Prostě Adriana!

13. října 2014, 00:00 - (red)
13. října 2014, 00:00

Palubní deník byl natolik znejištěn výkonem Adriany Krnáčové v televizní předvolební besídce Václava Moravce, že se raději dotázal odborníků vybavených letitou osobní zkušeností, jak to s ní vlastně je. Prokazuje jí předvedená kombinace arogance v kraji přece jen nezvyklé a současné neznalosti věcných problémů hlavního města pravou podstatu osobnosti velitelky pražské kandidátky ANO? Včetně intelektuální insu cience Anebo snad šlo o mimořádně profesionálně a novaně sehranou ideodiverzní etudu na téma, jak zhovadit toho, kdo ji tam dosadil Získané odpovědi se shodují v tom, že arogance je původní osobnostní rys v čase nabývající na intenzitě, zatímco neznalost materie je stabilní charakteristikou, která ji zatím vždy věrně provázela všude, kam se vrtla, včetně současného náměstkování na vnitru. Nezřetelně vycházelo expertní dotazování Palubního deníku, pokud jde o poslední zkoumanou dimenzi, a to intelektuální kapacitu. Na této úrovni nezvládnutý rébus však mezitím vyřešil volební virál, který se ANO trochu vymkl z ruky a dále se šíří pod pozměněným názvem „Dvě blbky v tramvaji“.

LIDSKOPRÁVNÍ KOPANEC Lidovci zahájili utajený odpor proti ČSSD.

Ze všech zbraní si vybrali tu nejpopulárnější, a to boj za lidská práva. Jejich snaze zatím nikdo příliš nedopřává sluchu, uvnitř ČSSD o tom ale dobře vědí a zapisují si to do pomyslné knihy lidoveckých hříchů.

Tak například v době, kdy šéf ČSSD Bohuslav Sobotka s obchodními aktivitami Jaroslava Tvrdíka v zádech objímal jednoho čínského politika za druhým a hostil je v Praze, našel se lidovec, který se tváří v tvář asijské delegaci postavil a o lidských právech promluvil. Lidovci si pak vysloužili od koaličního partnera ostré varování, že kazí český byznys, že kvůli nim spadne HDP a kdoví co ještě. Ale nebyli by to lidovci, kdyby si alespoň ještě jednou nešťouchli. Nově teď jejich předseda Pavel Bělobrádek vydal prohlášení, ve kterém podporuje demonstrující v Hongkongu. A v ČSSD se zlobí. Škoda jen, že se do toho nejmenší koaliční strana neopře víc. Ale zase vyměnit lidská práva za stabilitu koalice? To by od KDU nebylo lidovecké.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Co je dobré vědět o otcovské dovolené po porodu v roce 2018?
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Týdeník Euro z vydavatelství Mladá fronta vydává speciál Top advokátní kanceláře 2017
Auta
Nejvlasatější auto světa na sobě vozí 100 kg lidských vlasů…
Ekologův koutek: Volvo PV544 dostalo motor z tanku. A vypadá brutálně
BMW dá dvě turba na základní dieselový čtyřválec 18d a 20d. Pomůže to spotřebě
Další věc, která zamotá pražským taxikářům hlavu: Uber vypustí do ulic 24 tisíc aut bez řidiče
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in hybridů o rok dřív
Technologie
Microsoft experimentuje s vyhledáváním ve Windows. Co možná nabídne Redstone 4?
Opera Dev umožňuje zpřehlednit nabídku se seznamy otevřených a zavřených stránek
„Dobře vaří, ale jsou drazí.“ Mapy.cz přidávají hodnocení firem
Minecraft v roce 2018 dostane velkou aktualizaci Aquatic. Co přinese?
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít