Ředitelé pro strategii a obchod - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Ředitelé pro strategii a obchod

, Naděžda Kubalíková,
Ředitelé pro strategii a obchod
Zdroj: Euro.cz

Český Telecom

PRAHA (nad) – Tomáš Návrat (29) se stal ředitelem pro korporátní finance Českého Telecomu, novým ředitelem firmy pro prodej korporátním klientům byl jmenován Jiří Jech (47).
Návrat vede tým, který má na starosti schvalovací proces strategických investic, proces M&A (fúze a akvizice), investor relations a korporátní pojištění. Je absolventem pražské VŠE, oboru informatika a bankovnictví. Od roku 1996 do roku 2001 působil jako analytik akcií pro společnost ING Barings. V Českém Telecomu pracuje od roku 2001, kdy nastoupil jako senior analytik do oddělení posuzování investic, později analyzoval strategické projekty.
Jech bude odpovídat za vedení obchodního týmu pro klíčové zákazníky dnešní skupiny Český Telecom, za rozvoj obchodu s nimi, a to zejména v oblasti integrovaných řešení a služeb. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu UK, v roce 1987 získal doktorát na Geofyzikálním ústavu ČSAV. V letech 1990-1992 působil jako výzkumný pracovník na univerzitě v Houstonu. Po návratu z USA pracoval jako softwarový specialista u společnosti GTECH, odkud zamířil do české pobočky koncernu Hewlett-Packard. Jech je ženatý a má jednu dceru. Mezi jeho největší záliby patří sjezdové lyžování, jízda na kole a zahrádkaření.