut
Peugeot má nový hybrid. Nabídne až 300 koní a prodávat se začne příští rok
Elektrická ofenzíva koncernu VW: Audi nabídne svůj Taycan a Porsche končí s dieselem
Ford Ranger Double Cab 3.2 TDCi vs. Toyota Land Cruiser 5dv. 2.8 d-4d AT: Rám proti rámu
Technologie
Apple vydal macOS Mojave: přináší tmavý vzhled a kopec novinek
Tři dny teď můžete nakupovat audioknihy za polovic. Audiolibrix slaví narozeniny
Mikrokódy proti chybě Spectre ve Windows Update rozbíjí na některých CPU přetaktování
Mozilla vynutila sběr malého objemu dat ve Firefoxech s vypnutou telemetrií
Data cennější než zlato. Proč firmy chtějí vaše osobní údaje?
Hry pro příležitostné hráče