Společnost SATPO zahájila v Praze výstavbu Rezidence Sacre Coeur² a slaví 20 let od založení!

Komerční sdělení

V místě původní pražské prvorepublikové zástavby vznikla díky stavbě Strahovského tunelu od roku 1985 proluka, která nabourala Hřebenkám status luxusní čtvrti se všemi doprovodnými negativními rysy. Rezidenční projekt Sacre Coeur², který úspěšně navazuje na stejnojmenný projekt z roku 2009, se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Prahy a vrchu Petřína, v jižním svahu pod rezidenční čtvrtí Hřebenky.

Sacre Coeur² nabízí k výběru tři typy rezidenčních jednotek v cenové relaci od 2,9 mil. do 34 mil. Kč. Vedle osmi loftů v prvních dvou patrech se zahradou a s výhledy, zde bude 72 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 5+kk, pět luxusních penthousů na střeše objektu a 2 komerční prostory.

Filosofií společnosti SATPO je, že největší luxus je prostor, takže bytové jednotky mají v jednotlivých dispozicích řádově o 20 % větší plochu než je na trhu běžné a jsou navrženy tak, aby zde byla oddělena obytná zóna od privátní. Při návštěvě je tak maximálně respektováno soukromí rodiny. Součástí projektu je vysoký standard vybavení, značkové koncové prvky vyšších řad, celoplošné vytápění, klimatizace, en-suite koupelny. Tato exkluzivní novostavba s půdorysem podkovy a šesti vchody bude vybavena non-stop recepcí s concierge službami pro rezidenty a okolí bude zabezpečeno kamerovým systémem.

Panoramatické výhledy z proskleného moderního bytu, prostorné terasy a možnost vlastního interiérového uspořádání lze bezpochyby považovat za opravdový poklad mezi byty. Pražský Sacre Coeur nebude nikdy poutním místem jakým je stejnojmenná basilika na vrcholu pařížského Montmartru, výhled však nabízí podobný a bydlet se tam koncem roku 2015… bude kupodivu ještě lépe.

Společnost SATPO se již od roku 1994 specializuje na výstavbu kvalitních rezidenčních nemovitostí v České republice a má za sebou řadu úspěšných projektů, o čemž svědčí řada získaných ocenění v soutěži Best of Realty a Realitní projekt roku. Moderní architektonické zpracování všech projektů v kombinaci s použitím nadstandardních materiálů pro vnitřní vybavení bytových jednotek jsou jasným dokladem, že má společnost dlouholeté zkušenosti v oblasti přípravy a řízení výstavby rezidenčního bydlení. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou nedílnou součástí nabídky SATPO. Více informací o společnosti www.satpo.cz

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít