S novou dozorčí radou - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

S novou dozorčí radou

, Naděžda Kubalíková,
S novou dozorčí radou
Zdroj: Euro.cz

ČSOB Factoring

Po změně názvu společnosti ČSOB Factoring, dříve O. B. HELLER, se uskutečnila významná změna i v dozorčí radě společnosti. V nové dozorčí radě zasedli Petr Knapp (50), Aleš Pospíšil (36) a David Borges (35).
Petr Knapp ve vedení Československé obchodní banky pracuje od roku 1991, nyní zastává pozici vrchního ředitele a člena představenstva banky. Praxi ve vedoucí pozici ČSOB však získal již jako area manager v letech 1979 až 1984. V mimobankovním sektoru pracoval ve vedoucích pozicích společnosti Teplotechna Praha. Knapp je absolventem Fakulty ekonomiky a financí VŠE v Praze, specializace finance a půjčky.
Aleš Pospíšil ve skupině ČSOB pracuje od roku 2003, nyní vede segment malých a středních podniků. Před nástupem do ČSOB pracoval ve vedoucích funkcích firem Citibank a Unilever ČR. Pospíšil vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů VŠE v Praze, specializace právo v podnikání, dále pak Prague International Business School MBA.
David Borges působí ve skupině od roku 1993 v různých pozicích v oblasti finančních trhů, řízení aktiv a pasiv a řízení rizik. V letech 2003 až 2006 odpovídal za implementaci pravidel Basel 2, od roku 2005 má na starost řízení úvěrových rizik a procesů v oblasti korporátních a SME klientů. Vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů VŠE.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze