Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Společnost Ariston zůstává věrná svému cíli přinášet pohodlí každému a oznámila úspěšné…

Jak si připomenout 100. výročí založení Československé republiky? Svatováclavským dukátem!

Právě dnes slavíme snad nejvýznamnější výročí, jaké naše republika dosud zažila. Je jím…

Zbrojaři mají pomocníka na ministerstvu obrany. Už čtvrtý rok

Firmám podává pomocnou ruku odboru průmyslové spolupráce. Jeho úkolem je, aby se české…

Společnost

19. června 2017, 00:00 -
19. června 2017, 00:00

Art of Space Společnost CBRE odstartovala nový projekt Art of Space. Oficiálně byl oznámen na Business Session na téma E-shopy a jejich vliv na průmyslové nemovitosti a logistiku. Součástí celého projektu bude partnerství se soutěží Art Wall, kterou pořádá společnost CTP a jíž je CBRE a Art of Space hlavním partnerem. V rámci projektu budou nejlepší evropští umělci moci využít fasády skladů jako svá plátna a tvořit na nich. Na snímku zleva Aleš Michl, ekonom, Quant; Tomáš Ctibor, zakladatel a výkonný ředitel, 4CT; André Dravecký, zakladatel, ShipVio; Libor Hudeček, vedoucí logistiky, ZOOT; a Pavel Sovička, generální ředitel, Panattoni.

Termály si z Říma přivezly ocenění

Termální park Termály Losiny byl oceněn na letošní konferenci Evropského svazu lázní v Římě. V soutěži ESPA Innovation Awards získal speciální cenu poroty. Předčil tak lázeňská místa z dvanácti evropských zemí. Cenu na lázeňské konferenci v Římě převzal jednatel Lázní Velké Losiny Martin Plachý z rukou viceprezidenta Evropského svazu lázní Gunniaugura Jónssona.

Žáci chtějí pomoci handicapovaným nádobím a skládací rampou

Druhý ročník soutěže Innovative Kid (iKid), kterou pro děti ze základních škol pořádá KPMG Česká republika, zná své vítěze. Stali se jimi žáci 3. základní školy Slaný s projektem Easy Eating, jež pomáhá handicapovaným a starším lidem speciálně upravenou sadou nádobí. Soutěž iKid přináší dětem netradiční formu vzdělávání. Děti si v pěti fázích uvedení produktu na trh vyzkouší, jaké to je, zakládat vlastní startup. Na snímku i Radek Halíček, řídící partner KPMG ČR (vpravo), s vítězným týmem žáků ze ZŠ Slaný.

Martin Šolc oceněn za celoživotní přínos českému právnímu trhu Za celoživotní přínos českému právnímu trhu byl na varšavském mezinárodním právním setkání General Counsel Summit 2017 oceněn Martin Šolc. Zakládající partner advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík je mimo toto první ocenění udělované CEE Legal Matters také vůbec prvním zástupcem zemí střední a východní Evropy, který na začátku letošního roku stanul v čele největší světové organizace v oboru advokacie - Mezinárodní advokátní komory.

SAP Forum 2017: umělá inteligence, robotika a oslava čtvrtstoletí Společnost SAP ČR uspořádala poslední květnový den další ročník konference pro zákazníky a partnery. Šest stovek hostů si přišlo od zástupců SAP a špiček v IT poslechnout novinky a trendy v digitalizaci, umělé inteligenci a robotice. Speciálními hosty byli letos vizionář Karel Janeček, Vladimír Mařík z ČVUT a Martin Wezowski, chief design officer SAP. Letošní SAP Forum bylo navíc součástí celoročních oslav 25. výročí SAP na českém trhu. Na fotografii ředitel společnosti SAP Robert Knap s robotem Pepperem.

Auto ESA podporuje český sport Prodejce ojetých vozidel Auto ESA dlouhodobě podporuje oblast sportu. V letošním roce se tato podpora rozrostla o spolupráci s jedním z nejúspěšnějších českých atletů současnosti Pavlem Maslákem (vlevo). Zapůjčené auto bude atlet využívat v rámci tréninkové přípravy k osobní přepravě do tréninkových center a sportovišť po České republice a okolních zemích.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Čtěte také

Komentáře

Finance
Nové zálohy pro OSVČ v roce 2019: kolik a kdy si změnit platební příkazy?
Jde česká volební účast do kopru?
Podporu z pracáku nedostanete vždy a její součástí mohou být poukázky (1)
Kam plyne zisk 76 miliard Kč z českých bank?
Je výhodnější jít do důchodu v prosinci 2018 či v lednu 2019?
Auta
Škoda Kodiaq GT vyráží na čínský trh. Čeští zájemci mohou…
Účet za Dieselgate má v případě Audi hodnotu 21 miliard korun. V problémech je i Opel
BMW X7 bylo odhaleno. Jak si stojí ve srovnání s Q7, Range Roverem a Mercedesem GLS?
Test Nissan Leaf 40 kWh: Obraťme list
Fungují u nás správně dobíjecí stanice? Česká obchodní inspekce je vůbec poprvé zkontrolovala
Technologie
Apple dá sbohem Intelu. Do Maců prý od roku 2020 bude instalovat vlastní čipy
Intel chystá velkou reorganizaci továren. Rozdělí se na tři části, jejich šéf odejde
Google slibuje revoluci. Digitální zoom v Pixelu 3 má být srovnatelný s optickým
Prohlížeč Seznam.cz synchronizuje otevřené stránky a překládá v pěti jazycích
AMD začalo prodávat Radeony RX 580 s parametry modelu RX 570. Zatím asi jen v Číně
Hry pro příležitostné hráče