V Erpetu se mohlo slavit - Euro.cz

Přihlášení

V Erpetu se mohlo slavit

, Antonín Ebr,
V Erpetu se mohlo slavit
Zdroj: Euro.cz

Prestižní turnaj na Konopišti vyhráli Nič a Vavrušková

Prestižní turnaj ze série Czech Golf Amateur Tour na Konopišti vyhráli v konkurenci nejlepších českých amatérských hráčů Petr Nič a Tereza Vavrušková, oba z GC Erpet Praha.
Nič zvítězil i díky vyrovnaným výkonům 71 a 71 úderů, o ránu zpět zaostali čtrnáctiletý talent Michal Čepelák z RGC Mariánské Lázně a třetí Lukáš Tintěra z GC Karlovy Vary. Na páté jamce (par 4) 2. kola zaznamenal Viktor Skalle eagle. Vavrušková zahrála 151 ran a předstihla druhou Zuzanu Mašínovou z GC Praha a o další úder byla třetí Petra Kvídová z GC Štiřín. Na čtvrtém místě skončila teprve dvanáctiletá Jessica Korda. Turnaj byl součástí série Golf Digest Top Amateur 2005.
Náročné hřiště Austrelitz hostilo druhý letošní turnaj Czech Mid-Amateur Tour 2005. Husté roughy a silný vítr potrápily většinu hráčů, ale trojlístek Stanislav Kopejtko, Radek Votruba a Mikuláš Ordnung se představil v dobré formě a přinesl shodný výsledek 77 ran. O vítězi se proto rozhodovalo v rozehrávce. Hned na první jamce play-off poslal Kopejtko svůj drive do vody, Votruba se vzápětí dostal do nesnází v bunkeru a Ordnungovi tak stačilo na vítězství birdie. Mezi ženami Iveta Holubová porazila v rozehrávce Věrou Knihovou.