Stephan Eger finanční ředitel

02. března 2015, 00:00 - redakce
02. března 2015, 00:00

T-Mobile Czec h Republic Novým finančním ředitelem společnosti T-Mobile Czech Republic (TM CZ) se k 1. červenci 2015 stane Stephan Eger, který v současné době zastává pozici seniorního viceprezidenta vztahu s investory v Deutsche Telekomu (DT). Stephan Eger střídá Otakara Krále, jenž ke stejnému datu přechází do funkce ředitele strategických projektů v oddělení Finance Europe.

Stephan Eger pracuje v DT od roku 2007, kdy se stal manažerem vztahů s investory. Během posledních osmi let získal řadu ocenění za práci v oblasti investor relations: v loňském roce šlo o cenu Thomson Reuters Extel za kvalitu vztahů s investory či cenu německých investorů Deutscher Investor Relations Preis. V nové roli bude Stephan Eger zodpovědný za veškeré finanční operace společnosti. Jako člen nejvyššího vedení TM CZ bude přispívat ke komplexnímu řízení společnosti a rozvoji podnikání a bude zodpovídat za výkonnost a celkové výsledky operátora.

Otakar Král pracuje v T-Mobilu CR (dříve Radiomobil) od samotného počátku, tedy od roku 1996, a během své kariéry vystřídal řadu řídících pozic v oddělení financí. V roce 2002 se stal finančním ředitelem. V poslední době se podílel na úspěšné integraci podniků T-Systems Czech Republic a GTS Czech. Od 1. července tohoto roku bude Otakar Král zastávat pozici ředitele strategických projektů v oddělení Finance Europe Deutsche Telekomu. V nové funkci bude podporovat Ralpha Rentschlera, senior viceprezidenta Finance Europe.

1 VMWARE Vladimír Střálka • country manager

Společnost VMware podnikající v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury jmenovala Vladimíra Střálku (53) do pozice nového country managera pro Českou republiku a Slovensko.

Vladimír Střálka pracuje ve společnosti VMware od května 2013 ve funkci enterprise account managera, ve které měl na starost péči o zákazníky z řad velkých firem. V nové roli bude zodpovědný za rozvoj firmy na českém a slovenském trhu. Jeho úkolem bude pomáhat zákazníkům s inovacemi a obchodním růstem prostřednictvím technologií pro softwarově definované datové centrum, hybridní cloud a práci koncových uživatelů.

Před příchodem do společnosti VMware pracoval Vladimír Střálka sedm let ve společnosti Adobe Systems, poslední čtyři roky byl ve funkci country managera zodpovědného za český, slovenský a slovinský trh.

Má doktorát z matematiky na Univerzitě Palackého v Olomouci, je ženatý a má dvě dospělé děti. Ve volném čase se rád věnuje lyžování, cyklistice, vaření a poslechu vážné hudby.

Zároveň se lokální zastoupení firmy VMware v České republice a na Slovensku rozrostlo o čtyři nové zaměstnance. Vladimír Špička se stal enterprise account managerem pro Českou republiku, Vratislav Břenek bude pracovat jako partner business manager pro Českou republiku a Slovensko. Systémovými inženýry pro Českou republiku byli jmenováni Tomáš Michaeli a František Ferenčík.

2 PARTNERS Richard Kouba • ředitel projektu Partners market

Od února letošního roku posílil tým projektu franšízových poboček Partners market Richard Kouba (47). Nastupuje na nově vytvořenou pozici ředitele projektu a jeho hlavním úkolem je další rozvoj tohoto distribučního kanálu, budování nových poboček, zvýšení produktivity těch stávajících a také zlepšení komunikace a spolupráce manažerů sítě a franšízových poboček v oblasti servisu klientů. Richard Kouba sbíral zkušenosti zejména v GE Money Bank, kde od roku 2006 působil osm let na vyšších manažerských postech v České republice i na Slovensku. Zaměřoval se na oblast budování, expanzi a implementaci strategie. Od roku 1998 do konce roku 2005 byl jednatelem společnosti Allied Domecq pro český a slovenský trh.

Kouba je absolventem ČVUT, Fakulty elektrotechnické. Je ženatý, má jedno dítě a volný čas tráví cestováním a rekreačním sportem, například cykloturistikou, in-line bruslením, squashem a golfem.

3 UNIBET Petr Dufek • country manager pro Česko a Slovensko

V londýnské centrále sázkové společnosti Unibet převzal zodpovědnost za česko-slovenský trh Petr Dufek. Ve firmě pracoval přes rok jako manažer CRM. Během svého působení zvedl o osm procent počet opakovaně sázejících klientů ve sportovním segmentu. Petr Dufek pracuje v sázkovém odvětví od roku 2010, kdy nastoupil do firmy BetClic Expekt jako specialista zodpovědný za obsah. Studoval balkanistiku na Masarykově univerzitě v Brně. Mluví česky a anglicky, domluví se i chorvatsky, německy a švédsky. Mezi jeho velké záliby patří NHL a hokej obecně, sázení, webdesign či outdoorové aktivity.

4 TIETO CZECH Luboš Tejkl • personální ředitel

Novým personálním ředitelem společnosti Tieto Czech, severoevropského poskytovatele služeb v oblasti IT a produktového inženýrství, se stal Luboš Tejkl. Tento odborník s více než dvacetiletou praxí a zkušenostmi s působením v zahraničí (Itálie, Rumunsko, Maďarsko, Polsko a Slovensko) pomůže ve firmě Tieto Czech rozšířit její stávající obchodní model.

Luboš Tejkl je zkušený manažer v oblasti motivace, rozvoje a vedení zaměstnanců. Má za sebou bohatou kariéru ve vedoucích pozicích významných nadnárodních firem (General Electric, ČEZ, ConocoPhillips) v několika různých oborech podnikání (finanční služby, bankovnictví, energetika, výroba leteckých motorů a konzultační služby). Do společnosti Tieto Czech přichází se zadáním zajistit vysoce specializované odborníky do klíčových seniorních pozic v rámci celé korporace.

5 LENOVO Radek Fron • SMB sales representative

Společnost Lenovo od Nového roku posílila svůj obchodní tým. Do funkce SMB sales representative nastoupil Radek Fron (33), který bude zodpovídat za rozvoj prodejních aktivit u významných obchodních partnerů společnosti Lenovo z řady malých a středních podniků. Bude se specializovat především na produkty z řad Think a IBM x86.

Před nástupem do Lenova působil Radek Fron v pozicích product managera a nákupčího ve společnosti Alza.cz. Během deseti let svého působení v této společnosti získal velké množství zkušeností z oblasti prodeje.

V roce 2013 nastoupil do firmy Fast ČR jako project manager.

Radek Fron má středoškolské vzdělání s maturitou. Mezi jeho záliby patří především sport, a to jak aktivně, tak pasivně. Zajímá ho zejména lakros, golf a fotbal. Ve volném čase také rád čte a sleduje filmy.

6 ZUNO Andrej Čársky • vedoucí oddělení Miroslav Endresl • vedoucí vývoje

Lídrem nově vytvořeného oddělení zaměřeného na zefektivnění úvěrových procesů banky Zuno se stal Andrej Čársky (33), dosavadní šéf vývoje produktů a elektronického bankovnictví. Nahradil jej Miroslav Endresl (27), který doposud působil jako expert na platební operace.

Před jmenováním do pozice šéfa úvěrového oddělení byl Andrej Čársky dlouholetým členem produktového týmu banky. Začínal jako manažer depozitních produktů, později pracoval na zavádění platebních karet a účastnil se také zrodu úvěrových produktů. Před příchodem do Zuna v roce 2009 získal Andrej Čársky mnoho zkušeností v Tatra bance a Všeobecné úvěrové bance.

Vystudoval bankovnictví na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Svůj volný čas věnuje manželce a dceři. Velmi rád cestuje, miluje moře, slovenské Tatry a je sběratelem mincí.

Miroslav Endresl pracuje v Zuno bance čtyři roky. Doposud působil v pozicích IT specialista, platební expert a produktový analytik. Vystudoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě. Je vášnivým cyklistou, rád hraje fotbal a čte knihy.

7 P3 Michal Navrátil • senior asset manager Libor Chyška • property manager

Společnost P3, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, posiluje oddělení property a asset managementu pro Českou republiku. Michal Navrátil se stal senior asset managerem. Do jeho týmu nově nastoupil také Libor Chyška. Společně se budou starat o budovy a parky z českého portfolia P3 Logistic Parks.

Michal Navrátil (33) vystudoval obor podnikání a řízení ve stavebnictví na ČVUT v Praze. Po ukončení studií působil v oblasti projektového managementu v podnicích International Automotive Associates a Subterra. Na realitním trhu sbíral zkušenosti ve společnostech Orco Prague a Knight Frank. Více než rok také pracoval v rámci mise ISAF (International Security Assistance Force) pod vedením NATO jako člen provinčního rekonstrukčního týmu v Afghánistánu. Michal Navrátil je ženatý, mluví anglicky a ve volném čase rád cestuje nebo aktivně sportuje. Libor Chyška (46) se stal novým property managerem P3. Po studiích na Karlově univerzitě a NVI (National Institute for Education) působil ve společnosti Avia, kde získal zkušenosti jako facility & property manager, a v Hypoteční bance. Libor Chyška hovoří anglicky a částečně rusky. Ve volném čase se věnuje rodině, má rád adrenalinové sporty a zajímá se o design.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Auta
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké…
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Technologie
Tip: Lidl prodává nejlevnější kabel Lightning MFI pro iPhone a iPad
VR brýle Windows Mixed Reality dostaly podporu SteamVR. Získají katalog až 2000 her
Hodinky Misfit Command jsou trochu chytré a vydrží nabité celý rok
Vypnete lokalizační služby a vyjmete SIM. Android vás může sledovat i tak
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít