Sešli se v Praze - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Sešli se v Praze

, Naděžda Kubalíková,
Sešli se v Praze
Zdroj: Euro.cz

Quinlan Private Golub

PRAHA (nad) – Jedna z největších nadnárodních společností působících na nemovitostním trhu Quinlan Private Golub jmenovala Rogera Dunlopa na pozici CEO pro střední a východní Evropu a Igora Klajmona ředitelem pro výstavbu v tomto regionu.
Dunlop povede ze sídla společnosti v Praze tým 72 odborníků. Bude odpovědný za rozvoj portfolia rezidenčních, kancelářských a maloobchodních nemovitostí a za další víceúčelové projekty především v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Bulharsku a Rumunsku. Naposledy působil čtyři roky jako generální ředitel divizní společnosti Gleeson Homes. Brit Dunlop žije v Praze, je ženatý a má dvě děti. Je bývalým automobilovým závodníkem a horlivým fanouškem Liverpoolu FC.
Klajmon bude řídit rozvoj portfolia projektů zejména v České republice, na Slovensku a Maďarsku. Přichází ze společnosti Bovis Lend Lease, kde pracoval na různých pozicích více než dvanáct let. Klajmon je absolventem Stavební fakulty VUT, dále studoval na Mackenzie University v brazilském Sao Paolu a London Business School. Hovoří plynně anglicky a portugalsky, ovládá také ruštinu, němčinu a španělštinu. Zajímá se o současné dění, zejména o politiku a kulturu. Mezi jeho oblíbené sporty patří jízda na kole, lyžování, golf a jogging.