Společnost

10. července, 00:00 -
10. července, 00:00

Slavnostní okamžik s významným praktickým dopadem Společnost Gedeon Richter u příležitosti 60. výročí vstupu na český trh založila Nadační fond Gedeon Richter 60, který bude ve spolupráci s Nadací Charty 77 podporovat stáže studentů psychiatrie a mladých lékařů na předních klinických pracovištích EU. Marketingový ředitel firmy Tomáš Kótka (na snímku vlevo) za přítomnosti odborného garanta projektu Cyrila Hoschla předal ředitelce Nadace Charty 77 Boženě Jirků symbolický šek s příspěvkem na letošní rok.

Půl roku se zákonem o zadávání veřejných zakázek - jasno nebo skoro jasno?

Asociace pro veřejné zakázky uspořádala dne 15. června v Erbia Congress Centru v Praze sedmý ročník odborné konference nazvané Půl roku se zákonem o zadávání veřejných zakázek - jasno nebo skoro jasno? Konference se konala pod záštitou ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové. Zúčastnilo se jí bezmála 150 zástupců z řad odborné veřejnosti.

DB Schenker pomohl českému dobrodruhovi objet svět

Nadšenec do motoristického sportu, dobrodruh a motoristický novinář Pavel Suchý je prvním Čechem, který na motorce objel zeměkouli. Při první výpravě DB Schenker pomohl Pavlovi s přepravou a vyřizováním formalit jeho Jawy 638 „Dinga“ z Jižní Koreje do USA a následně zajistil letecký přesun zpět do Evropy. Při druhé výpravě po Austrálii a Tasmánii pomohla australská pobočka DB Schenker dostat Jawu v rekordním čase z paluby přepravní lodi až do Pavlových rukou. DB Schenker pak opět zajistil námořní přepravu zpět do Prahy.

Nová skladovací hala pro Raben Logistics

Průmyslový developer Panattoni Europe vybudoval pro logistickou společnost Raben Logistics Czech novou skladovací halu u středočeské obce Žebrák. V budově o velikosti 24 tisíc metrů čtverečních se budou skladovat cukrovinky, alkohol a také krmivo pro psy. Budovu bude vlastnit a pronajímat česká investiční skupina Accolade, s níž Panattoni Europe dlouhodobě spolupracuje. Slavnostního otevření nové haly se zúčastnili stávající i potenciální klienti společnosti Raben Logistics Czech.

Rodina rodině

Největší český výrobce vířivek v Česku, rodinná firma USSPA, v letošní charitativní dražbě mezi svými příznivci vybrala celých 500 tisíc korun, které věnuje na zlepšení životní situace jiné rodiny. Výjimečný výtěžek dražby konané na golfovém turnaji pořádaném firmou půjde dvojčatům Františkovi a Vítkovi postiženým od narození těžkou formou mozkové obrny. V dražbě při golfovém turnaji jde o rekordní výši vybraných prostředků.

Buřinka slaví úspěchy

Stavební spořitelna České spořitelny slaví úspěchy. Nejenže obhájila prvenství svého produktu Úvěr od Buřinky v soutěži Zlatá koruna, ale také novinka Online stavební spoření se umístila na bronzové pozici. To byl důvod pro celou firmu připravit malou oslavu, a tak společně rozvířili venkovní prostory před centrálou na Vinohradské ulici. Na snímku předseda představenstva Jiří Plíšek a ředitelka produktů a marketingu Jana Hrušková při oslavách dvojitého úspěchu.

O autorovi| PŘIPRAVILA: redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít