Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Právo obchodních společností Korporátním právem se zabývá asi každá kancelář – o to více nás těší, že jsme uspěli právě na tomto hojně obsazeném poli. Naši klienti jsou nápadití a tvořiví, takže jsme asistovali u řady přeshraničních fúzí zahrnujících vícero zemí, fúzovali jsme třeba i několik družstev dohromady, odštěpovali, slučovali, emitovali... zkrátka „vymetali“ veškerá představitelná zákoutí korporátních předpisů. Velmi si tohoto ocenění vážíme

Advokátní kancelář Weinhold Legal byla založena v roce 1996 a v současné době má tým čítající více než 40 českých, slovenských a zahraničních právníků, což umožňuje úspěšně kombinovat mezinárodní know-how s detailní znalostí domácího prostředí. Weinhold Legal má kanceláře v Praze a v Brně a je součástí sítě právnických kanceláří globální organizace EY, která je zastoupena ve více než 150 jurisdikcích. Weinhold Legal se řadí k největším právnickým kancelářím působícím na českém území.

Významnou předností advokátní kanceláře Weinhold Legal je úzká spolupráce se specialisty, kteří působí v oblasti daňového a účetního poradenství, v oblasti transakčního poradenství a oceňování. Díky tomu jsme schopni řešit složité otázky a podílet se na transakcích, které vyžadují nejen komplexní právní, daňové, účetní či finanční poradenství, ale jsou náročné i z hlediska řízení projektů. Weinhold Legal prostřednictvím svého řídícího partnera disponuje oprávněním seznamovat se s utajovanými skutečnostmi na základě bezpečnostní prověrky NBÚ.

V mezinárodním žebříčku The Legal 500 je Weinhold Legal hodnocena jako jedna z předních advokátních kanceláří v následujících oblastech: bankovní a finanční právo a právo kapitálových trhů, korporátní právo a fúze a akvizice, řešení sporů, právo nemovitostí, daňové právo a technologie, média a komunikace.

Vítěz kategorie ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? A mbruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? Rödl & Partner, advokáti, v.o.s. ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o.

Právo obchodních společností je oblastí práva, která se zaměřuje zejména na obchodní korporace, jako je akciová společnost nebo společnost s ručením omezeným. Advokátní kanceláře zajišťují komplexní korporátní agendu jako vznik, správu či významné změny v rámci obchodních společností i jejich aktivity, například převody podílů, změny stanov či sjednávání smluv.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Lidé si na bydlení půjčují čím dál víc
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Jak získat peníze ze životního pojištění?
Nový hit sociálních dávek? Během února přes 2 tisíce žádostí o otcovskou
Na co si Češi nejčastěji půjčují?
Auta
Je rychlejší sportovní čtyřkolka, nebo předokolka? Leon…
Video smrtelné nehody autonomního vozu dokazuje naprosté selhání techniky i procesů v Uberu
LSEV je čínské auto vyrobené na 3D tiskárně. Prodávat se začne za rok
Škoda představí do konce roku 2020 pět elektrifikovaných modelů
Pět zajímavých a dostupných ojetin, které už nebudou ztrácet na ceně
Technologie
Podle šéfa Twitteru bude Bitcoin do 10 let jedinou celosvětovou měnou
Největší kauza sociálních sítí. Ukradené informace o 50 mil. lidí z Facebooku byly použity v kampani za zvolení Trumpa
Honor View 10 jde do Česka. Má ohromný výkon a moc nestojí
Do DVB-T2 zamíří i Český rozhlas. Už příští týden
Kuriózní riziko kryptoměn. Blockchain obsahuje ilegální data, včetně dětské pornografie
Hry pro příležitostné hráče