Trojice odborníků - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Trojice odborníků

, Naděžda Kubalíková,
Trojice odborníků
Zdroj: Euro.cz

Soluziona Česká republika

PRAHA (nad) – Manažerský tým společnosti Soluziona Česká republika rozšířili Michal Andrlík (36), Josef Beneš (57) a Petr Bulička (32).
Andrlík se stal marketingovým ředitelem, jeho hlavním úkolem je vybudovat silné marketingové oddělení a zviditelnit značku Soluziona. Do firmy přišel ze společnosti LogicaCMG, kde zastával pozici marketing manager. Vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni, obor automatizované systémy řízení výrobních procesů a ČVUT v Praze, obor ekonomie, marketing a management. Volný čas momentálně věnuje dostavbě rodinného domu a svému dvouletému synovi. Mezi jeho největší koníčky patří fotografování, hory a big beat.
Nově založený segment veřejná správa řídí Beneš. Přichází také z LogicaCMG, v níž pět let působil jako senior business konsultant. Absolvent Vysoké školy elektrotechnické v Plzni kromě poslouchání hudby ve volném čase rád plave a věnuje se manželce, vnukům a svému psovi.
Nový manažer segmentu energetika a utility Bulička má za úkol budování vztahů s nejvýznamnějšími zákazníky a zároveň řízení obchodního týmu. Ve společnosti Siebel Systems zastával funkci regionálního managera. Absolvoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT, hovoří anglicky, pasivně ovládá němčinu a ruštinu. Kromě záliby v počítačích a bojových uměních hraje golf a cestuje.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze