VELKÁ PEPSICOLOVÁ ROŠÁDA - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

VELKÁ PEPSICOLOVÁ ROŠÁDA

, Božena Hažová,
VELKÁ PEPSICOLOVÁ ROŠÁDA
Zdroj: Euro.cz

Pepsi-Cola ČR

PRAHA – Pepsi–Cola General Bottlers (PCGB) oznámila, že generálním ředitelem Pepsi–Coly ČR byl jmenován Volker Nickel (39), finanční ředitel společnosti. Ve vedení firmy nahradil Tomáše Terebu. Ten působil ve vedení od prosince 1999, kdy se společnost Toma Holding, kterou založil, stala součástí PCGB, divize Whitman Corporation. Firmu Pepsi–Cola ČR vedou generální ředitel Volker Nickel, marketingový ředitel Jakub Kadlec, výrobní ředitel Zdeněk Janata a Petr Kopecký, manažer pro informační technologie.

Volker Nickel je ve společnosti Pepsi–Cola od roku 1995 a vykonával řadu vedoucích funkcí v oblasti finančního managementu. V roce 1998 se stal finančním ředitelem v Pepsi–Cole ČR a SR, v roce 1999 ředitelem pro rozvoj a strategii.

Jakub Kadlec (29) vystudoval Fakultu ekonomiky a řízení na Vysoké škole zemědělské v Praze a Fakultu marketingu nad University College Cork v Irsku. V letech 1989–1999 působil v různých manažerských funkcích ve společnostech Lusico a Kraft Jacobs Suchard a od května 1999 pracuje jako marketingový manažer ve společnosti Pepsi–Cola ČR.

Zdeněk Janata (39) absolvoval obor Procesy a zařízení chemických a potravinářských výrob na Vysoké škole chemicko–technologické v Praze. V letech 1985–1994 pracoval ve společnosti Teepak–Cutisin Jilemnice. Ve společnosti Pepsi–Cola ČR pracuje od prosince 1994 jako technický ředitel.

Petr Kopecký (51) vystudoval ČVUT v Praze. Pracoval jako systémový specialista a vedoucí výpočetního centra v podniku výpočetní techniky PORS (1976–1990), jako nezávislý konzultant v oblasti LAN (1991) a jako manažer v International Computers (1992–1993). Ve společnosti Pepsi–Cola ČR působí od roku 1994, kdy se stal vedoucím oddělení IT.