Vybudují nový útvar - Euro.cz

Přihlášení

Vybudují nový útvar

, Naděžda Kubalíková,
Vybudují nový útvar
Zdroj: Euro.cz

Poštovní spořitelna

PRAHA (nad) – Nový útvar Řízení segmentů, který se bude podílet na tvorbě a rozvoji produktové a cenové strategie firmy v oblasti retailu i drobných podnikatelů založila Poštovní spořitelna. Do jeho čela se postavila Jana Hlaváčová (41), podřízeni jí budou dva manažeři – za drobnou klientelu bude odpovídat Milan Jursík (36), za malé a střední podniky Pavel Hejzlar (33).
Hlaváčová vystudovala Vysokou školu poľnohospodárskou ve slovenské Nitře a v mateřské ČSOB pracuje již od roku 1994, kdy začínala jako klientský pracovník pro střední podniky. Poté působila jako vedoucí odboru podnikové klientely ČSOB a jako výkonná manažerka úvěrů pro fyzické osoby na ústředí banky. Volný čas Hlaváčová nejraději tráví cestováním po exotických zemích a jachtingem.
Hejzlar dosud působil jako tiskový mluvčí ČSOB. Předtím pracoval v útvarech ohrožené úvěry a nebankovní finanční instituce. Hejzlar je ženatý, má ročního syna. Jeho koníčky jsou volejbal, vysokohorská turistika a četba.
Jursík se podílel na rozjezdu Poštovní spořitelny již od samého počátku v roce 1993. Je ženatý a má třináctiletou dceru. Mezi jeho koníčky patří fotografování, nezávislý film a hudba.

Diskuze