STŘÍDÁNÍ STRÁŽÍ - Euro.cz

Přihlášení

STŘÍDÁNÍ STRÁŽÍ

, (red),
STŘÍDÁNÍ STRÁŽÍ
Zdroj: Euro.cz

BVV

PRAHA (ČTK) – Dosavadní vedoucí manažer veletrhu Invex Jaroslav Hloušek bude od prvního července vykonávat funkci obchodního ředitele společnosti Brněnské veletrhy a výstavy.

Stane se tak v rámci dokončované restrukturalizace firmy. Ve vedení veletrhu Invex Hlouška vystřídá Tomáš Uherek, který až dosud působil v jeho organizačním týmu.

V kompetenci Hlouška nadále zůstává veletrh informačních a komunikačních technologií Invex a další projekty z veletržního kalendáře společnosti BVV. K nim patří mezinárodní stavební veletrhy IBF, Urbis a SHK Brno, dále mezinárodní potravinářské veletrhy a veletrhy módy Styk a Kabo.

Nástupce Uherek svůj nejbližší úkol spatřuje v úspěšném průběhu letošního ročníku veletrhu Invex.

Pořadatelé Invexu připravili tři nové projekty, kterými jsou Job Fair, Start–Ups a Informační bezpečnost. Veletrh se v Brně uskuteční 15. až

19. října 2001. Letošní statistické údaje počtu vystavovatelů a obsazené plochy veletrhu jsou v porovnání se stejným obdobím loňského roku na srovnatelné úrovni. V současném stavu příprav probíhají jednání o účasti slovenské politické a obchodní mise.

Podíl BVV na celkové pronajaté výstavní ploše v ČR vzrostl meziročně ze 45,7 na 48,5 procenta. Majoritním akcionářem BVV je od osmého září 2000 společnost Veletrhy Brno s podílem 95,6 procenta. Jejími akcionáři jsou německá veletržní správa Messe Düsseldorf s podílem 66 procent a Brno s 34 procenty akcií. Minoritní akcionáři vlastní v BVV podíl 2,29 procenta.