SPAK FOODS

29. března 2016, 00:00 - redakce
29. března 2016, 00:00

Tomáš Froyda jednatel Společnost Spak Foods má nového jednatele. Od 1. března se jím stal Tomáš Froyda. Spak Foods v České republice působí přes 25 let. V Sušici vyrábí dochucovadla, např. kečupy, majonézy, omáčky a dresinky a zaměstnává 150 lidí.

Tomáš Froyda spolupracuje se společností již 20 let, má manažerské zkušenosti s řízením různých organizací a projektů, mimo jiné i kulturních institucí (např. Otáčivé hlediště Český Krumlov, Divadlo Alfa a další). Ve ? rmě Spak Foods bude mít na starost vedení společnosti, řízení procesů a její další rozvoj. Froyda je ženatý a má tři děti. K jeho zálibám patří sport, víno a kultura.

1

L’ORÉAL ČESKÁ REPUBLIKA Július Hra ko ? nanční ředitel Július Hraško (36) přichází do společnosti L’Oréal do pozice ? nančního ředitele s rozsáhlými zkušenostmi, které získal během téměř šestnácti let své dosavadní profesionální kariéry zejména v automobilovém průmyslu. V rámci své současné role bude zodpovědný kromě České republiky také za Slovensko a Maďarsko.

Ve funkci nahrazuje Christopha Durela, který se vrátil do francouzské centrály.

Július Hraško začal svou kariéru v roce 2000 v ŽOS Zvolen v obchodním oddělení jako externí konzultant pro francouzský trh, během studií také působil ve společnosti Crédit Agricole de Lorraine ve Francii jako asistent privátního bankéře. Po úspěšném absolvování studií na École nationale supérieure d’arts et métiers v Cluny začal pracovat pro Citroën Česká republika, kde odpovídal za oddělení kontrolingu, po třech letech se v rámci společnosti Citroën vrátil do Francie. Od roku 2009 byl pak ? nančním ředitelem ve Švýcarsku, následně se přesunul do Skandinávie, kde se postupně z ? nančního ředitele vypracoval do pozice country brand managera s odpovědností za obchodní aktivity. Po jedenácti letech strávených v Citroënu se přesunul do Tuniska do ? rmy Sta? m Group, kde nesl odpovědnost za obchodní a průmyslovou činnost.

Hraško je ženatý a má dvě děti – dvojčata. Mezi jeho záliby patří vše, co je spojené s horami, ať už jde o lyžování nebo túry.

2

SOS DĚTSKÉ VESNIČKY Jindra alátová národní ředitelka Od 1. března působí ve funkci národní ředitelky SOS dětských vesniček Jindra Šalátová (39), která doposud zastávala pozici programové ředitelky a zástupkyně národního ředitele. Funkci převzala od Petra Lužného, který řídil SOS dětské vesničky od ledna 2013. Do té doby organizace založená na konci 60. let minulého století poskytovala služby pouze pěstounům a dětem žijícím ve třech SOS dětských vesničkách a čelila vážným ? nančním problémům. Za tři roky se organizace výrazně proměnila, zavedla řadu nových programů, v nichž je nyní schopna poskytovat komplexní pomoc desetinásobnému počtu dětí ve stovkách ohrožených rodin. Petru Lužnému se současně podařilo reorganizovat ? nancování organizace a tím výrazně posílit její stabilitu.

Nová národní ředitelka Jindra Šalátová vystudovala psychologii a speciální pedagogiku na Karlově univerzitě v Praze. Jako psycholožka a psychoterapeutka působila v Armádě ČR a jako pracovník přímé péče v diagnostickém ústavu pro děti a mládež. Poté se ve Fondu ohrožených dětí věnovala psychologickému poradenství ohroženým dětem a rodinám. Po svém příchodu do SOS dětských vesniček v roce 2012 měla na starost implementaci nových služeb v oblasti náhradní rodinné péče a řízení programů SOS dětských vesniček v ČR.

3

COMMERZBANK Nino Keiber personální ředitel Nino Keiber byl jmenován novým personálním ředitelem v Commerzbank Praha. V pozici nahradil Renatu Kloubek, která se vrátila do centrály ve Frankfurtu nad Mohanem.

Nino Keiber (30) zahájil svoji profesní kariéru v Commerzbank v roce 2005 jako student podnikové ekonomiky na Duální vysoké škole v Bádensku­Württembersku. Po ukončení studia nastoupil na post HR konzultanta se zaměřením na nábor mladých pracovníků. Poté byl jako specialista HR v oblasti talentového managementu zodpovědný za personální rozvoj jak mladých začínajících pracovníků, tak vedoucích sil. Klíčové oblasti jeho činnosti zahrnovaly nástroje na zpětnou vazbu, řízení pravomocí a vzdělávací programy. Naposledy byl coby vedoucí skupiny zodpovědný za tým HR konzultantů, kteří podporovali pracovníky řízení rizik v bance při operativních a strategických personálních rozhodnutích.

Keiber je svobodný. Ve volném čase rád běhá a zabývá se významem networkingu a diverzity.

4

BPV BRAUN PARTNERS Marc Müller partner Mezinárodní advokátní kancelář bpv Braun Partners získala k 1. březnu nového partnera.

Marc Müller posílil tým pražské kanceláře především v oblasti energetického, německého práva a compliance.

Po absolvování škol v Německu, USA a Itálii vystudoval Marc Müller práva ve Freiburgu a získal titul MBA na University of Wales. Po několika letech praxe advokáta v Německu pracoval pro skupinu E. ON v České republice, kde vedl právní oddělení a zastával vysoké manažerské pozice v řadě společností skupiny. Müller hovoří česky, německy, anglicky a italsky. Je nadšeným gol? stou a aktivně hraje basketbal.

5

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS Ji í Kmec counsel Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners jmenovala svého seniorního advokáta Jiřího Kmece (39) do pozice counsel. Jiří Kmec působí v kanceláři od roku 2013. Specializuje se na soudní, správní a rozhodčí řízení, insolvence a restrukturalizace a problematiku trestní odpovědnosti právnických osob. Má zkušenosti se zastupováním klientů ve sporech z odpovědnosti za vady a o vrácení úvěrových poplatků nebo ve sporech o zaplacení dlužné částky před rozhodčím soudem.

Jako právní zástupce se účastnil rovněž sporů u mezinárodního rozhodčího soudu, zastupoval věřitele v komplexních insolvenčních řízeních a prováděl revize compliance programu významného průmyslového podniku.

Před nástupem do kanceláře Havel, Holásek & Partners pracoval téměř 11 let na Ministerstvu spravedlnosti ČR v kanceláři vládního zmocněnce pro zastupování České republiky před Evropským soudem pro lidská práva, od roku 2011 formálně jako zástupce vládního zmocněnce. V rámci této pozice se kromě jiného podílel na obhajobě státu ve více než 150 sporech vedených před tímto mezinárodním soudem a také před Výborem pro lidská práva při OSN. Problematiku evropského systému ochrany lidských práv též externě vyučoval zejména na Justiční akademii ČR a na právnických fakultách v Praze a v Plzni.

6

PWC LEGAL Jaroslav Srb koncipient Nina Vale ová koncipientka Jaroslav Srb a Nina Valešová posilují tým mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal.

Jaroslav Srb mluví plynně japonsky a bude mimo jiné poskytovat služby především klientům z japonského prostředí. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a v rámci programu Erasmus studoval na univerzitě ve Štrasburku. Zároveň absolvoval stáž při Stálé misi ČR při Radě Evropy ve Štrasburku. Zkušenosti s právem získal v advokátní kanceláři Císař, Češka, Smutný a v advokátní kanceláři JUDr. Jaroslav Srb. Kromě japonštiny ovládá perfektně angličtinu a francouzštinu.

Nina Valešová se bude v PwC Legal věnovat oblasti M&A a restrukturalizacím. Absolvovala Právnickou fakultu UK v Praze. V roce 2015 vedla projekt Vzdělávání na venkově ve společnosti Circle Education. Během studia absolvovala odbornou stáž při Exekutorském úřadě Prahy 10, kde se věnovala insolvencím a nemovitostnímu právu. Své zkušenosti získala také v advokátních kancelářích Cli? ­ ord Chance a Weil, Gotshal & Manges. Hovoří plynně anglicky.

7

JLL Harry Bannatyne lead director Společnost JLL jmenovala Harryho Bannatynea lead directorem oddělení industriálních a logistických nemovitostí pro střední a východní Evropu. Harry Bannatyne bude nově zodpovědný za koordinaci a podporu industriálních a logistických aktivit a poradenství v oblasti dodavatelských řetězců v celém regionu CEE. Tuto pozici bude zastávat zároveň se svou současnou funkcí vedoucího industriálního oddělení JLL pro Českou republiku.

Bannatyne má více než třináct let zkušeností z realitního trhu a téměř osm let se zaměřuje na kancelářský a industriální trh. Do JLL nastoupil v roce 2008 a přinesl s sebou cenné zkušenosti z doby, kdy vedl svou vlastní ? rmu. Zabýval se pronájmem jak kancelářských, tak industriálních nemovitostí a momentálně se podílí na většině hlavních aktivit v oblasti industriálního trhu. Studoval na Glasgow College of Commerce. V současnosti žije v Praze.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
7 důvodu, proč nevolit Miloše Zemana
Na co si dát pozor při vyplňování přehledu pro zdravotní pojišťovnu?
Kolik si odkládat na penzi?
7 důvodu, proč nevolit Jiřího Drahoše
Příjmy v předčasném důchodu v roce 2018
Auta
Wankel od Mazdy míří jako generátor do autonomních…
Nissan Design Europe slaví 15 let. Toto je 15 nejlepších aut, která zde vznikla
Mercedes končí s vidlicovými šestiválci. Přejde jen na ty řadové
Kvíz: Poznáte model auta jen podle fotky interiéru?
14 největších iPhone failů. Co Apple zkazil a jak se k tomu postavil?
Technologie
Takhle budou za pár let vypadat hry. Unity je v nejlepší formě
Intel chystá samostatná GPU odvozená z čipů Tiger Lake a Alder Lake. První za dva roky?
Tohle jste ještě neviděli. Zpomalená videa ukážou, jak funguje technika kolem nás
Tip: Jak sledovat Televizi Seznam na počítači a mobilu?
Vypadává vám doma Wi-Fi? Možná za to může Google [aktualizováno]
Hry pro příležitostné hráče