Spojeni korektností - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Spojeni korektností

, Karel Greif,
Spojeni korektností
Zdroj: Euro.cz

Živnobanka Meridian Golf Tour vstupuje do druhého roku

O prestiži Živnobanka Meridian Golf Tour nemůže být v golfovém světě sebemenší pochybnost. Po loňském začlenění významného bankovního domu do seriálu amatérských turnajů se rázem tato túra stala špičkou, ne-li dokonce vrcholem golfového dění u nás.
Před promotorskou firmou Eurogolf Group tak v letošním roce stojí nelehký úkol: vysoko položenou laťku organizace golfového a společenského života udržet na své vydobyté pozici, nebo ji posunout ještě výše. Prvním krokem takovým směrem se měla stát Živnobanka Meridian Opening Party pořádaná 19. dubna. Z možných dějišť vhodných pro zahajovací soaré vyšel vítězně Michael Center v Praze.
Živnobanka Meridian Golf Tour se ihned po svém zrodu přesně podle svého image nespokojila pouze s nálepkou jedné z mnoha soutěží. Díky drtivému nástupu za sebou brzy nechala konkurenty a při plánech pro letošní rok hodlá pozice udržet. Také v tomto duchu byl pečlivě vybrán program slavnostního večera, který odstartoval druhý rok ve světě golfu. Ač to na první pohled nemusí být zřejmé, bankovnictví a golf mají plno společných znaků. Základní podmínkou, bez níž se nelze při úspěchu obejít, je v obou oborech fair play. Porušení nepsaných pravidel je totiž trestáno mnohem více než pouhým připočtením rány nebo ztrátou jamky. Nekorektní jednání snižuje kredit a důvěryhodnost hráče.
Hřebem Živnobanka Meridian Opening Party bylo vystoupení Jiřího Korna s taneční skupinou. Pozadu nezůstala ani módní přehlídka nových kolekcí prestižní anglické značky Alfréd Dunhill, kterou s noblesou sobě vlastní doplnila prezentace exkluzivních doutníků Davidoff nebo světoznámé kávy Illy.
Živnobanka Meridian Golf Tour se vloni prezentovala prozatím pěti turnajovými zastávkami. Letošní rok však zaznamená určitou změnu, neboť se túra díky novým partnerům stane sedmidílnou. Ještě více tak vzroste její kredit a hráči budou moci častěji vychutnat slastný pocit na golfových greenech.