Rozšířili tým - Euro.cz

Přihlášení

Rozšířili tým

, Naděžda Kubalíková,
Rozšířili tým
Zdroj: Euro.cz

OKI Systems

PRAHA (nad) – Společnost OKI Systems Czech and Slovak rozšířila svůj tým. Do pozice channel manager jmenovala Martina Kozderu (33) a do pozice technical support specialist Radka Cinádra (26).
Kozdera bude mít na starost především komunikaci s dealery a kromě toho se soustředí na sales promotion aktivity ve spolupráci s obchodními partnery. Vystudoval ČVUT v Praze, obor informační a automatizační technika. Svoji profesní dráhu začal v roce 1993 jako office manager ve společnosti Bonebakker Computer Training, poté působil v Lucembursku ve společnosti Reichert Feinmechanik a v personální agentuře Antal International v Praze. V posledních pěti letech pracoval ve společnosti AAC Czech jako product manager a analytik. Ve volném čase se věnuje moderním technologiím, cestování, horské turistice a rád čte sci-fi literaturu. Hovoří anglicky, rusky a německy.
Cinádr se bude zabývat především zajištěním technické podpory dealerů, zákazníků a samotné pobočky společnosti. Vystudoval ČVUT, obor výpočetní technika se zaměřením na softwarové inženýrství a databázové systémy. Ve volném čase se věnuje sportu, zejména snowboardingu a fotbalu, počítačům, cestování a kultuře. Plynně hovoří anglicky, německy.

Diskuze