PROVIDENT FINANCIAL

25. srpna 2014, 00:00 -
25. srpna 2014, 00:00

Vendula Chižňaková finanční ředitelka Finanční ředitelkou společnosti Provident Financial pro Českou a Slovenskou republiku je Vendula Chižňaková. Do Providentu přichází z GE Money Bank, kde působila 11 let v různých finančních pozicích. Kromě jiného vedla strategické projekty, řídila útvar finančních analýz a plánování a podílela se na zakládání úvěrové společnosti na Blízkém východě. V poslední době se věnovala zejména koordinaci evropských nařízení v oblasti bankovních derivátů.

Vendula Chižňaková získala doktorský titul v oboru sociologie a ekonomie na Filozofické fakultě UK. Je vdaná a má dva malé syny-dvojčata.

1

SAMSUNG ELECTRONICS CS Petr Kheil • ředitel divize CE Ředitelem divize spotřební elektroniky společnosti Samsung Electronics pro Česko a Slovensko se v srpnu stal Petr Kheil (45), který byl dosud zodpovědný za IT divizi a enterprise business. Petr Kheil měl v posledních dvou letech ve společnosti Samsung na starost prodej a marketing týkající se produktových řad monitorů, tiskáren, notebooků a paměťových médií. Tato odpovědnost mu i nadále zůstává s tím, že tyto aktivity jsou nově začleněny do divize spotřební elektroniky.

Před příchodem do firmy Samsung působil Petr Kheil v manažerských funkcích například ve společnostech HP, Compaq, Citibank a Siemens.

Je absolventem ČVUT, obor automatizační technika. Dále vystudoval obor počítačů na Technické univerzitě Furtwangen v Německu. Hovoří plynně anglicky a německy. Má tři děti a jeho zálibou je lyžování, horská cyklistika, tenis, běh, cestování a motocykly značky Harley-Davidson.

2

AXIS COMMUNICATIONS Dalibor Smažinka • business development manager Společnost Axis Communications oznámila, že novým business development managerem pro softwarové a hardwarové partnery (ADP a TPP) v regionu východní Evropy bude Dalibor Smažinka.

Smažinka s produkty Axis pracuje již od roku 2005, a to zpočátku jako produktový manažer ve společnosti Tech Data. Do Axisu nastoupil v roce 2011 a dosud zde pracoval jako key account manager pro Českou republiku a Slovensko.

Je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se rád věnuje běhání, triatlonu a snowboardingu.

3

DENTONS Richard Singer • chief operating officer Richard Singer bude pracovat jako chief operating officer pro evropské operace ve firmě Dentons. Bude zodpovědný za business support týmy v Evropě, a to včetně financí, HR, IT, business developmentu a marketingu.

Bude také členem globálního operačního výboru firmy.

Richard Singer přišel z advokátní kanceláře White & Case, kde pracoval více než pět let. Naposledy působil jako ředitel strategických projektů pro Evropu, Střední východ a Afriku a předtím pracoval ve funkci chief operating officera pro střední a východní Evropu. Richard Singer má více než 15 let zkušeností v různých strategických, provozních a business development rolích včetně působení ve společnostech Arthur Andersen a Ernst & Young.

4

RENOMIA GROUP Ladislav Koubek • personální ředitel Ladislav Koubek (34) se stal personálním ředitelem společnosti Renomia Group. V této pozici bude zodpovědný za koordinaci veškerých personálních činností nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jeho prioritou bude získávání odborníků v oblasti pojišťovnictví. Zúročí své zkušenosti s tvorbou firemních strategií a s nastavováním personálních systémů. Jeho úkolem bude implementovat moderní trendy a metody do personálních procesů společnosti Renomia Group. Zároveň se zaměří na rozvoj motivujícího pracovního prostředí.

Ladislav Koubek vystudoval Právnickou fakultu a Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Titul MBA získal v oboru strategický management na Nottingham Trent University. Lidským zdrojům se věnuje od roku 2004. Před nástupem do Renomie pracoval sedm let v agentuře Motiv P jako obchodní ředitel.

Hovoří anglicky, německy, polsky, italsky a španělsky. Angažuje se ve volnočasových aktivitách pro děti a mládež v rámci Kolpingova díla České republiky. Mezi jeho záliby patří hra na varhany, cestování a odpočinek v sauně.

5

3M ČESKO Jiří Kolařík • vedoucí marketingu obchodní skupiny Eduard Perski • vedoucí obchodní skupiny Pozici vedoucího marketingu obchodní skupiny bezpečnost a grafika obsadil Jiří Kolařík, který do firmy 3M Česko přichází zúročit své dlouholeté zkušenosti z oblasti marketingu. Předtím působil jako marketingový manažer ve společnosti Fast ČR a zastával funkci regionálního produktového manažera ve firmě Samsung Electronics, kam přešel z postu marketingového manažera společnosti Philips.

Jiří Kolařík je absolventem Technické univerzity v Liberci.

Obchodním vedoucím nově vzniklé divize komerčních řešení 3M Česko, která vznikla sloučením tří divizí: komerční grafika, architektonická řešení a řešení pro profesionální úklid, byl jmenován Eduard Perski, jenž zároveň vede divizi pro bezpečnost v dopravě. Ve společnosti 3M Česko působí od roku 2012.

6

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS Lukáš Syrový • partner Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners jmenovala Lukáše Syrového (37) svým 25. partnerem. Lukáš Syrový pracuje v advokacii již čtrnáctým rokem a věnuje se právnímu poradenství v oblasti nemovitostí, stavebního a obchodního práva. Spolu s Václavem Audesem vede skupinu zaměřenou na francouzsky mluvící klientelu. Z pozice partnera bude nyní spoluodpovědný za rozvoj a vedení realitní skupiny, posilování a rozvoj týmu a získávání nových klientů.

Lukáš Syrový pracuje v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners od roku 2012. Předtím působil 11 let v pražské pobočce mezinárodní kanceláře Hogan Lovells.

Vystudoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni, hovoří plynně anglicky a francouzsky. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu, cestování a myslivosti.

7

SPORT INVEST GROUP Ondřej Čihař • ředitel komunikace Sport Invest Group, lídr v oblasti sportovního marketingu a managementu v Česku, má nového ředitele komunikace. Stal se jím Ondřej Čihař, bývalý marketingový šéf společnosti Etnetera, kde působil od roku 2003. Kromě korporátní a interní komunikace by měl Ondřej Čihař pomoci především s marketingem celé skupiny směrem k obchodním partnerům. Čihař je ženatý, má dvě děti a ve volném čase vášnivě sportuje, čte a cestuje do vzdálenějších koutů světa.

8

BE3D. CZ Martin Žampach • art director Společnost Be3D.cz, český výrobce 3D tiskáren, obsazuje do nové pozice art directora Martina Žampacha (32), který již v minulosti se společností spolupracoval a je autorem designu tiskáren DeeGreen a DeeRed. Martin Žampach je jedním z předních designérů, který využívá ve své tvorbě 3D tisk. Věnuje se průmyslovému designu, za který obdržel řadu prestižních cen.

Z pozice art directora se bude věnovat rozvoji společnosti Be3D.cz v oblasti designu a praktického využití 3D tisku.

Martin Žampach absolvoval v roce 2006 zlínskou Univerzitu Tomáše Bati, kde vystudoval průmyslový design, a má za sebou také stáž v oboru produktový design na Akademii umění v Krakově. Pracoval jako designér pro architektonické studio v Brazílii, pro prestižní design studio CuldeSac ve španělské Valencii, zabýval se designem v pražském studiu Flex/cocoon a v Moskvě pracoval pro Art Lebedev Studio.

NAROZENINY 25. SRPNA Arthur Braun (48) managing partner a jednatel: bpv Braun Partners Romana Staehelin právnička společnosti a místopředsedkyně představenstva: Arriva Transport ČR 26. SRPNA Roman Kracík (43) jednatel: G. E. S. security, Flyparking Pavel Uzel (57) předseda představenstva: PlanSecur 27. SRPNA Jan Kanzelsberger (63) generální ředitel a předseda představenstva: Kanzelsberger Juraj Rakovský (47) business development manager: Cisco Systems CR Jaroslav Tůma (44) ředitel a předseda představenstva: Dudák – Měšťanský pivovar Strakonice Zbyněk Veselý (47) obchodní ředitel a místopředseda představenstva: Uniqa pojišťovna 28. SRPNA Jan Medřický (39) ředitel oddělení forenzních služeb a pokročilé analytiky: Deloitte Renata Mrázová předsedkyně představenstva: ING pojišťovna, ING penzijní společnost Petr Paukner (59) ředitel a jednatel: Carbounion Bohemia 29. SRPNA Eduard Bláha (44) generální ředitel a předseda představenstva: Léčebné lázně Jáchymov, Lázně Luhačovice; prezident: Svaz léčebných lázní Tomáš Kende (45) vedoucí organizační složky: Sinclair Corporate Holdings; managing director a předseda představenstva: Thamesdown CZ Martin Kult (51) viceprezident pro strategic sales: Ness Czech Gavin Wood (43) generální ředitel a jednatel: Johnson & Johnson 30. SRPNA Jaroslav Haščák (45) partner: Penta Pavel Pastorek (58) generální ředitel a předseda představenstva: Templářské sklepy Čejkovice Michal Pátek (51) jednatel: Etagra; místopředseda představenstva: Pardubický pivovar Libor Vlček (58) místopředseda představenstva: Sporesta 31. SRPNA Simona Dřízhalová specialistka vztahů s veřejností: T-Mobile Tereza Maxová předsedkyně správní rady: Nadace dětem Terezy Maxové Tomáš Mischinger (44) ředitel a jednatel: Tahokov-Technotron, Technotron-Metal

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Víkend bude plný prázdnin: trošku volna a více času
Servisní prohlídka auta na zimu: Kolik stojí a na co se zaměřit
Dlouhá cesta do práce? I na dojíždění a stěhování existuje příspěvek
Babišov: 10 důvodů, proč ANO vyhrálo volby
Investujeme do podílových fondů
Auta
Lotus Elise Cup 260 je další z řady britských specialit.…
Šéf VW Matthias Müller se obul do Tesly: „Vyhazují stovky milionů dolarů z okna“
Video: Podívejte se, jak Tatra zdolala jednu z nejvyšších uměle vytvořených překážek světa
Navrhují automobilky auta na míru bariérovým testům? Nový test IIHS ukázal, že spíše ne
Porsche 911 Carrera T má kratší manuální převodovku a nižší hmotnost
Technologie
Opustí AMD s GPU továrny GlobalFoundries? Čipy Navi na 7 nm má prý vyrábět TSMC
Bixby 2.0: hlasový asistent Samsungu se rozšíří i do ostatních zařízení, půjde přes něj ovládat ledničku
Google Pixel 2 je v Česku, ale stojí pořádný balík
Logitech MX Master 2S: jak jednou myší ovládat tři počítače (vyzkoušeno)
Po instalaci Windows 10 Fall Creators Update někomu chybí aplikace. Co s tím?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít