ÚSPĚCH LODI REEBOK

08. října, 00:00 - barbora vojtová
08. října, 00:00

Ještě celý tento týden si můžete zajít protáhnout tělo a inspirovat se lekcemi a prémiovým oblečením do Reebok Experience Store na Náplavku.

Po loňském úspěchu se Reebok rozhodl zážitkovou akci opakovat. Pro letošní sportovní pop-up událost se organizátoři rozhodli využít vltavské nábřeží, respektive zázemí kotvící lodi. Již nyní se potvrzuje, že zvolili správně. „Návštěvníci jsou z lodi nadšení. Chválí si gym, terasu, větší rozsah lekcí, typů sportů a vlastně celkové provedení projektu,“ uvádí manažer akce. Možnost zúčastnit se sportovních lekcí je zcela zdarma. Každá má jinou kapacitu, ale všechny jsou naprosto plné. Největší zájem (co do rychlosti zabookování přes web) je o jógu a crossfit. Následují programy Les Mills, box, veslování a funkční trénink. Díky vysokému zájmu o jógu mírně převažuje ženská klientela. Výhodou je, že si návštěvníci mohou užít zážitek jako celek. Nejde jen o cvičení, ale o životní styl. Účastníci akce si mohou zároveň nakoupit prémiové oblečení v prosklené kajutě nebo zrelaxovat na palubě s jedinečným výhledem na Prahu. Nejčastěji nakupovaným artiklem jsou sportovní podprsenky, legíny, šortky, běžecké a crossfitové boty. Velká poptávka je také po Les Mills oblečení. Organizátoři do programu záměrně zařadili sporty, které reflektují aktuální fitness trendy ve společnosti, ale i zajímavé workshopy z oblasti zdravého životního stylu. Zároveň se rozhodli do koncepce začlenit charitativní projekt. Za každý kilometr, který návštěvník absolvuje na veslařském trenažéru, věnuje Reebok deset korun Sportovnímu klubu vozíčkářů Praha. „Do charitativního projektu se návštěvníci rádi zapojují, nicméně nám ještě nějaké ty kilometry do naplnění cílových deseti tisíc chybí. Tak hurá na veslo,“ vyzývá manažer akce. Na naši otázku, co se chystá na příští rok, se prý máme nechat překvapit, ale rozhodně se můžeme opět těšit. Akce byla letos pro velký úspěch prodloužena - oproti původním plánům - o týden, takže máte šanci vše zažít ještě do 14. října! •

NEJDE JEN O CVIČENÍ, ALE O CELKOVÝ ŽIVOTNÍ STYL VE SMYSLU PROPOJENÍ POHYBU S DALŠÍMI ZÁŽITKY

REEBOK Reebok International Ltd., se sídlem v Bostonu, MA, USA, je přední světový designér, prodejce a distributor fitness a lifestyle obuvi, oblečení a sportovního vybavení.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Jezdíte na vánoční trhy do zahraničí bezpečně?
Jak si spočítat daně u spolupracující manželky
Už se těšíte na Vánoce?
Kolik si do konce roku vložit na penzijko, stavebko a životko?
Akcie Apple a Alphabet vymazaly letošní zisky
Auta
DB Schenker přináší revoluci v doručování
Retro: Alfa Romeo 75 3.0 V6 America (1991)
Jízdní dojmy: Autobusy Isuzu
Volkswagen Atlas Cross Sport: Další SUV s karoserií „kupé“ se představuje v sériové podobě
Kvíz: Poznáte auto jen podle fotky zadního světla?
Technologie
MediaTek vzdal high-end. Helio P90 ale zvyšuje výkon ve střední třídě
Nvidia opět zlevňuje a aktualizuje magickou krabičku Shield TV
Čtvrtina domácností již přijímá DVB-T2, 4 % Čechů se obejde bez TV
Cnews FM: Produkty od Googlu mizí, herní obchody přibývají [podcast]
Subnautica navždy zdarma: parádní dárek nově spuštěného Epic Games Storu
Hry pro příležitostné hráče