VIP Service Club Continental

14. dubna 2014, 00:00 -
14. dubna 2014, 00:00

Už nebudete chtít létat jinak V České republice roste trend luxusního cestování! Lidé vyhledávají nové dimenze a zároveň si nepřipouštějí zásahy do svého pohodlí. Právě na takovou poptávku zareagovalo i pražské Letiště Václava Havla. VIP Service Club Continental vám otevře nové možnosti cestování… Připravte se na ojedinělý zážitek, ale i flexibilitu, individuální přístup a nadstandartní služby!

Nezáleží na tom, jestli jste v halách evropských letišť jako doma nebo cestujete jen sporadicky. Tak jako tak se vám fronty na odbavení, kontroly zavazadel a letištní haly plné lidí nevyhnout. Všichni cestovatelé zažívají to stejné… Shánění taxi, špatně naladěný taxikář očividně nadšený z množství vašich zavazadel, dlouhé fronty a další tlačenice na bezpečnostní kontrole vám rychle vezme i ty poslední zbytky dobré nálady. Takhle ze by měla začínat každá vaše cesta? Omyl! VIP Service Club Continental vám ukáže, že je možné cestovat jinak!

„Heslo,Fantazii se meze nekladou‘ platí dokonale,“ prozrazuje Simona Svobodová, ředitelka Zákaznické péče a VIP služeb Letiště Praha, a. s. „VIP Service Club Continental vám nabídne okamžité odbavení, cestování bez stresu a čekání na přepážkách v pohodlí salonku před odletem nebo příletem vašeho letadla. Prostě se nemusíte o nic starat - vše zařídíme za vás.“

Líbí se vám vidina toho, že se nebudete muset ničím nervovat? „Pro klienta přijede domů limuzína, která ho odveze přímo k VIP terminálu Letiště Praha,“ dodává Simona Svobodová. „Přivítat ho přijde portýr, který mu rovnou vezme zavazadla. Klient na recepci odevzdá veškeré cestovní doklady svému agentovi, který se o něj bude výhradně starat před odletem letadla. Ten ho následně usadí do salonku a zeptá se, jak by chtěl čas před odletem strávit. Chtěl by pracovat, odpočívat, dát si skleničku nebo doutník, hrát si s dětmi nebo nakupovat v duty free shopu…? Možností, jak u nás strávit čas, je opravdu několik. V salonku mu personál nabídne občerstvení a pití. Mezi tím vším se agent postará o všechny formality spojené s cestováním v přímo hale. Při odbavení a nástupu do letadla pak není rozhodně nutné procházet celým letištěm. Proto je ve VIP Service připraveno individuální odbavení a bezpečnostní kontrola. Každý cestující pak jistě ocení, že umožníme doprovod až k letadlu, limuzínou přímo na ploše.“ Zatímco si tedy posedíte nad výbornou kávou nebo šampaňským, obsluha salonku vyřídí s vaším pasem vše potřebné a svoji pozornost zaměří i na takové detaily, jestli chcete nastupovat do letadla jako první nebo jako poslední.

Samotné salonky určené pro prémiové pasažéry vám vyrazí dech. Jednak rozlohou a službami, ale také opulentním interiérovým designem. Klientům Letiště Praha je jich k dispozici devět a jsou to místa s nepřetržitým provozem, kde si cestující mohou odpočinout v příjemném prostředí. Vybrat si můžete například z kuřáckého salonku, ze salonku s velkou obrazovkou nebo promítacím plátnem, který je vhodný k prezentacím, nebo dětského koutku.

Kdo většinou služeb VIP Service využívá? Podle Simony Svobodové jsou to klienti, kteří mají rádi komfort, soukromí a pohodlí a nechtějí mít cestování spojené se stresem: „Touží si v době, kdy čekají na své letadlo, odpočinout. Nebo naopak díky variabilitě salonků v nich s oblibou pracují. Často se jedná o velmi pracovně vytížené muže a ženy, kteří nechtějí být nuceni trávit čas v chaotickém prostředí příletových nebo odletových hal. U nás mohou využít počítač s připojením na internet či Wi-Fi zdarma.“

Vyzkoušejte nový způsob cestování a nebudete chtít jinak!

V dnešní době je stále důležitější mít možnost se na chvíli zastavit, relaxovat a nechat za sebe vyřizovat nutné formality někoho jiného, a tohle v Club Continental perfektně umějí!

„Každý den se snažíme být jiní a dopřát maximální komfort všem našim cestujícím. Pro nás je jejich spokojenost na prvním místě,“ dodává Simona Svobodová. l

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy budou Vánoce a vánoční prázdniny?
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
Další šikovná externí grafika s malými rozměry. Uvnitř je přitom desktopová GTX 1060
První týden s Android Pay: 90 % plateb mobilem provedli muži
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít