ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Veřejné zakázky Ceníme si vítězství v této kategorii právě v roce, kdy se plnohodnotně rozběhla aplikace nového zákona o zadávání veřejných zakázek. Je to velké ocenění pro celý náš tým i za intenzivní úsilí vložené do přípravy rozsáhlého komentáře k novému zákonu, který vyšel jako první na trhu. I toto úsilí se odvděčilo velkým množstvím významných mandátů. Děkujeme klientům za možnost tyto často zásadní projekty realizovat

Našim klientům poskytujeme plný právní servis.

Obzvláště uznáváni jsme však za naši expertizu v oblastech řešení sporů a arbitráží, korporátního práva a obchodního práva, duševního vlastnictví, práva IT, telekomunikací a hospodářské soutěže a v oblasti práva veřejných zakázek. Naší součástí je rovněž velmi silné daňové oddělení.

Snažíme se být těmi, kteří právní stanoviska spíše formují, než následují. Odborné kvality advokátní kanceláře ROWAN LEGAL demonstrují jak místní, tak mezinárodní ocenění. Patříme mezi pravidelné vítěze žebříčku Právnická firma roku. Na mezinárodní úrovni se pravidelně vysoce umisťujeme jak v hodnocení poskytovatelů právních služeb Chambers & Partners, tak v žebříčku The Legal 500. Vůdčí světové společnosti, jako jsou Hogan Lovells, Skadden Arps Slate Meagher & Flom, Baker Botts nebo Foley Hoag, si nás vybraly za své partnery pro přeshraniční transakce a další právní služby s mezinárodním prvkem.

Oblast veřejných investic je jednou z tradičních specializací advokátní kanceláře ROWAN LEGAL, které se věnujeme jak na straně zadavatelů (poskytováním komplexních služeb v rámci realizace projektů, analytickou a další poradenskou činností, jakož i kontinuálním zastupováním před ÚOHS a soudy), tak poskytováním služeb pro soukromé subjekty (zejména ve formě podpory při podávání nabídek a zastupování při uplatňování opravných prostředků).

Advokátní kanceláře jsou důležitým rádcem pro oblast veřejných zakázek. Zvládají komplikovanou agendu spojenou se zadáváním ze strany veřejného sektoru. Právníci zadávací řízení připravují či kontrolují, pomáhají společnostem při realizaci jejich operačních programů či získávání prostředků. Jsou také mnohdy partnerem státu při tvorbě nové legislativy.

Vítěz kategorie ? R OWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. ? A dvokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o. ? A chour & Partners advokátní kancelář, s.r.o. ? BRODEC & Partners s.r.o., advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? MT Legal s.r.o., advokátní kancelář ? Ř ANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o. ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.

Doporučované kanceláře ? bpv Braun Partners s.r.o. ? CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., advokátní kancelář ? D entons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI ? HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Třetina Čechů chce změnit banku, ale odhodlají se jen 2 % z nich
Vše, co potřebujete vědět o GDPR
Lidé mají 4 roky na výměnu kotle. Stát rozdává dotace i bezúročné půjčky
Na podání přehledů zbývá 14 dní
Kolik peněz si vyděláte, až odjedete na dovolenou?
Auta
BMW i8 zůstává u policie i nadále. Nově už ale bude umět…
Pokuta za překročení rychlosti: Co zaplatíte a kolik dostanete bodů
Test KTM 1290 Super Adventure S: Vyzyvatel
Consumer Reports: Tohle jsou nejspolehlivější ojetiny, jaké si můžete pořídit
BMW X3 si splnilo povinnost. V testech IIHS dostalo nejlepší možné hodnocení
Technologie
Mapy.cz přidávají další drobnost. Najdou vám cyklotrasy, naučné stezky apod.
Pět let to nešlo… Česká televize bude mít všechny programy v jednom DVB-T multiplexu
AMD uvádí 12nm Ryzeny 2000. Lepší IPC a takty s jádry Zen+, vyšší výkon ve hrách
Honor 10 přichází: duhový krasavec je levnější dvojče Huawei P20
AMD Ryzen 7 2700X: co přinesl refresh úspěšného osmijádra? (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče