Společnost

12. února, 00:00 -
12. února, 00:00

Zábava i poučení pro děti z Klokánku Již tradiční den pro děti z Klokánku Hostivice připravila v polovině ledna Počítačová škola Gopas. Jde o pravidelně pořádanou akci, díky které děti vybočí z každodenní rutiny, a navíc získají dovednosti, které jsou pro ně užitečné. Tentokrát se zábavnou formou učily zvládnout základy práce na PC a s textovým editorem, konkrétně Wordem. Zaujaly je zejména informace o využívání internetu, ale bavilo je i vytváření pozvánek a koláží textů s obrázky.

Kia pomáhá spolu s Nadací Naše dítě

Již osmým rokem pomáhá společnost Kia Motors Czech spolu s Nadací Naše dítě tam, kde je to nejvíce potřeba. V rámci této spolupráce putuje padesátikoruna z každého prodaného auta na projekty nadace určené především rodinám s autistickými dětmi a nyní nově i na děti postižené dětskou mozkovou obrnou.

Za rok 2017 nadace obdržela 461 550 korun, což je nejvíce v dosavadní historii spolupráce. Díky společnosti Kia bylo v roce 2017 podpořeno osm vybraných rodin.

Rossmann oceněn v Diamantové lize kvality

Drogistická síť Rossmann získala prestižní ocenění v soutěži Diamantová liga kvality 2017, kterou už druhým rokem pořádá Svaz obchodu a cestovního ruchu a ministerstvo průmyslu a obchodu. Soutěže se mohou účastnit všechny typy maloobchodních a velkoobchodních prodejen. V klání uspělo všech pět prodejen, které společnost nominovala. Nejúspěšnější byly pobočky v pražském Florentinu a v Opavě (OC Breda & Weinstein), které navíc obdržely Zvláštní cenu prezidentky Svazu obchodu.

Poštovní server Kerio Connect podporuje Linku bezpečí

Společnost GFI Software, dodavatel řešení pro bezpečnost podnikových sítí, pomohla Lince bezpečí vyřešit problémy s kapacitou schránek a náklady na provoz. Linka bezpečí, telefonická krizová linka pro děti a mladé lidi do 26 let, nasadila a úspěšně využívá Kerio Connect, řešení poštovního serveru pro společnosti a organizace.

Českou hackerskou soutěž Capture the Flag vyhrál VztekOverflow

Na konci minulého roku se v prostorách Českého vysokého učení technického uskutečnilo finále české verze hackerské soutěže Capture the Flag challenge - CTF Prague 2017 - pořádané společností Trend Micro, celosvětovým lídrem v oblasti bezpečnostních řešení. Nejvyšší příčku, a tedy i hlavní cenu v podobě týdenní stáže ve výzkumném centru Trend Micra v kanadském Torontu, získal smíšený tým Fakulty informačních technologií ČVUT a Masarykovy univerzity soutěžící pod přezdívkou VztekOverflow.

Společnost Tech Data Distributorem roku společnosti HPE

Společnost Tech Data obdržela v rámci akce Novoroční setkání obchodních partnerů HPE ocenění Distributor roku. Společnost získala tuto cenu vůbec poprvé v historii. Ocenění převzal Jan Rosenbaum, business unit manager společnosti Tech Data, z rukou Jana Kameníčka, managing directora společnosti HPE ČR. Tech Data je distributorem společnosti HPE Česká republika od roku 2011.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Láká vás na dovolené zorbing, rafting, canoyning? Pozor na výluky v pojištění
Expres doklady - občanka a pas do 24 hodin: kde a kdy si vyzvednout
Vyznejte se v SPZ jako expert
Jak může absolvent vysoké školy přijít o titul
Komentář: Václav Klaus mladší - angry bird ODS
Hry pro příležitostné hráče