Vše pro studenty - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Vše pro studenty

, Petr Matějček,
Vše pro studenty
Zdroj: Euro.cz

Koncem května se odehrál turnaj na Čeladné

Poněkud netradiční, ale o to zajímavější tour v českých podmínkách organizuje sdružení Becario. Výnos ze všech akcí, které budou letos čtyři, je totiž určen na stipendia pro studenty technických oborů. Turnajová šňůra se koná pošesté a z toho potřetí pod záštitou předsedy ODS Mirka Topolánka. První turnaj Becario Golf Tour 2004 se uskutečnil koncem června v Čeladné.
Mirek Topolánek tvrdí, že právě na „jeho“ turnaji začalo hrát mnoho dnes zapálených golfistů. O svém vlastním hráčském umění pro týdeník EURO řekl: „Golf hraji kvůli tomu pocitu, když trefíte míček, on cinkne, a pak dlouho letí. To je pocit, který se nedá ničím nahradit a s ničím srovnat.“ A s trochou smutku v hlase dodal: „Golf si vyžaduje moře času a já neznám vrcholového aktivního politika, který by golf hrál dobře. Já nejsem výjimkou.“ Sám Topolánek v Čeladné, kde bydlí, nehrál, ale prý si vše vynahradí 19. června na Hluboké.
Počasí na turnaji bylo trochu chladné, sice nepršelo, ale foukal silný vítr, který slabším hráčům působil potíže trefovat se na fervej. Ivan Boroš z firmy SAP, který v sobotu na dobře obsazeném turnaji v Čeladné vyhrál, však díky výborné formě, kterou potvrdil i předminulý víkend, kdy vyhrál v sobotu Business Golf Tour a v neděli Eurotel Golf Tour, s trefováním fervejí problém neměl.

Výsledky turnaje v Čeladné 29. 5. 2004
Muži 0 – 15
1 Boroš Ivan
2. Zíma Petr
3. Goal Pavel

Muži 15,1 – 26
1. Ženatý Dominik
2. Dudys Daniel
3. Cienciala Jiří

Muži 26,1 – ZK
1. Černý Zdeněk
2. Kučík Richard
3. Hradil Milan

Ženy
1. Brabencová Božena
2. Podskalská Pavla
3. Svobodová Ivana