Velké střídání - Euro.cz

Přihlášení

Velké střídání

, Kateřina Menzelová,
Velké střídání
Zdroj: Euro.cz

Josef Santin, Roman Ray Straub

PRAHA (men) – Novým generálním ředitelem pětihvězdičkového hotelu Palace v Praze byl jmenován Josef Santin (45), který doposud řídil čtyřhvězdičkový hotel Diplomat. V Diplomatu ho nahradí Roman Ray Straub, který současně zůstává i generálním ředitelem andel´s hotelu Prague.
Josef Santin pracuje v hotelovém průmyslu více než 30 let. Ve funkci generálního ředitele hotelu Diplomat strávil přes devět let. V roce 2000 byl Národní federací hotelů a restaurací vyhlášen Hoteliérem roku. Před svým příchodem do Prahy působil v Polsku, Jižní Africe, Německu a Rakousku. Santin je rakousko-italského původu. Hovoří plynně německy, anglicky a částečně česky.
Roman Ray Straub má za sebou více než patnáct let zkušeností v oboru. Předtím, než začal pracovat v Praze, působil v hotelech Le Meridien v Beverly Hills v USA, francouzských západních Antilách, Paříži a v Algarve v Portugalsku. Straub má své předky z Německa a Belgie. Kromě rodné němčiny mluví francouzsky, anglicky, italsky, španělsky a částečně portugalsky.
Hotely Diplomat, Palace a andel´s Prague patří do skupiny Vienna International. Kromě nich vlastní v Česku tento řetězec pražské hotely Savoy a LePalais a karlovarský hotel Dvořák.

Diskuze