Šance pro čtyři sta odborníků - Euro.cz

Přihlášení

Šance pro čtyři sta odborníků

, Naděžda Kubalíková,
Šance pro čtyři sta odborníků
Zdroj: Euro.cz

Infosys Technologies

Společnost Infosys Technologies v Brně minulé úterý slavnostně otevřela svoji rozšířenou pobočku. Firma najímá další čtyři stovky odborníků, kteří budou zákazníkům z celé Evropy nabízet outsourcing vnitropodnikových služeb a specializované informační technologie. Podobná střediska společnosti Infosys už pracují v britském Swindonu, v Německu nebo na Mauriciu. Brněnská kancelář bude sloužit klientům z Evropy, Středního východu a Afriky. Brněnský Infosys BPO slavnostně otevřel prezident Václav Klaus.
„Centrum v Brně je přesně v souladu s naší strategií budování středisek v různých částech světa tak, abychom byli co nejblíže zákazníkům,“ říká Mohandas Pai, předseda Infosys BPO a člen správní rady Infosys Technologies. „V Brně také máme blízko k vysoce talentovaným a jazykově velmi dobře vybaveným odborníkům,“ dodal.
„Investoři z Indie vidí Českou republiku jako bránu na evropské trhy. To je ale jen jeden z mnoha faktorů, které z Česka dělají atraktivní místo nejen pro indické podniky,“ komentoval otevření kanceláře Roman Čermák, generální ředitel agentury CzechInvest.

Diskuze