Společnost

19. června 2017, 00:00 -
19. června 2017, 00:00

Art of Space Společnost CBRE odstartovala nový projekt Art of Space. Oficiálně byl oznámen na Business Session na téma E-shopy a jejich vliv na průmyslové nemovitosti a logistiku. Součástí celého projektu bude partnerství se soutěží Art Wall, kterou pořádá společnost CTP a jíž je CBRE a Art of Space hlavním partnerem. V rámci projektu budou nejlepší evropští umělci moci využít fasády skladů jako svá plátna a tvořit na nich. Na snímku zleva Aleš Michl, ekonom, Quant; Tomáš Ctibor, zakladatel a výkonný ředitel, 4CT; André Dravecký, zakladatel, ShipVio; Libor Hudeček, vedoucí logistiky, ZOOT; a Pavel Sovička, generální ředitel, Panattoni.

Termály si z Říma přivezly ocenění

Termální park Termály Losiny byl oceněn na letošní konferenci Evropského svazu lázní v Římě. V soutěži ESPA Innovation Awards získal speciální cenu poroty. Předčil tak lázeňská místa z dvanácti evropských zemí. Cenu na lázeňské konferenci v Římě převzal jednatel Lázní Velké Losiny Martin Plachý z rukou viceprezidenta Evropského svazu lázní Gunniaugura Jónssona.

Žáci chtějí pomoci handicapovaným nádobím a skládací rampou

Druhý ročník soutěže Innovative Kid (iKid), kterou pro děti ze základních škol pořádá KPMG Česká republika, zná své vítěze. Stali se jimi žáci 3. základní školy Slaný s projektem Easy Eating, jež pomáhá handicapovaným a starším lidem speciálně upravenou sadou nádobí. Soutěž iKid přináší dětem netradiční formu vzdělávání. Děti si v pěti fázích uvedení produktu na trh vyzkouší, jaké to je, zakládat vlastní startup. Na snímku i Radek Halíček, řídící partner KPMG ČR (vpravo), s vítězným týmem žáků ze ZŠ Slaný.

Martin Šolc oceněn za celoživotní přínos českému právnímu trhu Za celoživotní přínos českému právnímu trhu byl na varšavském mezinárodním právním setkání General Counsel Summit 2017 oceněn Martin Šolc. Zakládající partner advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík je mimo toto první ocenění udělované CEE Legal Matters také vůbec prvním zástupcem zemí střední a východní Evropy, který na začátku letošního roku stanul v čele největší světové organizace v oboru advokacie - Mezinárodní advokátní komory.

SAP Forum 2017: umělá inteligence, robotika a oslava čtvrtstoletí Společnost SAP ČR uspořádala poslední květnový den další ročník konference pro zákazníky a partnery. Šest stovek hostů si přišlo od zástupců SAP a špiček v IT poslechnout novinky a trendy v digitalizaci, umělé inteligenci a robotice. Speciálními hosty byli letos vizionář Karel Janeček, Vladimír Mařík z ČVUT a Martin Wezowski, chief design officer SAP. Letošní SAP Forum bylo navíc součástí celoročních oslav 25. výročí SAP na českém trhu. Na fotografii ředitel společnosti SAP Robert Knap s robotem Pepperem.

Auto ESA podporuje český sport Prodejce ojetých vozidel Auto ESA dlouhodobě podporuje oblast sportu. V letošním roce se tato podpora rozrostla o spolupráci s jedním z nejúspěšnějších českých atletů současnosti Pavlem Maslákem (vlevo). Zapůjčené auto bude atlet využívat v rámci tréninkové přípravy k osobní přepravě do tréninkových center a sportovišť po České republice a okolních zemích.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
9 rizikových suvenýrů, které si raději z dovolené nevozte
10 ekologických „kazítek“, která prodražují provoz auta
Kvíz: Poznáte tato auta podle fotografie?
Češi si s GDPR neví rady, až 65 % e-shopů stále není připraveno
Hypoték se poskytuje méně. Proč?
Auta
Retro: Toyota Supra slaví 40 let. Věhlas získala díky…
Video: Podívejte se, jak se má správně řídit staré Porsche 911
Na návštěvě Jaguar Land Rover Classic Centre v Essenu. Tak trochu jiný „showroom“
Obytný VW California slaví 100 000 exemplářů vyrobených v továrně v Hannoveru
Hamburk zavírá dvě ulice dieselům, lidé čekají chaos. Totální nesmysl, tvrdí odborník
Technologie
10 důvodů, proč už nepoužívat optickou mechaniku
Znáte World of Tanks? Otestujte své znalosti!
Umělá inteligence na GPU má konkurenci z Číny, ASIC Cambricon má výkon 166 TOPS
6 důvodů, proč si rozmyslet odchod do předčasného důchodu
Technologie VDC-M: ztrátová komprese obrazu mezi GPU a displejem bude i v mobilech
Hry pro příležitostné hráče