S kompletním vedením - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

S kompletním vedením

, Pavel Hanslíček,
S kompletním vedením
Zdroj: Euro.cz

Bohuslav Cempírek, Michaela Vodáková, Marcela Lundová, Andreas Lund, Jan Šíp, Petr Kubák

PRAHA (hns) – Společnost NextiraOne Czech završila změnu svého vrcholového managementu související s integrací se společností CORE Computer.
Generálním ředitelem zůstává Bohuslav Cempírek, absolvent technické kybernetiky na Elektrotechnické fakultě v Plzni. V roce 1998 nastoupil do společnosti Alcatel Czech jako ředitel divize Enterprise & Consumer Group, po jejím osamostatnění pod názvem Alcatel e-Business Distribution se stal jejím generálním ředitelem. Na této pozici zůstal i po roce 2002, kdy se společnost stala předmětem akvizice a byla přejmenována na NextiraOne Czech.
Finanční ředitelka Michaela Vodáková vystudovala VŠE v Praze se zaměřením na finanční právo, světovou ekonomiku, mezinárodní obchod a marketing. Od roku 1999 působila jako finanční kontrolorka u společnosti Alcatel Czech. Od roku 2001 je finanční ředitelkou společnosti Alcatel e-Business Distribution, nyní NextiraOne Czech.
Ředitelka pro klíčové zákazníky Marcela Lundová byla od roku 1991 generální ředitelkou a zároveň většinovým vlastníkem společností CORE Computer ČR a CORE Computer SR. V listopadu roku 2004 se rozhodla prodat své akcie společnosti NextiraOne, kde nadále pokračuje na pozici ředitelky pro klíčové zákazníky.
Ředitel obchodního rozvoje Andreas Lund absolvoval Ekonomickou univerzitu v dánské Kodani. Od roku 1995 pracoval pro CORE Computer na nejrůznějších pozicích. V roce 2001 byl jmenován výkonným ředitelem CORE Computer Slovakia a zároveň působil jako ředitel pro strategii celé skupiny.
Obchodní ředitel Jan Šíp absolvoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT. V letech 2002-2004 byl obchodním ředitelem a členem představenstva společnosti Anect.
Servisní ředitel Petr Kubák pracoval od roku 1986 jako vývojový programátor na implementaci komunikačních protokolů. Později navrhoval a realizoval datové komunikační sítě. V roce 1993 nastoupil u společnosti CORE Computer, kde prošel od funkce obchodně-technického pracovníka, vedoucího technika až do pozice technického ředitele.
Ředitelka pro lidské zdroje Martina Pokorná vystudovala VŠE v Praze a později absolvovala postgraduální studium na Karlově univerzitě. Profesionálně se oblasti lidských zdrojů věnuje od roku 1992. Vedla různé týmy ve společnostech Patria Finance, Siemens Nixdorf IS, Ringier ČR a GTS Czech.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze