Vladimír Hlavinka místopředseda představenstva

17. února 2014, 00:00 -
17. února 2014, 00:00

psg Místopředsedou představenstva jedné z největších stavebních a energetických firem v České republice, společnosti PSG-International, se v únoru stal Vladimír Hlavinka (47), který bude zodpovědný zejména za projekty a činnost divize power.

Vladimír Hlavinka absolvoval studium na Vysokém učení technickém v Brně, obor tepelné a jaderné stroje a zařízení, a studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V letech 1989 až 1991 pracoval ve Výzkumném ústavu jadrových elektrární Trnava, v letech 1991 až 2000 působil v energetické společnosti ČEZ a od roku 2000 byl členem představenstva akciové společnosti Alta. Ve skupině Alta zodpovídal za organizaci a řízení, právní služby a akvizice. V červenci 2006 se vrátil do ČEZ do funkce ředitele Jaderné elektrárny Temelín. Od 1. ledna 2008 se stal členem představenstva a ředitelem divize výroba ČEZ. l

1

PENTA Lenka Šišuláková • leasing manažerka Václav Šlosar • project manager Investiční skupina Penta přijala Lenku Šišulákovou a Václava Šlosara, aby posílili její developerský tým. Rozšíření managementu souvisí s rostoucími developerskými aktivitami skupiny Penta v Praze. Zkraje letošního roku skupina otevřela nové administrativní centrum Florentinum a v závěru loňského roku zahájila přípravy na výstavbu kanceláří v areálu bývalé továrny Waltrovka, projekt Aviatica.

Lenka Šišuláková nastoupila na začátku ledna do pozice leasing manažerky, a rozšířila tak leasingový a marketingový tým pro administrativní projekty. Bude zodpovědná za pronájem kancelářských prostor. V předchozích letech byla mimo jiné dlouholetou ředitelkou a jednatelkou společnosti Mayfield Real Estate Group. Poslední půlrok vedla leasingový tým Orco Property Group.

Václav Šlosar se od poloviny ledna ujal v developerském týmu Penty funkce project managera. Poslední tři roky působil jako privátní konzultant v oblasti projektového řízení a inženýrské činnosti. Předtím byl ředitelem a projektovým manažerem společnosti Sudop Development a dříve pracoval také jako development manager ve společnosti Sudop Group.

2

POINTPARKPROPERTIES Peter Bečár • managing director CEE Tomáš Míček • country head CR Společnost PointParkProperties (P3), specializovaný investor, developer a správce průmyslových nemovitostí, jmenovala Petra Bečára managing directorem pro střední a východní Evropu. Do nově vytvořené pozice country head Czech Republic nastoupil Tomáš Míček.

Peter Bečár (32) vystudoval strategický management na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Podnikání se věnuje od svých 18 let, kdy založil společnost WebCom a poté firmu Comsultia. Od roku 2007 se podílel na vybudování pobočky P3 v Bratislavě, kde začínal jako obchodní ředitel a následně zastával post výkonného ředitele pro ČR a SR. Nově bude zodpovědný za vedení a rozvoj společnosti P3 ve střední a východní Evropě. Je svobodný, hovoří anglicky a částečně německy. Mezi jeho záliby patří cestování, sport a hudba. Tomáš Míček (43) vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obor stavební inženýrství a management. Má 20 let zkušeností v oblasti realit a developmentu. Pracoval ve společnosti ProLogis CR jako viceprezident a head of project management pro Českou republiku a Slovensko. Působil jako project manager ve společnosti TK Development. Od roku 2010 pracuje ve firmě P3, kde se věnuje především akvizicím a rozvoji logistických parků. Nově bude zodpovědný za rozvoj a vedení P3 v rámci České republiky.

Tomáš Míček je ženatý, hovoří anglicky a částečně německy. Mezi jeho záliby patří současné výtvarné a filmové umění a sport.

3

PPF BANKA Karel Tregler • ředitel divize finanční trhy Do funkce ředitele divize finanční trhy PPF banky byl v lednu jmenován Karel Tregler (36). Předtím působil více než pět let v Generali PPF Asset Management v pozici senior portfolio managera se zaměřením na akciové investice. Do skupiny PPF nastoupil v roce 2000, začínal jako akciový analytik v PPF burzovní společnosti. Od roku 2004 byl portfolio managerem v PPF Asset Management. Karel Tregler je absolventem doktorandského studia na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze, kde získal titul Ph. D. Po tříletém postgraduálním studiu na Chartered Financial Analyst Institute získal titul CFA.

Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje sportu, zejména běhání.

