ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Veřejné zakázky Ceníme si vítězství v této kategorii právě v roce, kdy se plnohodnotně rozběhla aplikace nového zákona o zadávání veřejných zakázek. Je to velké ocenění pro celý náš tým i za intenzivní úsilí vložené do přípravy rozsáhlého komentáře k novému zákonu, který vyšel jako první na trhu. I toto úsilí se odvděčilo velkým množstvím významných mandátů. Děkujeme klientům za možnost tyto často zásadní projekty realizovat

Našim klientům poskytujeme plný právní servis.

Obzvláště uznáváni jsme však za naši expertizu v oblastech řešení sporů a arbitráží, korporátního práva a obchodního práva, duševního vlastnictví, práva IT, telekomunikací a hospodářské soutěže a v oblasti práva veřejných zakázek. Naší součástí je rovněž velmi silné daňové oddělení.

Snažíme se být těmi, kteří právní stanoviska spíše formují, než následují. Odborné kvality advokátní kanceláře ROWAN LEGAL demonstrují jak místní, tak mezinárodní ocenění. Patříme mezi pravidelné vítěze žebříčku Právnická firma roku. Na mezinárodní úrovni se pravidelně vysoce umisťujeme jak v hodnocení poskytovatelů právních služeb Chambers & Partners, tak v žebříčku The Legal 500. Vůdčí světové společnosti, jako jsou Hogan Lovells, Skadden Arps Slate Meagher & Flom, Baker Botts nebo Foley Hoag, si nás vybraly za své partnery pro přeshraniční transakce a další právní služby s mezinárodním prvkem.

Oblast veřejných investic je jednou z tradičních specializací advokátní kanceláře ROWAN LEGAL, které se věnujeme jak na straně zadavatelů (poskytováním komplexních služeb v rámci realizace projektů, analytickou a další poradenskou činností, jakož i kontinuálním zastupováním před ÚOHS a soudy), tak poskytováním služeb pro soukromé subjekty (zejména ve formě podpory při podávání nabídek a zastupování při uplatňování opravných prostředků).

Advokátní kanceláře jsou důležitým rádcem pro oblast veřejných zakázek. Zvládají komplikovanou agendu spojenou se zadáváním ze strany veřejného sektoru. Právníci zadávací řízení připravují či kontrolují, pomáhají společnostem při realizaci jejich operačních programů či získávání prostředků. Jsou také mnohdy partnerem státu při tvorbě nové legislativy.

Vítěz kategorie ? R OWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. ? A dvokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o. ? A chour & Partners advokátní kancelář, s.r.o. ? BRODEC & Partners s.r.o., advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? MT Legal s.r.o., advokátní kancelář ? Ř ANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o. ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.

Doporučované kanceláře ? bpv Braun Partners s.r.o. ? CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., advokátní kancelář ? D entons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI ? HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co je dobré vědět o rozdílech mezi hrubou a superhrubou mzdou
9 otázek, na které se chcete zeptat při žádosti o starobní důchod
V Česku je již 131 dobíjecích stanic pro elektroauta
Z pokuty hned exekuce? To je nový trik některých dodavatelů
Co když se vám cestou z dovolené ztratí či poškodí zavazadla?
Auta
BMW poprvé ukazuje novou generaci řady 3. Zatím ale jako…
Seat Ibiza 1.0 TGI na brzdě: Jak se liší parametry při spalování CNG a benzinu?
Za stočený tachometr pokuta až půl milionu? Ministerstvo chce vytloukat klín klínem
Jaká jsou nejoblíbenější auta v zemích Evropy? O Octavii se zákazníci perou nejen u nás
Kvíz: Poznáte, kterým autům z 90. let patří tyto interiéry?
Technologie
Prodeje GPU pro těžbu klesly o 94 %, přesto měla Nvidia v Q2 tržby 3,12 miliardy $
Rusko chce recyklovatelné rakety, jako má Elon Musk
Cnews FM #205: Právo, morálka a hranice cenzury nejen v IT [podcast]
Pět tipů, co si z Číny levně koupit na dovolenou (a včetně slevových kódů)
Skype nakonec čtení a posílání SMS z počítače zprostředkuje. Zřejmě brzy
Hry pro příležitostné hráče