ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Veřejné zakázky Ceníme si vítězství v této kategorii právě v roce, kdy se plnohodnotně rozběhla aplikace nového zákona o zadávání veřejných zakázek. Je to velké ocenění pro celý náš tým i za intenzivní úsilí vložené do přípravy rozsáhlého komentáře k novému zákonu, který vyšel jako první na trhu. I toto úsilí se odvděčilo velkým množstvím významných mandátů. Děkujeme klientům za možnost tyto často zásadní projekty realizovat

Našim klientům poskytujeme plný právní servis.

Obzvláště uznáváni jsme však za naši expertizu v oblastech řešení sporů a arbitráží, korporátního práva a obchodního práva, duševního vlastnictví, práva IT, telekomunikací a hospodářské soutěže a v oblasti práva veřejných zakázek. Naší součástí je rovněž velmi silné daňové oddělení.

Snažíme se být těmi, kteří právní stanoviska spíše formují, než následují. Odborné kvality advokátní kanceláře ROWAN LEGAL demonstrují jak místní, tak mezinárodní ocenění. Patříme mezi pravidelné vítěze žebříčku Právnická firma roku. Na mezinárodní úrovni se pravidelně vysoce umisťujeme jak v hodnocení poskytovatelů právních služeb Chambers & Partners, tak v žebříčku The Legal 500. Vůdčí světové společnosti, jako jsou Hogan Lovells, Skadden Arps Slate Meagher & Flom, Baker Botts nebo Foley Hoag, si nás vybraly za své partnery pro přeshraniční transakce a další právní služby s mezinárodním prvkem.

Oblast veřejných investic je jednou z tradičních specializací advokátní kanceláře ROWAN LEGAL, které se věnujeme jak na straně zadavatelů (poskytováním komplexních služeb v rámci realizace projektů, analytickou a další poradenskou činností, jakož i kontinuálním zastupováním před ÚOHS a soudy), tak poskytováním služeb pro soukromé subjekty (zejména ve formě podpory při podávání nabídek a zastupování při uplatňování opravných prostředků).

Advokátní kanceláře jsou důležitým rádcem pro oblast veřejných zakázek. Zvládají komplikovanou agendu spojenou se zadáváním ze strany veřejného sektoru. Právníci zadávací řízení připravují či kontrolují, pomáhají společnostem při realizaci jejich operačních programů či získávání prostředků. Jsou také mnohdy partnerem státu při tvorbě nové legislativy.

Vítěz kategorie ? R OWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. ? A dvokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o. ? A chour & Partners advokátní kancelář, s.r.o. ? BRODEC & Partners s.r.o., advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? MT Legal s.r.o., advokátní kancelář ? Ř ANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o. ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.

Doporučované kanceláře ? bpv Braun Partners s.r.o. ? CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., advokátní kancelář ? D entons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI ? HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Proč není čistá voda skutečně čistá?
Banky loni poskytly hypotéky za více než 220 miliard. Hypotéky již nezdražují
Daně 2019: kdy podat a kdy zaplatit?
Jaké přílohy je třeba dodat k daňovému přiznání k dani z nemovitosti?
Zvýšení stravného a cestovních náhrad za pohonné hmoty v roce 2019
Auta
Škoda Scala je o 70 tisíc dražší než Rapid. Jak si ale…
Mercedes-Benz v ČR opět jedničkou
Videodojmy: Ford Mustang Bullitt
Galerie: Podívejte se, jak v průběhu času rostly ledvinky na BMW řady 7
Nejvíce a nejméně prodávané značky na evropském trhu v roce 2018: VW je suverénní
Technologie
WD Black SN750: nové highendové NVMe moduly od Western Digital s chladičem EKWB
PCI Express 5.0 je skoro hotový, první hardware už letos. V PC si počkáme do roku 2020
Argument proti politické korektnosti (video s CZ titulky)
Místo zpráv jen prázdné obdélníky. Google se připravuje na „cenzuru“ v EU (aktualizováno)
Cnews FM: Windows 7 za rok čeká posmrtný život [podcast]
Hry pro příležitostné hráče