4

ALLIANZ POJIŠŤOVNA Kamila Šimonová • ředitelka řízení rizik Ředitelkou řízení rizik v Allianz pojišťovně se od poloviny ledna stala Kamila Šimonová. Ve funkci vystřídala Petra Kmínka, který už několik měsíců působí v německé centrále Allianz v Mnichově.

Kamila Šimonová přišla do Allianz z České pojišťovny, kde byla mimo jiné zodpovědná za klíčovou reformu regulace evropského pojišťovnictví Solvency II. Tohoto projektu se účastní také jako členka řídícího výboru na půdě České asociace pojišťoven.

Vysokoškolský titul získala na Matematickofyzikální fakultě Karlovy Univerzity, kde vystudovala obor finanční a pojistná matematika. Je členkou České společnosti aktuárů.

5

GOOGLE Vanda Wolfová • head of agency Do pozice ředitelky pro agenturní sektor pro český a slovenský trh nastoupila Vanda Wolfová. Posílí obchodní týmy Googlu v obou zemích, v rámci nichž se zaměří na tvorbu obchodní strategie a další rozvoj vztahů s agenturami.

Vanda Wolfová je absolventkou Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Profesní dráhu odstartovala jako novinářka a poté byla tiskovou mluvčí Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Byla prvním českým zaměstnancem globální marketingové firmy Ogilvy, spoluzakládala místní pobočku a v roce 1994 se stala generální ředitelkou české pobočky Ogilvy Focus (PR a lobbing). V Ogilvy působila 22 let, posledních šest roků pracovala jako regionální ředitelka Ogilvy One v Paříži.

Vanda Wolfová pracuje jako lektorka v oblasti marketingu a věnuje se profesnímu mentoringu. Hovoří anglicky, francouzsky a rusky a v minulosti žila a pracovala v USA, Anglii, Rusku, Indii, Francii, Číně a Itálii.

Ráda čte, poslouchá hudbu a sleduje kvalitní filmy a divadelní hry. Nejraději tráví čas se svou rodinou a přáteli.

6

TATRA TRUCKS Iva Hovadová • ředitelka prodejních služeb Společnost Tatra Trucks pod vedením generálního ředitele Petra Karáska zřídila v rámci restrukturalizace firmy funkci ředitele pro poprodejní služby, do které nastoupila Iva Hovadová.

Patnáctileté zkušenosti s prodejem náhradních dílů a servisem vozidel získala v rámci budování poprodejních služeb společnosti Karosa Vysoké Mýto. Po roce 2000 se společnost Karosa začlenila do skupiny Iveco, v rámci jejíchž aktivit zastávala Iva Hovadová střední manažerské pozice. V nedávném období byla společnost Iveco Czech Republic začleněna do průmyslové větve společnosti Case New Holland.

Iva Hovadová je absolventkou vysoké školy Sting Brno, kde vystudovala obor podniková ekonomika a management. Svou profesní dráhu začala v podniku VKDI Orlík Česká Třebová jako specialistka ekonomického úseku a obchodu v roce 1987. Od roku 1997 pracovala v podniku Karosa, nejprve jako vedoucí cenotvorby poprodejních služeb a od roku 1999 jako manažerka oddělení cen, marketingu a technické podpory prodeje. V roce 2001 byla jmenována do funkce vedoucí odboru obchodu a marketingu, kterou vykonávala až do loňského roku.

7

PRK PARTNERS Martin Švalbach • advokát Tým odborníků advokátní kanceláře PRK Partners rozšířil Martin Švalbach. V nové pozici má na starost daňové poradenství, především problematiku daní z příjmů právnických osob a mezinárodní daňové aspekty finančních operací.

Martin Švalbach působil v předchozích letech jako daňový manažer ve společnostech Deloitte, PricewaterhouseCoopers, BDO Tax nebo PRK Ecovis. Své odborné zkušenosti získal jako vedoucí týmů finančních služeb poskytujících daňové poradenství a auditní služby českým i mezinárodním finančním institucím i klientům mimo finanční sektor. Je absolventem Institutu rakouského a mezinárodního daňového práva na Ekonomické univerzitě ve Vídni. Hovoří plynně anglicky.

Ve volném čase se věnuje sportovním aktivitám.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Auta
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké…
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Technologie
Tip: Lidl prodává nejlevnější kabel Lightning MFI pro iPhone a iPad
VR brýle Windows Mixed Reality dostaly podporu SteamVR. Získají katalog až 2000 her
Hodinky Misfit Command jsou trochu chytré a vydrží nabité celý rok
Vypnete lokalizační služby a vyjmete SIM. Android vás může sledovat i tak
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít