ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Klienti nám svěřují náročná zadání vyžadující inovativní řešení, protože mají jistotu, že jejich záležitosti budou pečlivě ošetřeny ve všech směrech

ŘANDA HAVEL LEGAL je česká advokátní kancelář se sídlem v Praze, která poskytuje kompletní spektrum právních služeb nejen pro sféru podnikání a investic, ale i pro sféru veřejnoprávní. Působí na trhu bezmála 11 let a její tým čítá 24 právníků. ŘANDA HAVEL LEGAL systematicky buduje úzké vazby se zahraničními advokátními kancelářemi, a je tak schopna zajistit kvalitní a ekonomicky efektivní právní služby dle cizího práva ve všech ekonomicky důležitých zahraničních jurisdikcích. Sílící renomé kanceláře se projevuje ve stále rostoucím významu a objemu případů, které jsou jí svěřovány.

Mezi významné transakce ŘANDA HAVEL LEGAL patří zastupování malajsijského investora v souvislosti s dohodou o strategické spolupráci a investicích s předním českým leteckým výrobcem, společností Evektor, či zastupování vlastníků společnosti Ekol, která je předním českým výrobcem turbín, při prodeji majority a uzavření smlouvy o spolupráci s čínskou strojírenskou firmou Xi‘An Shaangu Power. ŘANDA HAVEL LEGAL poskytla právní poradenství dále například v souvislosti s akvizicí společnosti Hamé norskou společností Orkla, zastupovala prodávajícího při konsolidaci a prodeji významné digitální mediální agentury Adexpres nadnárodní skupině Dentsu Aegis a asistovala rovněž investičnímu fondu Benson Oak Capital v souvislosti s prodejem značek Savo a Biolit.

ŘANDA HAVEL LEGAL dále běžně zastupuje klienty v oblasti akvizic a transakcí ve sféře IT a e-commerce. Jako příklad lze uvést akvizice projektů Stream.cz, Sprace.cz nebo Mapy.cz pro Seznam.cz. Jako jedna z mála českých advokátních kanceláří je ŘANDA HAVEL LEGAL expertem v segmentu energetického trhu. Mezi dlouholeté klienty ŘANDA HAVEL LEGAL v této oblasti patří například přední světový lídr ve výrobě parních turbín. V poslední době ŘANDA HAVEL LEGAL mimo jiné úspěšně zastupovala dodavatele investičních celků v rozhodčím řízení v souvislosti se zastaveným projektem výstavby paroplynové elektrárny na Sibiři.

ŘANDA HAVEL LEGAL má pět společníků. K zakládajícím společníkům Martinu Řandovi a Janu Havlovi se v průběhu let 2010 až 2013 postupně připojili Tomáš Rydvan, Alois Šatava a Iva Javorská. Mezi klíčové osoby právního týmu patří též advokáti Matyáš Kužela, Ladislav Peterka, Michal Pálinkás a Tomáš Slabý.

Kontakt ? Truhlářská 13–15, 110 00 Praha 1 ? Tel.: +420 222 537 500–501 ? Fax: +420 222 537 510 ? E-mail Email: office.prague @ randalegal.com

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Parádní akce: Samsung Galaxy S7 za 8200 Kč a S7 Edge za 10 600 Kč
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít