Společnost

19. června 2017, 00:00 -
19. června 2017, 00:00

Art of Space Společnost CBRE odstartovala nový projekt Art of Space. Oficiálně byl oznámen na Business Session na téma E-shopy a jejich vliv na průmyslové nemovitosti a logistiku. Součástí celého projektu bude partnerství se soutěží Art Wall, kterou pořádá společnost CTP a jíž je CBRE a Art of Space hlavním partnerem. V rámci projektu budou nejlepší evropští umělci moci využít fasády skladů jako svá plátna a tvořit na nich. Na snímku zleva Aleš Michl, ekonom, Quant; Tomáš Ctibor, zakladatel a výkonný ředitel, 4CT; André Dravecký, zakladatel, ShipVio; Libor Hudeček, vedoucí logistiky, ZOOT; a Pavel Sovička, generální ředitel, Panattoni.

Termály si z Říma přivezly ocenění

Termální park Termály Losiny byl oceněn na letošní konferenci Evropského svazu lázní v Římě. V soutěži ESPA Innovation Awards získal speciální cenu poroty. Předčil tak lázeňská místa z dvanácti evropských zemí. Cenu na lázeňské konferenci v Římě převzal jednatel Lázní Velké Losiny Martin Plachý z rukou viceprezidenta Evropského svazu lázní Gunniaugura Jónssona.

Žáci chtějí pomoci handicapovaným nádobím a skládací rampou

Druhý ročník soutěže Innovative Kid (iKid), kterou pro děti ze základních škol pořádá KPMG Česká republika, zná své vítěze. Stali se jimi žáci 3. základní školy Slaný s projektem Easy Eating, jež pomáhá handicapovaným a starším lidem speciálně upravenou sadou nádobí. Soutěž iKid přináší dětem netradiční formu vzdělávání. Děti si v pěti fázích uvedení produktu na trh vyzkouší, jaké to je, zakládat vlastní startup. Na snímku i Radek Halíček, řídící partner KPMG ČR (vpravo), s vítězným týmem žáků ze ZŠ Slaný.

Martin Šolc oceněn za celoživotní přínos českému právnímu trhu Za celoživotní přínos českému právnímu trhu byl na varšavském mezinárodním právním setkání General Counsel Summit 2017 oceněn Martin Šolc. Zakládající partner advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík je mimo toto první ocenění udělované CEE Legal Matters také vůbec prvním zástupcem zemí střední a východní Evropy, který na začátku letošního roku stanul v čele největší světové organizace v oboru advokacie - Mezinárodní advokátní komory.

SAP Forum 2017: umělá inteligence, robotika a oslava čtvrtstoletí Společnost SAP ČR uspořádala poslední květnový den další ročník konference pro zákazníky a partnery. Šest stovek hostů si přišlo od zástupců SAP a špiček v IT poslechnout novinky a trendy v digitalizaci, umělé inteligenci a robotice. Speciálními hosty byli letos vizionář Karel Janeček, Vladimír Mařík z ČVUT a Martin Wezowski, chief design officer SAP. Letošní SAP Forum bylo navíc součástí celoročních oslav 25. výročí SAP na českém trhu. Na fotografii ředitel společnosti SAP Robert Knap s robotem Pepperem.

Auto ESA podporuje český sport Prodejce ojetých vozidel Auto ESA dlouhodobě podporuje oblast sportu. V letošním roce se tato podpora rozrostla o spolupráci s jedním z nejúspěšnějších českých atletů současnosti Pavlem Maslákem (vlevo). Zapůjčené auto bude atlet využívat v rámci tréninkové přípravy k osobní přepravě do tréninkových center a sportovišť po České republice a okolních zemích.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
9 otázek, na které se chcete zeptat při žádosti o starobní důchod
V Česku je již 131 dobíjecích stanic pro elektroauta
Z pokuty hned exekuce? To je nový trik některých dodavatelů
Co když se vám cestou z dovolené ztratí či poškodí zavazadla?
Co dělat, když ztratíte vysvědčení... a najednou ho potřebujete
Auta
Doprava „ve druhém patře“ se vrací jako UFO na nohách…
Ze Škody Rapid Spaceback se na chvíli stane papamobil. Papeže bude vozit v Irsku
Startovací kabely jsou skvělý pomocník. Ale s jejich zapojením opatrně
Nové BMW Z4 předčasně odhaleno na dalších fotkách. Poprvé ukázalo také interiér
Rolls-Royce Silver Ghost Collection vzpomíná na předka z minulého století
Technologie
Od října z DVB-T zmizí HD vysílání České televize. Diváci musí přejít na DVB-T2
Sony prodalo již 3 miliony brýlí pro virtuální realitu. PS VR jsou momentálně nejlevnější v historii
V roce 2019 možná hodně zlevní SSD. Ceny NAND Flash prý mohou zkolabovat až o 70 %
První dojmy z nové Fabie? Je pořád stejná
Smartphony za tisícovku mají nový systém. Google vydal Android 9 Pie Go Edition
Hry pro příležitostné hráče