Tentokrát zamířili do Unhoště - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Tentokrát zamířili do Unhoště

, Hana Boříková,
Tentokrát zamířili do Unhoště
Zdroj: Euro.cz

ECM, Citigroup

Unhošť, městečko vzdálené čtrnáct kilometrů od metropole, je další příměstskou lokalitou, do které zamířil významný pražský developer. Skupina ECM tam chystá výstavbu více než stovky rodinných domů. Investice do projektu s názvem Terasy Unhošť přesáhne půl miliardy korun. Rezidenční záměr představuje jeden z počinů joint venture ECM s investorem Citigroup Property Investors (CPI), členem skupiny Citigroup. První etapa, která zahrnuje výstavbu 55 domů, odstartuje na jaře příštího roku.
Na architektonickém návrhu pracovaly ateliéry A69 architekti společně s A.LT architekty. Rezidenční komplex nabídne mix řadových rodinných domů a samostatně stojících atriových, chybět nebudou ani dvojdomy. Průměrná cena nemovitosti se pohybuje zhruba kolem 5,5 milionu korun.
Společný podnik ECM a CPI se zaměřuje na rozvoj a investice do regionálních nemovitostí v České republice. Na tyto projekty má připraveno zhruba 300 milionů eur. Soustředí se na obchodní centra, rezidenční komplexy, hotely a kancelářské budovy. Firmy již pracují na dvou projektech, Diplomat Centru v Plzni a Varenská Office Centru v Ostravě.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze