společnost

09. listopadu 2015, 00:00 -
09. listopadu 2015, 00:00

CEMI Stipendia pro MBA a LLM studium Ve dnech 17. a 24. října 2015 proběhlo v budově City Tower v Praze úvodní soustředění studentů programu MBA a LLM institutu CEMI. Na setkání byly předány certifikáty novým handicapovaným stipendistům, kterým se tak naskytla jedinečná příležitost získat manažerské vzdělání zdarma či za velmi zvýhodněných podmínek. V rámci programů zahajovaných v říjnu 2015 poskytl institut CEMI stipendium čtyřem studentům v celkové výši 359 370 korun. Více o CEMI, jednom z největších poskytovatelů online studia MBA a LLM ve střední Evropě, zjistíte na webové adrese www.cemi.cz.

ASPEN INSTITUTE PRAGUE

Ocenění pro estonského prezidenta

Cenu Aspen Prague Award za rok 2015 obdržel estonský prezident Toomas Hendrik Ilves. Aspen Institute Prague jej ocenil za výjimečný přínos rozvoji transatlantických vztahů a podporu regionální spolupráce mezi zeměmi střední a východní Evropy. Estonský prezident cenu osobně převzal v úterý 20. října během slavnostní večeře v pražském Rudolfinu, která proběhla v rámci výroční konference Česko: Jak jsme na tom? Prezidentovi poblahopřál jeho dlouholetý přítel a předseda správní rady Aspen Institute Prague Michael Žantovský (vpravo).

EY

Medaile od ministra

Medailí Jiřího z Kunštátu a Poděbrad za osobní přínos v oboru a k integraci v rámci Evropy byla na Mezinárodním strojírenském veletrhu Brno v polovině září oceněna Magdalena Souček, vedoucí partnerka společnosti EY v ČR a části regionu střední a jihovýchodní Evropy. Magdalena Souček dlouhodobě podporuje transparentnost podnikatelského prostředí v ČR, a to i pomocí soutěže EY Podnikatel roku, kterou v České republice pozvedla na světovou úroveň. Ocenění převzala spolu se čtyřmi dalšími významnými osobnostmi z rukou ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka.

BYZNYS PRO SPOLEČNOST

Nejlepší v českém CSR

Oceněním společností Plzeňský Prazdroj a Skanska za dlouhodobý přínos k rozvoji společenské odpovědnosti firem (CSR) v České republice vyvrcholil v úterý 20. října galavečer Top Odpovědná firma 2015, 12. ročníku národní soutěže udržitelného podnikání, již tradičně pořádané českou nevládní platformou Byznys pro společnost. Ceny na slavnostním večeru v Pražské křižovatce firmy přebíraly mimo jiné z rukou ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřího Dienstbiera, zástupců Evropské komise či Svazu průmyslu a dopravy ČR.

NTERPRISE INVESTORS

Štiky českého byznysu

Společnost Enterprise Investors byla partnerem 12. ročníku ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu. V rámci slavnostního vyhlášení nejdynamičtěji rostoucích firem v České republice předal Ivan Jakúbek, viceprezident Enterprise Investors pro ČR a SR, ocenění vítězům Jihočeského, Jihomoravského, Karlovarského a Královéhradeckého kraje. Celorepublikovým vítězem se stal plzeňský strojírenský podnik Olbrich – CZ. Titul Česká štika porota udělila jihočeské společnosti Mráz Agro CZ. Vladimíru Mrázovi ml. k titulu poblahopřál Ivan Jakúbek (zcela vlevo).

LATA

Minigolf jako poděkování

Ve čtvrtek 15. října se v pražských Nových Butovicích sešli firemní partneři, dobrovolníci, pracovníci i klienti neziskové organizace Lata na neformální akci, turnaji v minigolfu. „Chtěli jsme touto cestou poděkovat všem, kdo naši práci podporují, ať už finančně, nebo darováním volného času,“ řekla ředitelka Laty Markéta Ježková (na snímku). Z firemních partnerů Laty se turnaje účastnili například zástupci W. A. G. payment solutions, Botanické zahrady v Praze či firmy NMS Market Research. Lata pomáhá od roku 1994 sociálně ohroženým dětem a mladým lidem.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak získat hypotéku, nebo půjčku, kterou vám banka odmítá schválit
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Auta
Retro: Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný…
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC ztrácí. ABT má řešení
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Technologie
OLED, QLED a Smart TV. Jaké jsou nejlepší televizory roku 2017?
Jak (ne)funguje propojení počítače s mobilem ve Windows 10 Fall Creators Update?
Mladí Číňané soutěží ve virtuálním tleskání prezidentovi, mají na to aplikaci
Volby.cz byly pod „hackerským“ útokem, tvrdí Český statistický úřad
Nvidia dává opět ke grafikám zadarmo hru Destiny 2, podporuje takto GTX 1080 a 1080 Ti
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít