Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Právo obchodních společností Korporátním právem se zabývá asi každá kancelář – o to více nás těší, že jsme uspěli právě na tomto hojně obsazeném poli. Naši klienti jsou nápadití a tvořiví, takže jsme asistovali u řady přeshraničních fúzí zahrnujících vícero zemí, fúzovali jsme třeba i několik družstev dohromady, odštěpovali, slučovali, emitovali... zkrátka „vymetali“ veškerá představitelná zákoutí korporátních předpisů. Velmi si tohoto ocenění vážíme

Advokátní kancelář Weinhold Legal byla založena v roce 1996 a v současné době má tým čítající více než 40 českých, slovenských a zahraničních právníků, což umožňuje úspěšně kombinovat mezinárodní know-how s detailní znalostí domácího prostředí. Weinhold Legal má kanceláře v Praze a v Brně a je součástí sítě právnických kanceláří globální organizace EY, která je zastoupena ve více než 150 jurisdikcích. Weinhold Legal se řadí k největším právnickým kancelářím působícím na českém území.

Významnou předností advokátní kanceláře Weinhold Legal je úzká spolupráce se specialisty, kteří působí v oblasti daňového a účetního poradenství, v oblasti transakčního poradenství a oceňování. Díky tomu jsme schopni řešit složité otázky a podílet se na transakcích, které vyžadují nejen komplexní právní, daňové, účetní či finanční poradenství, ale jsou náročné i z hlediska řízení projektů. Weinhold Legal prostřednictvím svého řídícího partnera disponuje oprávněním seznamovat se s utajovanými skutečnostmi na základě bezpečnostní prověrky NBÚ.

V mezinárodním žebříčku The Legal 500 je Weinhold Legal hodnocena jako jedna z předních advokátních kanceláří v následujících oblastech: bankovní a finanční právo a právo kapitálových trhů, korporátní právo a fúze a akvizice, řešení sporů, právo nemovitostí, daňové právo a technologie, média a komunikace.

Vítěz kategorie ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? A mbruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? Rödl & Partner, advokáti, v.o.s. ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o.

Právo obchodních společností je oblastí práva, která se zaměřuje zejména na obchodní korporace, jako je akciová společnost nebo společnost s ručením omezeným. Advokátní kanceláře zajišťují komplexní korporátní agendu jako vznik, správu či významné změny v rámci obchodních společností i jejich aktivity, například převody podílů, změny stanov či sjednávání smluv.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Lucemburčané si odchodem do penze pohorší nejméně
Jak banka rozhodne, jestli vám dá, nebo nedá půjčku?
Jak a kde sehnat výpis z obchodního rejstříku snadno a rychle
3 tipy, jak si snížit daňovou povinnost ještě do konce roku
Kdy potřebujete výpis z katastru nemovitostí?
Auta
V Německu na zemní plyn bez mýta
Sedm ojetých aut, která se vám rozbijí už cestou z bazaru
Největší riziko smrtelné nehody vám hrozí při cestování v Libérii. Nejmenší na Maledivách
„Vodíková“ dobíjecí stanice s prezentací vozidel Zebra
Nejprodávanější značky aut na světě: Vede Toyota, nejvíc roste Mitsubishi a Lada
Technologie
OnePlus 6T přichází v edici McLaren. Má více paměti, rychlejší nabíjení a vyšší cenu
Takhle zní Mars. NASA pořídila první záznam z rudé planety
Spojení Vodafonu a UPC není jisté. Evropská komise zahájila vyšetřování
Vyšel Firefox 64. Umožňuje hromadně pracovat s panely
Instagram teď můžete používat pro hlasové zprávy jako vysílačku
Hry pro příležitostné hráče